Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Vysavače

Robotické vysavače

Robotické vysavače Sencor jsou ideální pro úklid koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby a dalších. Užívejte si volný čas s rodinou nebo přáteli a nechte pracovat robotického odborníka na podlahy.

Robotické vysavače

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Výdrž baterie

Počet programů

Objem sáčku/nádoby

S aplikací

Zobrazit výsledky
Robotický vysavač
SRV 9385WH
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 9385WH s výkonným motorem o sacím výkonu 4 000 Pa se sám pohybuje po domácnosti, vysává a mopuje zároveň a díky Li-Ion baterii s kapacitou 5 000 mAh dokáže pracovat až 200 minut na jediné nabití. Jeho nabíjecí stanice s nádobou na prach a prachovým sáčkem zajistí vše za vás. Dokáže vysavač samostatně zaparkovat, nabít a automaticky přesaje nasbíraný odpad, takže jej nemusíte vysypávat sami.
12999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9350WH
Robotický vysavač
S robotickým vysavačem SRV 9350WH od značky Sencor získáte převahu nad nepořádkem v domácnosti. Pomůže vysát prach z podlahy i z vašeho oblíbeného koberce a zároveň dokáže efektivně mopovat. Motor se sacím výkonem 4 000 Pa si poradí s prachem, roztoči, zvířecími chlupy a dalšími alergeny. Vysavač se orientuje zcela samostatně za pomoci chytrých senzorů a laserové navigace Lidar a dokáže pracovat až 200 minut bez zastávky díky integrované baterii s kapacitou 5 000 mAh.
9999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9250BK-EUE3
Robotický vysavač
Spolehlivě odvádím svou práci robotického vysavače SRV 9250BK-EUE3 v bytě, domě i na chalupě. Jsem vysoce výkonný a životnost mého digitálního motoru je obdivuhodná! Elegantním vzhledem se hodím i do moderního interiéru a super silný sací výkon si zkrátka zamilujete.
8999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9150WH
Robotický vysavač
Špičkový robotický vysavač Sencor SRV 9150WH je vybaven laserovou navigací LiDAR, která se postará o skvělou orientaci v jakémkoliv prostoru při vysávání a díky tomu je váš úklid velmi efektivní. Jistě oceníte i UV-C světlo zaručující dezinfekci všech podlah a zničení nežádoucích virů a bakterií.
8999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9550BK
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 9550BK LASER Wi-Fi ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby atd. Systém SUPER CYCLONE s podtlakem 8 000 Pa. Premiová 6 400 mAh Li-Ion baterie. Možnost aktivního mokrého vytírání s pumpou.
7999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9200BK
Robotický vysavač
Výkonný robotický vysavač Sencor SRV 9200BK s přesnou laserovou navigací LiDAR pro výbornou orientaci v prostoru a ideální úklid zvládne veškeré typy tvrdých podlah i koberce s nízkým vlasem. Překoná překážky a prahy až do výšky 1,5 cm. Během procesu vysávání kombinuje různé funkce pro dosažení maximálně efektivního vysátí nečistot a prachu.
 
5499,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 6250BK-EUE3
Robotický vysavač
Užijte si více volného času! Uklidím i vytřu na několik způsobů, a ještě překvapím chytrými funkcemi, které si jednoduše oblíbíte. Jako robotický vysavač SRV 6250BK-EUE3 od Sencoru, mám super silný sací výkon s prémiovým digitálním motorem a ve fešném černém provedení padnu do každého interiéru.
4999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 4200BK
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 4200BK ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea, podlahových dlaždic atd. Infračervený přední nárazový senzor. Velmi tichý provoz vhodný pro domácí mazlíčky. Digitální motor pro dlouhou životnost.
3999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 3160TQ
Robotický vysavač
Funkce Sencor Smart Room zaručuje efektivní pokrytí vysávané plochy. Lze nastavit 30 min program, po kterém vysavač sám zaparkuje do nabíjecí stanice nebo můžete využít automatický režim pro úklid větších ploch
3999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 3150OR
Robotický vysavač
Robotický vysavač Sencor SRV 3150OR Easy Clean zvládne ovládat opravdu každý – úklid spustíte buď přímo na robotickém vysavači nebo pohodlně přes dálkový ovladač. Funkce Sencor Smart Room zaručuje efektivní pokrytí vysávané plochy.
3499,00 Kč
Více informací

VY ŽIJETE, ROBOTI PRACUJÍ

 

Robotické vysavače SENCOR


Robotické vysavače SENCOR jsme pečlivě navrhli tak, aby perfektně vysávaly a precizně vytíraly. Tento užitečný pomocník vybavený centrálním kartáčem i bočními kartáčky nezapomene na žádné místo nebo kout vaší domácnosti. Dokonale uklidí, a to bez ohledu na povrch. Vysaje koberce až dva centimetry vysoké, plovoucí podlahy, parkety, linoleum, dlažbu a další povrchy. Vybírat můžete z přednastavených programů vždy ten, ten který nejlépe vyhoví vašim potřebám. 
 

Nejmodernější technologie


Nejmodernější technologie včetně laserové gyroskopické navigace zajišťují suverénní orientaci v prostoru. Když nastavíte plán úklidu, robotický vysavač SENCOR se vydá pracovat přesně v daný den, hodinu a minutu s frekvencí, kterou si přejete: jednou nebo několikrát za týden, během všedních dnů nebo naopak pouze o víkendu. Silná baterie umožňuje až 200 minut provozu na jedno nabití. Moderní digitální BLDC motor je tak tichý, že vysavač můžete pohodlně používat i tam, kde jsou domácí mazlíčci. Jeho konstrukce navíc zaručuje dlouhou životnost. Přístroj můžete ovládat také prostřednictvím Wi-Fi mobilní aplikace nebo dálkového ovládání.
 

UNBOXING ROBOTICKÉHO VYSAVAČE SENCOR SRV 9150WH


 
Špičkový robotický vysavač Sencor SRV 9150WH je vybaven laserovou navigací LiDAR, která se postará o skvělou orientaci v jakémkoliv prostoru při vysávání a díky tomu je váš úklid velmi efektivní. Jistě oceníte i UV-C světlo zaručující dezinfekci všech podlah a zničení nežádoucích virů a bakterií. Zajímavé jsou 3 úrovně mopování, kde se využívá různého tlaku vody, vaše podlahy tak budou dokonale vytřené. Snadná obsluha  a možnost spárovat robota s chytrou aplikací Sencor HOME pomocí Wi-Fi je samozřejmostí. 

PROČ SI VYBRAT ROBOTICKÝ VYSAVAČ SENCOR

 
  • Vysává a vytírá
  • Nejmodernější laserová gyroskopická navigace
  • Ideální na koberce, plovoucí podlahy, parkety, linoleum, dlažbu atd.
  • Pokročilá orientace v prostoru a protinárazové senzory
  • Velmi tichý provoz vhodný i do domácnosti s mazlíčky
  • Digitální BLDC motor s dlouhou životností
  • Až 200 minut provozu na jedno nabití 
  • Ovládání přes Wi-Fi mobilní aplikaci nebo dálkovým ovladačem

 

SRV 9385WK Robotický vysavač
Aplikace Sencor Home
ovládání na dálku
Robotický vysavač Sencor SRV 9385WH můžete ovládat přiloženým dálkovým ovládáním, nebo pomocí aplikace Sencor Home přímo z vašeho telefonu. Všechny digitální funkce tak můžete pohodlně aktivovat třeba z práce. Nastavíte si úrovně sání a mopování, vyberete si úklidový harmonogram a zvolíte prostory, kde se bude vysavač pohybovat. Je možné nastavit i zakázané zóny.
Poznejte robotické vysavače

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Porouchalo se Vám něco, nebo si potřebujete dokoupit příslušenství či náhradní díl k Vašemu přístroji? Kontaktujte nás a my Vám potřebný díl zašleme. Pošlete nám požadavek na náhradní díl
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat