Zpět do Vysavače

Robotické vysavače

Robotické vysavače Sencor jsou ideální pro úklid koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby a dalších. Užívejte si volný čas s rodinou nebo přáteli a nechte pracovat robotického odborníka na podlahy.

Vyberte si robotický vysavač

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Výdrž baterieDoba nabíjení


Počet programů
Objem sáčku/nádoby

Zobrazit výsledky
SRV 9550BK
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 9550BK LASER Wi-Fi ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atd. Systém SUPER CYCLONE s podtlakem 8 000 Pa. Premiová 6 400 mAh Li-Ion baterie. Možnost aktivního mokrého vytírání s pumpou.
SRV 9250BK-EUE3
Robotický vysavač
Spolehlivě odvádím svou práci robotického vysavače SRV 9250BK-EUE3 v bytě, domě i na chalupě. Jsem vysoce výkonný a životnost mého BLDC motoru je obdivuhodná! Elegantním vzhledem se hodím i do moderního interiéru a super silný sací výkon si zkrátka zamilujete.
SRV 9250BK
Robotický vysavač
Spolehlivě odvádím svou práci robotického vysavače SRV 9250BK v bytě, domě i na chalupě. Jsem vysoce výkonný a životnost mého BLDC motoru je obdivuhodná! Elegantním vzhledem se hodím i do moderního interiéru a super silný sací výkon si zkrátka zamilujete.
SRV 8550BK
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 8550BK, ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atd. Infračervený přední senzor proti nárazu. Velmi tichý provoz nestresující domácí zvířata. 4 000 Pa SUPER SACÍ systém.
SRV 6250BK-EUE3
Robotický vysavač
Užijte si více volného času! Uklidím i vytřu na několik způsobů, a ještě překvapím chytrými funkcemi, které si jednoduše oblíbíte. Jako robotický vysavač SRV 6250BK-EUE3 od Sencoru, mám super silný sací výkon s prémiovým motorem BLDC a ve fešném černém provedení padnu do každého interiéru.
SRV 4250SL-EUE3
Robotický vysavač
Uspořím mnoho času, energie i vynaloženého úsilí! Uklidím i vytřu na několik způsobů, a ještě překvapím chytrými funkcemi, které si jednoduše oblíbíte. Jako robotický vysavač SRV 4250SL-EUE3  mám super silný sací výkon, díky prémiovému motoru BLDC a v líbivém designu budu dělat fešáka každé domácnosti.
SRV 6110BK
Robotický vysavač
Jsem robotický vysavač Sencor SRV 6110BK, optickým laserem skenuji místnost, zabraňuji tím náhodnému narážení do nábytku a jeho poničení. Moje efektivita čištění je až 95 %, nejezdím zbytečně přes jedno místo zmatečně vícekrát, nýbrž systematicky rychle a efektivně vysaji celý byt.
SRV 4000GD-EUE3
Robotický vysavač
Jsem totiž robotický vysavač SRV 4000GD-EUE3 od Sencoru! Disponuji velmi silným motorem typu BLDC, s kterým mám bezkonkurenční sací výkon! Uklidím, vytřu na několik způsobů a jednoduchost ovládání si zkrátka zamilujete!
SRV 2230TI
Robotický vysavač
Uklidím podlahy v celé domácnosti, aniž bych potřeboval Vaši přítomnost, energii a hlavně čas. Jsem totiž robotický vysavač SRV 2230TI od Sencoru, vybaven spolehlivým motorem typu DC, který mi umožňuje silný sací výkon pro pořádný úklid! 
SRV 1000SL
Robotický vysavač
Se mnou nemusíte vysávat ani vytírat, veškerou potřebnou činnost, kterou vykonává běžný vysavač perfektně zastanu. Nepadám ze schodů ani z vyšších překážek,  mám totiž tři chytré infračervené senzory, které mě vždy, a hlavně včas upozorní na to, že by mohla nastat jízda ze schodů nebo pád z vyvýšené plošiny.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat