Recenze a hodnocení
Recenze a hodnocení

Zajímá vás hodnocení a recenze našich produktů?

Testy a recenze


Založeno v roce 1969
Založeno v roce 1969

Na Japonském nebi vyšla zářivá hvězda, značka o tisíci srdcích

O značce


Naše recepty
Naše recepty Inspirujte se recepty, které jsme vytvořili ve spolupráci se známými bloggery. Zaměřili jsme se na chutné, přírodní, výživné ingredience a krásné prezentace.

Naše recepty


Zpětný odběr
Zpětný odběr

Ekologickou likvidaci vašeho nepotřebného zařízení necháváme na opravdových odbornících. Starý spotřebič nepatří do koše. Zlikvidujte ho ekologicky a myslete na přírodu i vy.

Ekologická likvidace odpadu


SENCOR ACTION CAM-CZ TEAM

Značka Sencor sestavila svůj sportovní tým, kde najdete jezdce, kteří se již několik let pohybují na profesionální scéně.

Značka Sencor sestavila svůj sportovní tým, kde najdete jezdce, kteří se již několik let pohybují na profesionální scéně. V rámci týmu nesázíme na kvantitu, ale spíše kvalitu a naším cílem je Sencor jezdce podporovat nejen produktově, ale také finančně. Toto vnímáme jako důležitý okamžik a věříme, že tato podpora jezdcům pomůže v jejich osobním progresu a plnění si vytyčených cílů. Za sekci snowboardingu jezdí Dušan Kříž, freeskiing Robin Holub a na freestyle bmx Zdenda Pešek.

Jsme také partnerem některých snowparků v portfoliu Freestyle Area (Vítkovice, Pec pod Sněžkou) a části navazujících eventů, které parta Freestyle Area připravuje v rámci zimní sezóny 2017. Chuť podporovat a tímto zvyšovat kvalitu snowparků vzešla ze základní myšlenky, kdy bereme jako samozřejmé část financí z prodejů vracet zpět na scénu a pomáhat tak dále jejímu vývoji.
 

Mrkněte na promovideo aktuálního SENCOR ACTION týmu.
 Více informací najdete na Freeride.cz