Zpět do Vaření a pečení

Elektrické a parní hrnce

Multifunkční trouby, zavařovací hrnce nebo rýžovary. To vše nabízí Sencor pro radost a užitek z vaření. Vše v krásném designovém provedení, které zapadne do vaší kuchyně, a potěší tak nejen vaše chuťové pohárky, ale i zrak.

Produkty

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Kapacita
Průměr
Sencor.ImportedParam.Viko
Vnitřní povrch
Zobrazit výsledky
Umožňuje multifunkční tepelné úpravy se 14 programy
SPR 3600WH
Elektrický tlakový hrnec
Vařím pomalu i klasicky, smažím, peču, dusím, napařuju aj. Zvládnu všechny tepelné úpravy prakticky odkudkoliv díky možnosti zapojení všude, kde spatříte zásuvku. Nabízím 14 chytrých programů, u kterých mám předvolenou teplotu, čas i optimální tlak.
Připravím jídlo zdravě a hlavně nenáročně
SPR 5500SS
Pomalý hrnec
Připravím ta nejrůznější jídla od předkrmů až po dezerty a ušetřím obrovské množství času v domácnosti. Dodávám jídlům nové nápadnější chutě, a to bez použití tuku, s minimem soli či různých dochucovadel.
Příprava pokrmů je až 3x rychlejší než v běžné troubě
SMH 331
Multifunkční halogenová trouba
Umožňuje připravovat pokrmy zdravě s použitím minimálního množství tuku. Příprava pokrmů je až 3x rychlejší než v běžné troubě.
Příprava pokrmů je až 3x rychlejší
SMH 330
Multifunkční halogenová trouba
Umožňuje připravovat pokrmy zdravě s použitím minimálního množství tuku. Příprava pokrmů je až 3x rychlejší než v běžné troubě.
S objemem 27 l zavařím pěknou porci sklenic
SPP 3200SS
Digitální zavařovací hrnec
Co s ovocem a zeleninou po úrodném období? Něco sníst, něco zamrazit a samozřejmě i zavařit. Jsem zavařovací hrnec a zavařím kromě kompotů, marmelád a přesnídávek z Vaší úrody i různé čalamády, masa, omáčky, vývary a mnohé další. 
Mám objem 27 l a vysoký příkon 1800 W
SPP 2200SS
Automatický zavařovací hrnec
V domácnosti vyniknu jako prima společník pro chvíle zavařování. Mám objem 27 l a vysoký příkon 1800 W. S touto účinnou kombinací si zavařování budete užívat. 
Zavařovací hrnec k zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny
SPP 2100WH
Zavařovací hrnec
Zavařovací hrnec k zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny, vhodný pro přípravu horkých nápojů, polévek a omáček.
Digitální displej
SRM 3150SS
Multifunkční rýžovar
Speciální hrnec na vaření rýže pracuje na principu vaření v páře. Technologie rovnoměrného rozvodu tepla zajišťující skvělé výsledky. Objem 1,5 l (pro přípravu 1300 g rýže).
SRM 189x
Rýžovar
Speciální hrnec na vaření rýže pracuje na principu vaření v páře. Unikátní ventil pro unik páry zabraňuje nechtěnému přetékání hrnce při vaření. Objem 1,8 l (pro přípravu 1500 g rýže).
Připravím dle chuti mnoho pokrmů
SRM 0650SS
Multifunkční rýžovar
Nejsem jen obyčejný rýžovar! Mám několik přidaných funkcí a režimů, kterými jistě potěším. Díky nim se stávám multifunkčním a ušetřím mnoho času a úsilí, které byste obvykle strávili nad přípravou nebo věčným postáváním u plotny.
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat