Recenze a hodnocení
Recenze a hodnocení

Zajímá vás hodnocení a recenze našich produktů?

Testy a recenze


Založeno v roce 1969
Založeno v roce 1969

Na Japonském nebi vyšla zářivá hvězda, značka o tisíci srdcích

O značce


Naše recepty
Naše recepty Inspirujte se recepty, které jsme vytvořili ve spolupráci se známými bloggery. Zaměřili jsme se na chutné, přírodní, výživné ingredience a krásné prezentace.

Naše recepty


Zpětný odběr
Zpětný odběr

Ekologickou likvidaci vašeho nepotřebného zařízení necháváme na opravdových odbornících. Starý spotřebič nepatří do koše. Zlikvidujte ho ekologicky a myslete na přírodu i vy.

Ekologická likvidace odpadu


Recenze Sencor Element P430 – jedním slovem tank

Další recenzi extrémně odolného telefonu Sencor Element P430 přináší nezávislý technologický magazín DIGIlidi.cz.
Testovaný telefon jsem si vybral jako společníka na dovolenou, protože mi dokázal nahradit několik věcí, které bych jinak s sebou vezl – přehrávač hudby do auta (ušetřil jsem tak nutnost brát více CD či samostatný MP3 přehrávač pro připojení do auto radia (používám FM transmitor), bonusem byla možnost sledovat filmy, samozřejmě nahradil můj běžný telefon a moje důvěra sahala tak daleko, že jsem nevzal ani fotoaparát. Výhodou ve srovnání s mojí starou Nokií byla možnost nabíjení přes USB, takže jsem nemuse do auta shánět specifickou nabíječku, ale stačil klasický USB adaptér, který stojí pár korun a využiji jej i pro jinou elektroniku.
Odolnosti telefonu pomáhá vedle pogumování rámu a bytelných gumových ucpávek USB portu a 3,5mm audio konektoru také ikonické „čelní sklo“ Gorilla Glass. Problémem tak nejsou pády různého druhu na různé typy povrchů včetně betonu i asfaltu, nevadí ponoření do vody a nijak letmé (slibovaná půlhodina platí) či hození telefonu do písku na pláži i vykoupání v moři ...


Celá recenze na DIGIlidi.cz
Více o telefonu Element P430 zde