Zpět do Vysavače

Robotické vysavače

Robotické vysavače Sencor jsou ideální pro úklid koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby a dalších. Užívejte si volný čas s rodinou nebo přáteli a nechte pracovat robotického odborníka na podlahy.

Vyberte si robotický vysavač

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Výdrž baterie
Objem sáčku/nádoby


Doba nabíjení


Počet programů
Zobrazit výsledky
SRV 9550BK
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 9550BK LASER Wi-Fi ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atd. Systém SUPER CYCLONE s podtlakem 8 000 Pa. Premiová 6 400 mAh Li-Ion baterie. Možnost aktivního mokrého vytírání s pumpou.
SRV 9250BK-EUE3
Robotický vysavač
Spolehlivě odvádím svou práci robotického vysavače SRV 9250BK-EUE3 v bytě, domě i na chalupě. Jsem vysoce výkonný a životnost mého digitálního motoru je obdivuhodná! Elegantním vzhledem se hodím i do moderního interiéru a super silný sací výkon si zkrátka zamilujete.
SRV 9250BK
Robotický vysavač
Spolehlivě odvádím svou práci robotického vysavače SRV 9250BK v bytě, domě i na chalupě. Jsem vysoce výkonný a životnost mého digitálního motoru je obdivuhodná! Elegantním vzhledem se hodím i do moderního interiéru a super silný sací výkon si zkrátka zamilujete.
SRV 8550BK
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 8550BK, ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atd. Infračervený přední senzor proti nárazu. Velmi tichý provoz nestresující domácí zvířata. 4 000 Pa SUPER SACÍ systém.
SRV 6250BK-EUE3
Robotický vysavač
Užijte si více volného času! Uklidím i vytřu na několik způsobů, a ještě překvapím chytrými funkcemi, které si jednoduše oblíbíte. Jako robotický vysavač SRV 6250BK-EUE3 od Sencoru, mám super silný sací výkon s prémiovým digitálním motorem a ve fešném černém provedení padnu do každého interiéru.
SRV 4250SL-EUE3
Robotický vysavač
Uspořím mnoho času, energie i vynaloženého úsilí! Uklidím i vytřu na několik způsobů, a ještě překvapím chytrými funkcemi, které si jednoduše oblíbíte. Jako robotický vysavač SRV 4250SL-EUE3  mám super silný sací výkon, díky prémiovému digitálnímu motoru a v líbivém designu budu dělat fešáka každé domácnosti.
SRV 4200BK
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 4200BK ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, podlahových dlaždic atd. Infračervený přední nárazový senzor. Velmi tichý provoz vhodný pro domácí mazlíčky. Digitální motor pro dlouhou životnost.
SRV 6110BK
Robotický vysavač
Jsem robotický vysavač Sencor SRV 6110BK, optickým laserem skenuji místnost, zabraňuji tím náhodnému narážení do nábytku a jeho poničení. Moje efektivita čištění je až 95 %, nejezdím zbytečně přes jedno místo zmatečně vícekrát, nýbrž systematicky rychle a efektivně vysaji celý byt.
SRV 4000GD-EUE3
Robotický vysavač
Jsem totiž robotický vysavač SRV 4000GD-EUE3 od Sencoru! Disponuji velmi silným digitálním motorem s kterým mám bezkonkurenční sací výkon! Uklidím, vytřu na několik způsobů a jednoduchost ovládání si zkrátka zamilujete!
SRV 2230TI
Robotický vysavač
Uklidím podlahy v celé domácnosti, aniž bych potřeboval Vaši přítomnost, energii a hlavně čas. Jsem totiž robotický vysavač SRV 2230TI od Sencoru, vybaven spolehlivým digitálním motorem, který mi umožňuje silný sací výkon pro pořádný úklid! 
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat