Zpět do Trouby a grily

Grily

Jen kontaktní gril vám umožní zdravé grilování po celý rok. Zapomeňte na staré přístroje, na kterých se jídlo připalovalo a čištění trvalo déle než samotné vaření. Dnešní grily používají nepřilnavé desky třetí generace, které vám pomohou uvařit skvělá jídla. Samozřejmostí jsou programy pro různé způsoby přípravy pokrmů, včetně ohřívání a rozmrazování. Grily se umí dokonale přizpůsobit, a tak na nich připravíte silný steak i kukuřici.

Grily

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Typ grilu

Systém grilování

Zobrazit výsledky
Kontaktní gril
SBG 6650BK
Kontaktní gril
Digitální ovládání s displejem pro pohodlnější a preciznější grilování. Nepřilnavé grilovací desky 3rd Generation s integrovanou topnou spirálou. 3 provozní polohy (uzavřená/otevřená 90°/otevřená 180°).
Inteligentní kontaktní gril
SBG 6231SS
Inteligentní kontaktní gril
Jste nadšenci grilování a chcete grilovat kdykoliv vás přepadne chuť a kdekoliv potřebujete? Jako chytrý elektrický gril SBG 6231SS od Sencoru dokonale vyhovuji všem podmínkám.
Inteligentní kontaktní gril
SBG 6238BK
Inteligentní kontaktní gril
Inteligentní nastavení pomocí displeje LCD umožňující snadné grilování, automatické senzory zaručující vždy perfektní výsledek, hladká grilovací deska pro grilování zeleniny nebo přílohy.
Víceúčelový gril
SBG 5030BK
Víceúčelový gril
Nepřilnavé grilovací desky 3rd Generation s integrovanou topnou spirálou. Možnost grilování bez nutnosti přidávání oleje. 3 provozní polohy (uzavřená/otevřená 90°/otevřená 180°)
Inteligentní kontaktní gril
SBG 6031SS
Inteligentní kontaktní gril
Jsem kontaktní gril SBG 6031SS od Sencoru a perfektně splňuji tyto vlastnosti. V několika málo krocích, a hlavně v krátkém čase připravím výtečný steak, šťavnatý hamburger, ale i zeleninu, brambory a pečivo.
Kontaktní gril
SBG 4010SS
Kontaktní gril
Víceúčelový elektrický kontaktní gril Sencor SBG 4010SS je ideálním pomocníkem pro každodenní domácí  i venkovní grilování. Zahrnuje vyjímatelné grilovací desky s nepřilnavým povrchem, které přináší ten nejlepší výsledek při přípravě šťavnatého steaku, uzenin, ryb nebo zeleniny a ovoce. Gril lze otevřít do roviny a grilovat na dvojnásobné ploše.
Kontaktní gril
SBG 3710SS
Kontaktní gril
S elektrickým kontaktním grilem Sencor SBG 3710SS si pohodlně zagrilujete doma i venku. Gril má termostat pro regulaci teploty a grilovací desky s nepřilnavým povrchem. S touto kombinací vykouzlíte šťavnaté steaky, hamburgery, křupavé zapečené sendviče a lákavou grilovanou zeleninu. 
Raclette gril
SBG 0260BK
Raclette gril
Kombinace 2 v 1, rovná a žebrovaná grilovací plocha, nastavitelné ovládání teploty. Velká plocha na přípravu pokrmů (2ks 21 × 21 cm). 8 pánviček + 8 špachtlí.
Stolní elektrický gril
SBG 108BK
Stolní elektrický gril
Stolní elektrický gril SBG 108BK od Sencor si oblíbíte nejen v letním období. Spolu s velkou grilovací plochou se dvěma typy povrchů ugrilujete v pohodlí domova maso i zeleninu. Gril 2v1 vlastní také odkapávací mističku na přebytečný tuk.
Stolní elektrický gril
SBG 206BK
Stolní elektrický gril
Stolní elektrický gril SBG 206BK od Sencor v prémiovém bambusovém designu si oblíbíte nejen v letním období. Spolu s velkou grilovací plochou se dvěma typy povrchů ugrilujete v pohodlí domova maso i zeleninu. Gril 2v1 vlastní také odkapávací mističku na přebytečný tuk.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat