Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Péče o zdraví

Osobní váhy

Osobní váhy Sencor nejsou strašák schovávaný pod postelí. Hezký design a výběr z mnoha barev z nich dělají plnohodnotného člena domácnosti. Díky technologii bluetooth je můžete propojit s telefonem.

Osobní váhy

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Max. nosnost

Jednotky

Tělesný tuk

Tělesná voda

Paměť na hodnoty

Zobrazit výsledky
Chytrá osobní fitness váha
SBS 8002BK
Chytrá osobní fitness váha
Aplikace Sencor HOME - Bluetooth spojení pro iOS a Android, Spojení s Google Fit a Apple Health, Možnost vytvoření profilů pro více uživatelů, Historie měření, Analýza měření, Počítá BMI, % tuku, % vody, % svalů, % kostí, Doporučuje denní kalorický příjem
 
Osobní fitness váha
SBS 6015xx
SBS 6015xx
Osobní fitness váha
Měří procentuální obsah tělesného tuku, vody, svalstva a kostí. Funguje i jako klasická váha na běžné vážení postavy.
 
Bluetooth Fitness váha
SBS 8000BK
Bluetooth Fitness váha
Chytrá Bluetooth Fitness váha - Bluetooth 4.0, aplikace Sencor, profily pro více uživatelů. Měření tělesných parametrů - tělesného tuku, vody, svaloviny, kostí, BMR.
Osobní fitness váha
SBS 602x
SBS 602x
Osobní fitness váha
Osobní fitness váha Sencor SBS 6025WH si vás získá čistým moderním designem s mnoha funkcemi. Zanalyzuje celé vaše tělo během vážení. Měří procentuálně tělěsný tuk, vodu, svaly i kosti. Váhu určí s přesností na 100 g a váží v rozmezí od 2 kg do 180 kg. Veškeré naměřené hodnoty si váha pamatuje a vypočítá i aktuální BMI uživatele.
Osobní fitness váha
SBS 505x
SBS 505x
Osobní fitness váha
Extra velký LCD displej (74 x 28,5 mm), funkce měření BMI, funkce měření BMR, paměť pro 12 osob.
Osobní váha
sbs 247x
sbs 247x
Osobní váha
Máte rádi přehled o své váze? Osobní váha Sencor SBS 2475WH je tou správnou volbou. Je vyrobena z kvalitního skla s vysokou nosností do 180 kg. Váží s přesností na 100 g a disponuje funkcí automatického vypnutí.
Osobní váha
SBS 2507RD
Osobní váha
Osobní váha v moderním modrobílém květinovém designu se skleněným povrchem z tvrzeného bezpečnostního skla pro snadnou údržbu a váživostí do 150 kg (rozlišení 100 g).
Osobní váha
sbs 240x
sbs 240x
Osobní váha
Elegantní osobní váha Sencor SBS 2405WH v příjemném bílém provedení se bude hodit do každého interiéru. Zváží do hmotnosti 150 kg s přesností na 100 g díky 4 citlivým váhovým senzorům. Je vyrobena z kvalitních materiálů a osazena 5 mm silnou deskou z tvrzeného skla.
Osobní váha
SBS 230x
SBS 230x
Osobní váha
Skleněný povrch pro snadnou a hygienickou údržbu, tvrzené bezpečnostní sklo (5 mm).
Osobní váha
SBS 113SL
Osobní váha
Skleněný povrch pro snadnou a hygienickou údržbu, tvrzené bezpečnostní sklo (6 mm).

OSOBNÍ VÁHY

PROČ SI VYBRAT SENCOR OSOBNÍ VÁHU

 
Osobní váhy už dávno nejsou ta jednoduchá zařízení, která ukazují jediné číslo. Naše moderní přístroje jsou vlastně nutričním specialistou – vybaví vás informacemi, jako jsou BMI, BMR, podíl tělesného tuku, stupeň hydratace nebo doporučený příjem kalorií za den.

Chytré osobní váhy od SENCORu navíc komunikuji se speciální aplikací, v níž si nastavíte různé uživatelské profily včetně vašeho věku, pohlaví a výšky, a doplníte cílovou váhu a rozsah denní fyzické aktivity. Tak si může každý uživatel snadno a přesně zkontrolovat, jak se jeho váha vyvíjí.

Díky tenkému designu a tvrzenému skleněnému povrchu jsou naše váhy elegantní i praktické. Vážído 180 kilogramů a výsledky zobrazí s přesností na 100 gramů. 
 
  • Bluetooth propojuje váhu s aplikací, která sleduje změny naměřených hodnot
  • Tenký design a tvrzené bezpečnostní sklo zaručují snadnou údržbu
  • Pohodlné používání díky automatickému zapnutí (váha se aktivuje, jakmile na ni stoupnete) a automatickému vypnutí při nečinnosti
  • Extra velký podsvícený LCD displej pro snadný odečet dat 
  • Ukazatel slabé baterie a přetížení
  • Funkce Data Lock zajistí přesnější měření, naměřená váha zůstává na displeji zobrazená po dobu 10 sekund

Osobní fitness trenér


Tato osobní fitness váha snadno a rychle ukáže, jak na tom vaše tělo je.

Kromě hmotnosti totiž zobrazuje a analyzuje různé parametry (podíl tělesného tuku, vody, svalů, kostí, BMI). Váha se snadno ovládá pomocí dotykových tlačítek a podsvíceného displeje. Elegantní skleněný povrch ladí s každou místností.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat