Zpět do Trouby a grily

Grily

Vůně čerstvě grilovaného masa či zeleniny je jedinečná. Grily Sencor vám umožní radovat se z přípravy jídla 365 dnů v roce, a to doma i na zahradě. A je to jednoduché a rychlé.

Elektrické grily

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Systém grilování

Typ grilu
Zobrazit výsledky
SBG 6650BK
Kontkatní gril
Digitální ovládání s displejem pro pohodlnější a preciznější grilování. Nepřilnavé grilovací desky 3rd Generation s integrovanou topnou spirálou. 3 provozní polohy (uzavřená/otevřená 90°/otevřená 180°).
SBG 6238BK
Inteligentní kontaktní gril
Inteligentní nastavení pomocí displeje LCD umožňující snadné grilování, automatické senzory zaručující vždy perfektní výsledek, hladká grilovací deska pro grilování zeleniny nebo přílohy.
SBG 6231SS
Inteligentní kontaktní gril
Jste nadšenci grilování a chcete grilovat kdykoliv vás přepadne chuť a kdekoliv potřebujete? Jako chytrý elektrický gril SBG 6231SS od Sencoru dokonale vyhovuji všem podmínkám.
SBG 6031SS
Inteligentní kontaktní gril
Jsem kontaktní gril SBG 6031SS od Sencoru a perfektně splňuji tyto vlastnosti. V několika málo krocích, a hlavně v krátkém čase připravím výtečný steak, šťavnatý hamburger, ale i zeleninu, brambory a pečivo.
SBG 5030BK
Víceúčelový gril
Nepřilnavé grilovací desky 3rd Generation s integrovanou topnou spirálou. Možnost grilování bez nutnosti přidávání oleje. 3 provozní polohy (uzavřená/otevřená 90°/otevřená 180°)
SBG 106BK
Elektrický stolní gril
Elektrický stolní gril, ideální k celoročnímu grilování uvnitř domu i na zahradě, příkon 2300W.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat