Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Vysavače a úklid

Robotické vysavače

Robotické vysavače Sencor jsou ideální pro úklid koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby a dalších. Užívejte si volný čas s rodinou nebo přáteli a nechte pracovat robotického odborníka na podlahy.

Robotické vysavače

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Výdrž baterie

Počet programů

Objem sáčku/nádoby

S aplikací

Zobrazit výsledky

VY ŽIJETE, ROBOTI PRACUJÍ

 

Robotické vysavače SENCOR


Robotické vysavače SENCOR jsme pečlivě navrhli tak, aby perfektně vysávaly a precizně vytíraly. Tento užitečný pomocník vybavený centrálním kartáčem i bočními kartáčky nezapomene na žádné místo nebo kout vaší domácnosti. Dokonale uklidí, a to bez ohledu na povrch. Vysaje koberce až dva centimetry vysoké, plovoucí podlahy, parkety, linoleum, dlažbu a další povrchy. Vybírat můžete z přednastavených programů vždy ten, ten který nejlépe vyhoví vašim potřebám. 
 

Nejmodernější technologie


Nejmodernější technologie včetně laserové gyroskopické navigace zajišťují suverénní orientaci v prostoru. Když nastavíte plán úklidu, robotický vysavač SENCOR se vydá pracovat přesně v daný den, hodinu a minutu s frekvencí, kterou si přejete: jednou nebo několikrát za týden, během všedních dnů nebo naopak pouze o víkendu. Silná baterie umožňuje až 200 minut provozu na jedno nabití. Moderní digitální BLDC motor je tak tichý, že vysavač můžete pohodlně používat i tam, kde jsou domácí mazlíčci. Jeho konstrukce navíc zaručuje dlouhou životnost. Přístroj můžete ovládat také prostřednictvím Wi-Fi mobilní aplikace nebo dálkového ovládání.
 

UNBOXING ROBOTICKÉHO VYSAVAČE SENCOR SRV 9150WH


 
Špičkový robotický vysavač Sencor SRV 9150WH je vybaven laserovou navigací LiDAR, která se postará o skvělou orientaci v jakémkoliv prostoru při vysávání a díky tomu je váš úklid velmi efektivní. Jistě oceníte i UV-C světlo zaručující dezinfekci všech podlah a zničení nežádoucích virů a bakterií. Zajímavé jsou 3 úrovně mopování, kde se využívá různého tlaku vody, vaše podlahy tak budou dokonale vytřené. Snadná obsluha  a možnost spárovat robota s chytrou aplikací Sencor HOME pomocí Wi-Fi je samozřejmostí. 

PROČ SI VYBRAT ROBOTICKÝ VYSAVAČ SENCOR

 
  • Vysává a vytírá
  • Nejmodernější laserová gyroskopická navigace
  • Ideální na koberce, plovoucí podlahy, parkety, linoleum, dlažbu atd.
  • Pokročilá orientace v prostoru a protinárazové senzory
  • Velmi tichý provoz vhodný i do domácnosti s mazlíčky
  • Digitální BLDC motor s dlouhou životností
  • Až 200 minut provozu na jedno nabití 
  • Ovládání přes Wi-Fi mobilní aplikaci nebo dálkovým ovladačem

 

SRV 9385WK Robotický vysavač
Aplikace Sencor Home
ovládání na dálku
Robotický vysavač Sencor SRV 9385WH můžete ovládat přiloženým dálkovým ovládáním, nebo pomocí aplikace Sencor Home přímo z vašeho telefonu. Všechny digitální funkce tak můžete pohodlně aktivovat třeba z práce. Nastavíte si úrovně sání a mopování, vyberete si úklidový harmonogram a zvolíte prostory, kde se bude vysavač pohybovat. Je možné nastavit i zakázané zóny.
Poznejte robotické vysavače

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Porouchalo se Vám něco, nebo si potřebujete dokoupit příslušenství či náhradní díl k Vašemu přístroji? Kontaktujte nás a my Vám potřebný díl zašleme. Pošlete nám požadavek na náhradní díl
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat