Zpět do Žehličky

Napařovací žehličky

Napařovací žehličky Sencor s keramickou žehlící plochou pro jednoduché a rychlé žehlení prádla. Určitě oceníte i systém self-cleaning odstraňující minerální usazeniny. Na výběr máte z několika barevných provedení.

Žehličky

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Plynulý výstup páry


Parní rázDrip-Stop

Odvápňování

Bezpečnostní vypínání

Otočný kloub šňůry
Samočištění
Svislé napařování
Žehlící plocha


Zobrazit výsledky
SSI 0710VT
Parní generátor
Představuji se jako Sencor parní generátor SSI 0710VT a pyšním se silným a trvalým výstupem páry 100 g/min, který je až čtyřikrát větší než u běžně prodávaných žehliček. Jsem ideální i pro vertikální napařování, které můžete využít pro závěsy nebo pro oblečení na ramínku.
SSI 9400BK
Digitální napařovací žehlička
Jsem napařovací žehlička Sencor SSI 9400BK s digitálním ovládáním a výkonem až 3100 W! Jako první žehlička s digitálním ovládáním od Sencoru, jsem vybavena velkým LED displejem s bezkonkurenčními pozorovacími úhly. S eloxovanou žehlící plochou mám skvělý skluz po každé tkanině.
SSI 9000BK
Napařovací žehlička
Ušetřete svůj čas a usnadněte si práci! Sencor mě vyrobil jako napařovací žehličku SSI 9000BK. Vyžehlím rychle a bez větší práce. S keramickou žehlící plochou mám skvělý skluz po každé tkanině. Nejen, že je extra skluzná, ale i více odolná proti poškrábání.
SSI 3520RS
Napařovací žehlička
Příkon 3 100 W, keramická žehlící plocha, systém samočištění Self-cleaning odstraňující minerální usazeniny, systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene v otvorech žehlící desky, možnost vertikálního napařování.
SSI 8710VT
Napařovací žehlička
Příkon 2 400 W, keramická žehlící plocha, odnímatelná nádržka se snadným plněním (objem 200 ml). Systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene v otvorech žehlící desky.
SSI 6100GR
Napařovací žehlička
Příkon 2 600 W, velmi výkonný parní systém se sílou páry 35 g/min, keramická žehlící plocha.
SSI 7710BL
Napařovací žehlička
Příkon 2 400 W, keramická žehlící plocha, průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním (objem 300 ml). Systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene v otvorech žehlící desky.
SSI 5800VT
Napařovací žehlička
Příkon 2 400 W, velmi výkonný parní systém se sílou páry 30 g/min, keramická žehlící plocha, průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním (objem 260 ml). Možnost vertikálního napařování. Systém Anti-Calc zamezující tvorbě vodního kamene v otvorech žehlící desky.
ssi 844
ssi 844x
Napařovací žehlička
Příkon 2200 W, keramická žehlící plocha, průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním (objem 380 ml). Systém samočištění Self-cleaning odstraňující minerální usazeniny.
ssi 542x
ssi 542xx
Napařovací žehlička
Napařovací žehlička s keramickou plochou, příkon 2200W, průsvitná nádržka na vodu se snadným plněním (objem 260 ml). Systém samočištění Self-cleaning odstraňující minerální usazeniny.
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat