Zpět do Holení a zastřihovače

Zastřihovače vlasů a vousů

Potřebujete lehce zastřihnout vlasy nebo rychle rostoucí vousy? Zastřihovače Sencor elegantně zvládnou obojí. Upravte se jednoduše v pohodlí své koupelny, jako kdybyste byli v barber shopu.

Vyberte si zastřihovač

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Počet nástavců


Výměnné nástavce

Omyvatelný

Určeno naDoba provozu (aku)
Rozsah nastaveníZobrazit výsledky
SHP 8900BK
Souprava zastřihovače vlasů
Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjení. Vysoce tichý profesionální vysokorychlostní motor zaručuje pohodlné zastřihování hustých chlupů, vlasů a vousů.
SHP 8400BK
Zastřihovač vlasů
Jsem zastřihovač vlasů SHP 8400BK. Nabízím skvělý výkon v elegantním těle, které lahodí každému oku. Sencor mi umožňuje být vysoce účinným zastřihovačem, díky tichému vysokorychlostnímu motoru. S ním mám super výkon a dlouhou životnost. 
SHP 8305BK
Souprava zastřihovače vlasů
Jsem multifunkční zastřihovač od Sencoru a poskytuji skvělý výkon v elegantním těle. Jelikož chci být efektivní zastřihovač při každém použití, musím mít i pohon, který mi to umožní. Mám tichý vysokorychlostní motor, který mi zprostředkovává skvělý výkon a dlouhou životnost.
SHP 7411BK
Souprava zastřihovače vlasů
Kompletní péče o Vaše vlasy, vousy, chloupky i detailní kontury v jednom s multifunkčním zastřihovačem od Sencoru. Mám skvělou výbavu, kterou potěším každého nového, ale i stávajícího uživatele. Pečujte o sebe z pohodlí domova!
SHP 7201SL
Souprava zastřihovače vlasů
Hledáte výkonný zastřihovač, s kterým by se Vám dobře pracovalo? S tichým vysokorychlostním motorem zajišťuji skvělý výkon, kapacitní baterie mi umožňuje spolehlivě pracovat krásných 45 minut v kuse.
 
SHP 6201RD
Souprava zastřihovače vlasů
Dbám o to, aby má práce byla vždy co nejlépe odvedená, a právě proto jsem vybaven výkonným vysokorychlostním motorem, který je tichý a maximálně spolehlivý po dlouhou dobu. 
SHP 450
SHP 450x
Zastřihovač vlasů
Jsem zastřihovač vlasů, s kterým vykouzlíte supr účes i doma. Nabízím se ve dvou elegantních barvách a uvnitř svého těla skrývám tichý vysokorychlostní motor, který mi zaručuje vždy dobře odvedenou práci. Dobíjím se optimální rychlostí a poté dokážu být vysoce výkonný po dobu 40 minut.
SHP 4302RD
Zastřihovač vlasů
Zastřihněte si vlasy i vousy z pohodlí domova. Nabízím se za rozumný peníz s vysokorychlostním motorem, abych byl vždy spolehlivě výkonný pro všechny typy vlasů. Nastavitelná výška zastřižení v rozmezí 1–8 mm.
SHP 3500BL
Zastřihovač vlasů
Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjení.
SHP 3301BL
Zastřihovač vlasů
Zastřihnu Vaše vlasy i vousy, aniž byste museli vyhledat služby kadeřnice, se mnou to jde i z pohodlí domova. Nabízím se za super peníze s vysokorychlostním motorem, abych byl vždy skvěle výkonný pro všechny typy vlasů.
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat