Zpět do Audio - video

Audio

Naše audiosystémy ozvučí vaši domácnost tak, že při poslechu své oblíbené hudby či sledování napínavého filmu budete vtaženi do děje jako nikdy předtím. Dáváme si záležet na designu každého výrobku, aby co nejlépe zapadl do každé domácnosti a vy jste na něj mohli být pyšní. Sencor nabízí i praktické bezdrátové reproduktory, mikrosystémy, sluchátka, radiobudíky či gramofony. Vše vyrábíme s důrazem na funkčnost, design a kvalitní poslech.

Technologie

 <strong>Bluetooth</strong>
Bluetooth
Technologie Bluetooth umožňuje bezdrátové přehrávání Vaší oblíbené hudby z telefonu, tabletu či počítače. Garancí čistého a stabilního poslechu je použití těch nejnovějších Bluetooth čipů.
Bluetooth reproduktory
<strong>Bluetooth</strong>
<strong>Digitální zvukový procesor</strong>
Digitální zvukový procesor
DSP přináší zcela nové standardy pro čistotu, dynamiku a kvalitu zvuku. Digitální zvukový procesor zpracuje a vylepší přehrávanou skladbu obohacením určitých frekvencí a přiblížení zvuku k původnímu originálu.
<strong>Digitální zvukový procesor</strong>

 <strong>True Wireless Stereo</strong>
True Wireless Stereo
TWS je technologie, pomocí které můžete streamovat hudbu ze svého telefonu zároveň do dvou reproduktorů. True Wireless Stereo oddělí pravý a levý kanál pro živější poslech hudby.
<strong>True Wireless Stereo</strong>
<strong>Digital Audio Broadcasting</strong>
Digital Audio Broadcasting
Prostřednictvím DAB+ tuneru můžete přijímat digitální radiové vysílání, které přináší čistší a kvalitnější příjem s širší žánrovou nabídkou.
Rádia s DAB+
<strong>Digital Audio Broadcasting</strong>
Plně bezdrátová
sluchátka TWS
Sluchátka SEP 520
Plně bezdrátová<b><br />
sluchátka TWS</b>
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat