Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Péče o vlasy

Kulmy

Dejte svým vlasům nevídaný objem. Rychlá a jednoduchá obsluha kulem Sencor vám poskytne dostatečné pohodlí pro úpravu vlasů na společenskou událost nebo každý den před odchodem do práce. Vyberte si mezi klasickou kulmou a kulmofénem.

Kulmy

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Ionizér

Studený vzduch

Počet nástavců

Počet stupňů teplot

Typ kulmy

Průměr (cm)

Zobrazit výsledky
Automatická rotační kulma na vlasy
SHS 0900GD
Automatická rotační kulma na vlasy
Jsem automatická rotační kulma SHS 0900GD od Sencoru a dokážu vykouzlit fantastický objem i lesklé vlny. Pravidelně tvarované vlny, fantastický objem a upravené vlasy jako byste právě odešli od kadeřníka - to všechno dokážu! 
Horkovzdušná kulma
SHS 0910GD
Horkovzdušná kulma
Představuji se vám jako Sencor teplovzdušná kulma SHS 0910GD, skvělá pomocnice pro tvorbu účesu jako ze salonu. Pomohou tomu také kartáče vysoké kvality a technologie Keratin Care+. V kombinaci tohoto bohatého vybavení jsem kulmou, která vám vlasy nezničí, ale naopak je i při dělání vln nebo loken postupně vyživí. 
Horkovzdušná kulma
SHS 8550BK
Horkovzdušná kulma
2 stupně nastavení teploty, tlačítko studeného vzduchu, keratin funkce, funkce ionizace s antistatickým účinkem. 7 výměnných nástavců, jednoduchá a rychlá výměna nástavců s pojistkou. Bezpečnostní pojistka proti přehřátí.
 
Horkovzdušná kulma
SHS 7551
SHS 7551
Horkovzdušná kulma
2 stupně nastavení teploty, tlačítko studeného vzduchu, funkce ionizace s antistatickým účinkem.
Horkovzdušná kulma
SHS 8401BK
Horkovzdušná kulma
Horkovzdušná kulma SHS 8401BK od značky Sencor je připravena pro tvarování vlasů rozmanitého druhu. Pyšní se rovnou pěti výměnnými nástavci a dvěma stupni teploty (vyšší/nižší). Funkce KeratinCare+ tkví v uvolňování základní složky vlasů - keratinu, čímž je hříva přirozeně vyživována.
Kulma na vlasy
SHS 0920BK
Kulma na vlasy
Extra hladký keratin keramický povrch, 5 stupňů nastavení teploty, LED indikátor zapnutí, Průměr kleští 33 mm
Kulma na vlasy
SHS 0850BK
Kulma na vlasy
Kulma na vlasy Sencor SHS 0850BK je klasickou loknovací kulmou pro dokonale pružné a pravidelné lokny na všechny typy vlasů. Extra rychlé zahřátí do 60 sekund vás ohromí spolu s 5stupňovým nastavením teploty v rozmezí 140-220°C.
Horkovzdušná kulma
SHS 3000BK
Horkovzdušná kulma
2 teplotní a rychlostní stupně, odnímatelný kulatý kartáč (průměr 19 mm), tepelně izolovaná koncovka pro bezpečné uchopení a natočení pramene vlasů.
Kulma na vlasy
SHS 8603BK
Kulma na vlasy
Kulma na vlasy Sencor SHS 8603BK je klasickou klešťovou kulmou pro dokonale pružné a pravidelné lokny na vašich vlasech. Je tvarovaná tak, aby skvěle padla do ruky. Jistě vás potěší nízká hmotnost i tepelně izolovaná koncovka pro snadné zacházení

KULMY NA VLASY

PROČ SI VYBRAT SENCOR KULMU

  
Narodila jste se s rovnými vlasy, ale toužíte po vlnitých? Trvalá není potřeba, naše kulmy vám umožní změnit vzhled, kdykoliv si to jen přejete. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si velikost loken. O zbytek se postará kulma. Až sedm snadno vyměnitelných nástavců nabízí nejrůznější možnosti a funkce studeného vzduchu zaručí extra dlouhou vydrž účesu. Tu můžete ostatně použít kdykoliv během kulmování.

O zdraví vašich vlasů pečuje ionizační funkce s antistatickým efektem. Ochranu můžete ještě vylepšit vhodným výběrem jednoho ze dvou teplotních režimů.  

O pohodlí je také postaráno, všechny nástavce se snadno a rychle vyměňují a 360stupňový otočný kabel se jen tak nezamotá.
  
Kulma na vlasy

 
  • Ionizační funkce s antistatickým efektem
  • 7 výměnných nástavců a 2 teplotní úrovně zajišťují skvělé možnosti úpravy vlasů
  • Tlačítko studeného vzduchu zaručí dlouhotrvající styling 
  • Snadno a rychle vyměnitelné adaptéry s pojistkou a zavěšovacím očkem
  • Napájecí kabel otočný o 360 stupňů eliminuje kroucení a zamotávání
 

DOKONALÝ VLASOVÝ STYLING

S KULMOU SENCOR SHS 0900GD

 
Dokonalé, nadýchané a pravidelné vlny jako od kadeřníka vám vytvoří automatická rotační kulma od Sencoru SHS 0900GD. Řadí se mezi kulmy oboustranného natáčení pro přirozený vzhled loken. Je ergonomicky tvarovaná a skvěle tak padne do ruky. Zároveň je také bezpečná a její konstrukce brání zbytečnému spálení prstů během používání. Důmyslný kulmovací systém vám zaručí krásné rovnoměrné vlny bez zacuchání vlasů a titanová vrstva podpoří jejich zářivý finální lesk. Teplotu lze nastavit v 11 teplotních stupních od 120 °C do  220 °C, kulma dále nabízí až 5 rychlostí kulmování a délku kulmování od 3 do 12 sekund.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat