Recenze a hodnocení
Recenze a hodnocení

Zajímá vás hodnocení a recenze našich produktů?

Testy a recenze


Založeno v roce 1969
Založeno v roce 1969

Na Japonském nebi vyšla zářivá hvězda, značka o tisíci srdcích

O značce


Naše recepty
Naše recepty Inspirujte se recepty, které jsme vytvořili ve spolupráci se známými bloggery. Zaměřili jsme se na chutné, přírodní, výživné ingredience a krásné prezentace.

Naše recepty


Zpětný odběr
Zpětný odběr

Ekologickou likvidaci vašeho nepotřebného zařízení necháváme na opravdových odbornících. Starý spotřebič nepatří do koše. Zlikvidujte ho ekologicky a myslete na přírodu i vy.

Ekologická likvidace odpadu


Informace o dobrovolném stažení olejových radiátorů Sencor SOH 3009BE z trhu

Společnost FAST ČR a.s. (dále jen společnost) žádá zákazníky, kteří si zakoupili olejový radiátor Sencor SOH 3009BE výrobní série 2016300912 (dále jen LOT viz foto níže) v časovém horizontu od února 2017, aby ho přinesli zpět na prodejnu, kde výrobek zakoupili, kde jim bude vyměněn za jiný nebo jim bude vrácena plná kupní cena.
Na základě vlastního šetření, došla společnost k závěru, že za určitých technických podmínek, může při provozu předmětného výrobku dojít k natlakování radiátoru a případnému úniku horké olejové náplně. Společnost obdržela do dnešního dne 5 hlášení na obdobném základě.
 
Bezpečnost výrobků je pro společnost nejvyšší prioritou, všechny naše výrobky musí splňovat mezinárodní i národní zákony a nařízení i příslušné normy. Olejový radiátor SENCOR SOH 3009BE prošel všemi potřebnými testy se schválenými výsledky uvedení na trh EU a přidělení označení CE (mechanické, elektrické a chemické testy).
 
Po obdržení výše uvedených hlášení jsme zahájili vyšetřování, které vedlo k identifikaci jediného vadného LOTu 2016300912 olejového radiátoru SENCOR SOH 3009BE, a následnému zastavení prodeje tohoto LOTu a jeho stažení z trhu.
 
Olejové radiátory Sencor SOH 3009BE LOTu 2016300912 zákazník vrací na prodejny nebo eshopy kde výrobek zakoupili, s požadavkem na vrácení peněz. Pro více informací, nebo při jakémkoliv problému s vrácením předmětného výrobku se mohou zákazníci obrátit na kontaktní centrum společnosti e-mail info@sencor.cz, nebo na telefonní číslo 323 204 237.
 
Vizí společnosti je vytvářet lepší každodenní život pro mnoho lidí pomocí nabídky dobře navrženého, funkčního, dostupného a vysoce kvalitního zboží každodenní potřeby,
vyrobeného s ohledem na lidi i životní prostředí.

výrobní série 2016300912
 
Omlouváme se za případné nepříjemnosti.
 
Petr Uher
Manager kvality
FAST ČR a.s.
Černokostelecká 1621
Říčany 251 01