Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Holení a zastřihovače

Zastřihovače vlasů a vousů

Potřebujete lehce zastřihnout vlasy nebo rychle rostoucí vousy? Zastřihovače Sencor elegantně zvládnou obojí. Upravte se jednoduše v pohodlí své koupelny, jako kdybyste byli v barber shopu.

Zastřihovače vlasů a vousů

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Počet nástavců

Určeno na

Omyvatelný

Rozsah nastavení

Doba provozu (aku)

Zobrazit výsledky
Zastřihovač vlasů
SHP 8900BK
Zastřihovač vlasů
Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjení. Vysoce tichý profesionální vysokorychlostní motor zaručuje pohodlné zastřihování hustých chlupů, vlasů a vousů.
1299,00 Kč
Více informací
Zastřihovač vlasů
SHP 8400BK
Zastřihovač vlasů
Jsem zastřihovač vlasů SHP 8400BK. Nabízím skvělý výkon v elegantním těle, které lahodí každému oku. Sencor mi umožňuje být vysoce účinným zastřihovačem, díky tichému vysokorychlostnímu motoru. S ním mám super výkon a dlouhou životnost. 
1199,00 Kč
Více informací
Souprava zastřihovače vlasů
SHP 8305BK
Souprava zastřihovače vlasů
Jsem multifunkční zastřihovač od Sencoru a poskytuji skvělý výkon v elegantním těle. Jelikož chci být efektivní zastřihovač při každém použití, musím mít i pohon, který mi to umožní. Mám tichý vysokorychlostní motor, který mi zprostředkovává skvělý výkon a dlouhou životnost.
1099,00 Kč
Více informací
Souprava zastřihovače vlasů
SHP 7411BK
Souprava zastřihovače vlasů
Kompletní péče o Vaše vlasy, vousy, chloupky i detailní kontury v jednom s multifunkčním zastřihovačem od Sencoru. Mám skvělou výbavu, kterou potěším každého nového, ale i stávajícího uživatele. Pečujte o sebe z pohodlí domova!
Souprava zastřihovače vlasů
SHP 7201SL
Souprava zastřihovače vlasů
Hledáte výkonný zastřihovač, s kterým by se Vám dobře pracovalo? S tichým vysokorychlostním motorem zajišťuji skvělý výkon, kapacitní baterie mi umožňuje spolehlivě pracovat krásných 45 minut v kuse. Navíc perfektně zapadnu do každé ruky i koupelny! Ergonomicky tvarovaným tělem neprokluzuji v ruce, umožňuji pohodlnou ovladatelnost a elegantním vzhledem potěším každého uživatele
Souprava zastřihovače vlasů
SHP 6201RD
Souprava zastřihovače vlasů
Dbám o to, aby má práce byla vždy co nejlépe odvedená, a právě proto jsem vybaven výkonným vysokorychlostním motorem, který je tichý a maximálně spolehlivý po dlouhou dobu. Sencor si dal záležet s celkovým provedením a vyrobil mi fešácké tělo, to ukrývá včetně motoru i kapacitní baterii, s kterou dokážu po nabití pracovat krásných 45 minut.
Multifunkční zastřihovač
SHP 0450BK
Multifunkční zastřihovač
Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjení. Vysoce tichý profesionální vysokorychlostní motor zaručuje pohodlné zastřihování hustých chlupů, vlasů a vousů .
Zastřihovač vlasů
SHP 5207CH
Zastřihovač vlasů
Se zastřihovačem vlasů Sencor SHP 5207CH získáte možnost precizního sestřihu z pohodlí domova. Díky výkonnému motoru, který ovšem nedělá hluk, se stane vítaným členem vaší domácnosti. Ovládá se velmi lehce, pouze pomocí tlačítka a nastavovacího kolečka.
 
Zastřihovač vlasů
SHP 450x
SHP 450x
Zastřihovač vlasů
Jsem zastřihovač vlasů, s kterým vykouzlíte supr účes i doma. Nabízím se ve dvou elegantních barvách a uvnitř svého těla skrývám tichý vysokorychlostní motor, který mi zaručuje vždy dobře odvedenou práci. Dobíjím se optimální rychlostí a poté dokážu být vysoce výkonný po dobu 40 minut.
Zastřihovač vlasů
SHP 4302RD
Zastřihovač vlasů
Zastřihněte si vlasy i vousy z pohodlí domova. Nabízím se za rozumný peníz s vysokorychlostním motorem, abych byl vždy spolehlivě výkonný pro všechny typy vlasů. Nastavitelná výška zastřižení v rozmezí 1–8 mm.

PROMĚŇTE KOUPELNU V BARBER SHOP

 PROČ SI VYBRAT SENCOR ZASTŘIHOVAČ

 
Ať už se chystáte úplně změnit vzhled nebo chcete jen jemně zastřihnout plnovous, zastřihovače SENCOR splní úkol rychle a snadno. Vybírat můžete z nesčetných nástavců o různé délce, případně si vlasy a vousy upravíte i bez nich.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručí pevný úchop, kompletní sety nabídnou příslušenství pro odstraňování chloupků v nose i po celém těle, tvarování vousů či kotlet a precizní zastřižení.

Uvnitř zastřihovače se ukrývá výjimečně tichý, vysokorychlostní, profesionální motor. Naše přístroje se také rychle dobíjejí, přičemž některé z nich jsou plně nabité za pouhé dvě hodiny. Poté vám dopřejí až 120 minut péče o vlasy a vousy.
 
  • Bohaté příslušenství pro úpravu vlasů a péči o tělo
  • Grafický indikátor délky střihu vám dává plnou kontrolu
  • Technologie rychlého nabíjení a dlouhá výdrž baterie při provozu
  • Profesionální nože a tichý vysokorychlostní motor
  • Pevný úchop díky ergonomické rukojeti a volný pohyb bez kabelu
 

VŽDY STYLOVĚ


Díky tomuto zastřihovači si perfektně upravíte vlasy a vousy sami doma.

Tichý vysokorychlostní motor zaručí precizně odvedenou práci, zatímco Direct Drive technologie umožní používat přístroj, i když se nabíjí. Díky tomu můžete stříhat a dobíjet, kdykoliv potřebujete. Na výběr máte 25 různých délek (s nástavcem nebo bez něj).
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat