Zpět do Vysavače

Bezsáčkové vysavače

Vysoce účinný motor a systém cyclon dokonale oddělující prach od vzduchu. To jsou základní důvody, proč jsou bezsáčkové vysavače Sencor oblíbenými pomocníky při úklidu. Vybrat si můžete hned z několika barevných variant.

Vyberte si svůj Vysavač

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Akční radius
Objem sáčku/nádoby
Turbokartáč

Trubky

Zobrazit výsledky
SVC 1086TQ
Bezsáčkový vysavač
Jsem Sencor bezsáčkový vysavač SVC 1086TQ a efektivně zatočím s veškerým nepořádkem na koberci i podlaze. Pyšním se nejvyšší třídou účinnosti ve vysávání koberců i tvrdých podlah, šetřím elektrickou energii a skvěle filtruji prach i alergeny. 
SVC 1080TI
Bezsáčkový vysavač
Představuji se jako bezsáčkový vysavač SVC 1080TI a Sencor mě vyrobil jako účinného pomocníka nejen pro podlahy. Pyšním se nejvyšší třídou účinnosti ve vysávání koberců i tvrdých podlah, šetřím elektrickou energii a skvěle filtruji prach i alergeny.
SVC 1030
Bezsáčkový vysavač
Turbohubice + speciální mini-turbohubice na dokonalé vysátí zvířecí srsti z čalounění v ceně 799,- ZDARMA. 6 LET ZÁRUKA na motor. Nový systém 3rd Generation Cyclone pro dokonalé oddělení prachu od vzduchu.
SVC 730
SVC 730x
Bezsáčkový vysavač
Systém Cyclone pro dokonalé oddělení prachu od vzduchu, vysoce účinný 800W ECO motor. Nerezová teleskopická trubice. Omyvatelný vstupní HEPA filtr.
SVC 51
SVC 51x
Bezsáčkový vysavač
Nový systém 4th Generation Cyclone pro dokonalé oddělení prachu od vzduchu zachytává více prachu už na 1. stupni filtrace a šetří tak HEPA filtr. Vysoce účinný ECO motor o síle 890 W.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat