Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Chlazení, topení a úprava vzduchu

Mobilní klimatizace

Přenosná klimatizace vám umožní vytvořit si příjemné a chladné prostředí díky své flexibilitě.
Mobilní klima Sencor - bez ohledu na to, zda se nacházíte doma či v kanceláři, můžete si jednoduše nastavit ideální teplotu podle vašich potřeb. S moderní funkcionalitou ovládání pomocí WiFi  a vzdáleným přístupem prostřednictvím mobilní aplikace, získáváte plnou kontrolu nad klimatizací i na dálku. Nová generace našich mobilních klimatizací zajišťuje vynikající účinnost a opravdu silné chlazení, aniž byste museli trpět nepříjemnými letními vedry.

Mobilní klimatizace

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Výkon chlazení

Aplikovatelný prostor

Mobilní

Příkon chlazení

Chladivo

Objem proudícího vzduchu

S aplikací

Zobrazit výsledky
Mobilní klimatizace Wi-Fi Iceberg
SAC MT1603C
Mobilní klimatizace Wi-Fi Iceberg
SAC MT1603C WI-FI ICEBERG patří mezi nejvýkonnější mobilní klimatizace od značky Sencor. Zařízení zajistí chladný a kvalitní vzduch v tropických dnech, přičemž je ideální do prostor o maximální velikosti 68 m² /177 m³. Zárukou spolehlivého chodu je i výborný chladící výkon 16 000 BTU/h. Využívat můžete 3 režimy v podobě Chlazení, Ventilace a Odvlhčování. O pohodlné ovládání na dálku přímo z telefonu se postará Wi-Fi připojeníaplikace Sencor HOME.
14999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi AllSeasons
SAC MT9078CH
Mobilní klimatizace Wi-Fi AllSeasons
Mobilní klimatizace Sencor SAC MT9078CH je skvělý pomocník v každém počasí. V létě chladí, v zimě topí  a ve všech ročních období odvlhčuje. Tento produkt se během chlazení řadí do energetické třídy A++ , a když topí do třídy A+++. Na trhu patří mezi úspornější zařízení. Pro jeho chladící výkon 9 000 BTU/h jej ideálně využijete v místnostech všeho druhu o velikosti 31-35 m². Klimatizace se dá ovládat na dálku díky propojení vašeho mobilního telefonu s Wi-Fi a aplikací Sencor HOME.
13999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace
SAC MT1411C
Mobilní klimatizace

Řekněte "nashledanou" nepříjemnému horku a užijte si skvělý pocit chladivého osvěžení! Maximální velikost místnosti: 53 m2 / 138 m3. Poskytuji režim chlazení, odvlhčování a větrání několika stupních, od nízkého po ten nejsilnější. Vytvořím v místnosti příjemné klima od 17 do 30 °C.  Bohaté příslušenství pro dokonalý odvod teplého vzduchu z klimatizované místnosti.

12999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace
SAC MT123XC
SAC MT123XC
Mobilní klimatizace
Vynikám vysokým chladicím výkonem až 12000 BTU a účinně rozptyluji ochlazující vánek i ve větší místnosti, maximální velikost místnosti je 47 m/ 122 m3. Poskytuji režim chlazení, odvlhčování a větrání v několika stupních, od nízkého po ten nejsilnější. Bohaté příslušenství pro dokonalý odvod teplého vzduchu z klimatizované místnosti.
10999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi
SAC MT124xC
SAC MT124xC
Mobilní klimatizace Wi-Fi
Splním očekávání i náročnějších uživatelů. Celý provoz zvládám bez problému i ve větší místnosti o rozměrech až 47 m/ 122 m3. Můžete volit ze 3 provozních režimů dle preferencí a potřeb. Navíc mě lze velmi snadno a pohodlně ovládat pomocí Wifi a vašeho chytrého telefonu  s aplikací Sencor HOME. Součástí mobilní klimatizace je také textilní rukáv jako těsnění do oken.
10999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi
SAC MT903xC
SAC MT903xC
Mobilní klimatizace Wi-Fi
Chladicí výkon 9 000 BTU/h, doporučená plocha místnosti: 31-35 m2, doporučená velikost místnosti: 80-91 m3, kompletní sada pro odvod teplého vzduchu a těsnění oken.
9999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace
SAC MT7020C
Mobilní klimatizace
Mobilní klimatizace SAC MT7020C vhodná zejména pro okamžité řešení požadavků klimatizování bez náročné a finančně nákladné instalace. Doporučená plocha místnosti  je až 26 m2 / 67 m3Rozsah nastavení teploty 18 – 32 °C  v režimu chlazení 4 úrovně nastavení rychlosti ventilátoru (nízká, střední, vysoká a automatická). Součástí mobilní klimatizace je také textilní rukáv jako těsnění do oken. Těsnění snadno uchytíte na okno a jeho rám za pomoci suchého zipu, který neomezí funkčnost okna.
7999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace
SAC MT9013C
Mobilní klimatizace
V létě jako klimatizace, jindy jako pomocník pro udržení adekvátní vlhkosti okolního vzduchu. Mobilní klimatizace Sencor SAC MT9013C nabízí mnoho možností, jak ji využít v prostorách pokoje i kanceláře. S pomocí přehledného panelu s displejem a dálkovým ovládáním hravě nastavíte čtyři užitečné režimy a tři funkce. Klimatizace se pyšní 9000 BTU/h, což z ní činí výkonný přístroj proti přetopené místnosti. Maximální velikost místnosti je 35 m/ 91 m3Součástí mobilní klimatizace je také textilní rukáv jako těsnění do oken.
6999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi
SAC MT7048C
Mobilní klimatizace Wi-Fi
Představujeme vám mobilní klimatizaci Sencor SAC MT7048C.  Disponuje chladícím výkonem 7 000 BTU/h, díky kterému ideálně funguje v místnostech o rozloze až 26 m² (54 - 67 m³).  U této klimatizace máte na výběr 3 režimy. Jsou jimi Chlazení, VentilaceOdvlhčování. Mezi funkcemi, které jistě bohatě využijete je i Časovač a Spánek. Klimatizaci pohodlně ovládejte na dálku chytrým telefonem prostřednictvím Wi-Fi a aplikace Sencor HOME. Ke konfortnímu nastavování všeho, co potřebujete, slouží ovládací panel nebo dálkový ovladač. 
5999,00 Kč
Více informací

Mobilní klima

sac-mt1603-01
patří k nejvýkonnějším zařízením tohoto druhu značky Sencor. Nezalekne se parných letních dní a zajistí ochlazení i zkvalitnění vzduchu v domácích i pracovních prostorách maximální velikosti 68 m² /177 m³. Mobilní klima to zvládne na výbornou díky chladícímu výkonu 16 000 BTU/h. K dispozici máte 3 režimy v podobě Chlazení, Ventilace a Odvlhčování. Komfortní ovládání na dálku umožňuje propojení vašeho telefonu přes Wi-Fi a aplikaci Sencor HOME.

sac-mt1603-02
Ovládání na dálku
Klimatizaci můžete prostřednictvím Wi-Fi a aplikace Sencor HOME pohodlně spojit a ovládat vaším telefonem. Příjemné klima si tak nastavujete na dálku odkudkoliv. Třeba cestou domů ze zaměstnání nebo výletu. Zařízení podporuje systém iOS i Android.

sac-mt1603-03
Dotykový ovládací panel a dálkový ovladač
Klimatizaci můžete standardně ovládat přes ovládací panel s displejem, který zobrazuje režim, rychlost a teplotu. Lze na něm nastavovat i další funkce, případně využít přepínání jednotek ℃/℉. Dálkovým ovladačem si zařízení zapnete, vypnete nebo si jím zregulujete teplotu i pohodlně z postele nebo oblíbeného křesla.

sac-mt1603-04

Textilní rukáv

Součástí mobilní klimatizace do bytu je také textilní rukáv jako těsnění do oken. Těsnění snadno uchytíte na okno a jeho rám za pomoci suchého zipu, který neomezí funkčnost okna. Do mezery těsnění umístíte výpustní hadici, která odvádí přebytečné teplo z klimatizace a zaručuje proudění studeného vzduchu do místnosti.

3 roky plná záruka

3 roky plná záruka

Díky dlouholetým zkušenostem a precizní kontrole, kterou věnujeme návrhu našich výrobků, můžeme svým zákazníkům poskytnout záruku 3 roky plné záruky na všechny mobilní klimatizace Sencor. Mobilní klimatizace

 

Klidný odpočinek s funkcí Spánek

Klidný odpočinek s funkcí Spánek
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat