Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Žehličky

Napařovací žehličky

Napařovací žehličky Sencor s keramickou žehlící plochou pro jednoduché a rychlé žehlení prádla. Určitě oceníte i systém self-cleaning odstraňující minerální usazeniny. Na výběr máte z několika barevných provedení.

Napařovací žehličky

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Plynulý výstup páry

Parní ráz

Žehlící plocha

Svislé napařování

Drip-Stop

Odvápňování

Samočištění

Objem zásobníku vody
Bezpečnostní vypínání

Otočný kloub šňůry

Zobrazit výsledky
Parní generátor
SSI 0910RS
Parní generátor
Vyzkoušejte parní generátor SSI 0910RS od značky Sencor. Mile vás překvapí svým skvělým parním výkonem 140 g/min. Kromě toho dokáže vytvořit také parní ráz se silou 410 g/min. Jeho používání je velmi pohodlné, zejména díky rychlému nahřívání již za 35 vteřin nebo třeba keramické žehlicí ploše.
1999,00 Kč
Více informací
Parní stanice
41013454
SSI 0810VT
Parní stanice
Sencor SSI 0810VT se postará o rychlejší a šetrnější žehlení prádla. Parní generátor je opatřen funkcí vertikálního napařování umožňujícího pečovat o povešené kousky i přímo na ramínku. K nahřátí vám navíc postačí pouze  35 sekund. Vybírat můžete ze 2 režimů v podobě ECONORMAL zajišťujících efektivní výsledky.
1799,00 Kč
Více informací
Digitální napařovací žehlička
SSI 9400BK
Digitální napařovací žehlička
Jsem napařovací žehlička Sencor SSI 9400BK s digitálním ovládáním a výkonem až 3100 W! Jako první žehlička s digitálním ovládáním od Sencoru, jsem vybavena velkým LED displejem s bezkonkurenčními pozorovacími úhly. S eloxovanou žehlící plochou mám skvělý skluz po každé tkanině.
Napařovací žehlička
SSI 8300RS
Napařovací žehlička
S elegantní napařovací žehličkou Sencor SSI 8300RS je žehlení radost. Povrch žehličky je vyroben z keramiky, tudíž je velmi odolný proti poškrábání a skvěle vyžehlí jakoukoliv látku. Výkonné napařování, velká žehlicí plocha a funkce parního impulsu je zárukou skvěle vyžehleného prádla bez nepříjemných záhybů.
Napařovač oděvů
SSI 0860GD
Napařovač oděvů
Parní napařovač oděvů SSI 0860GD do každé domácnosti. Díky keramickému povrchu žehlicí plochy plnohodnotně nahradí klasickou žehličku a vy se už nebudete muset trápit s žehlením košil a dalších kousků oblečení složitých na dokonalé narovnání.
Napařovací žehlička
SSI 8710VT
Napařovací žehlička
S napařovací žehličkou Sencor SSI 8710VT je žehlení radost. Povrch žehličky je vyroben z keramiky, tudíž je velmi odolný proti poškrábánískvěle vyžehlí jakoukoliv látku. Obsahuje odnímatelnou nádržku na vodu s objemem 200ml.
Napařovací žehlička
SSI 3520RS
Napařovací žehlička
Žehlení se s touto napařovací žehličkou SSI 3520RS od Sencoru stane vaší nejoblíbenější domácí úlohou. Disponuje stylovým vzhledem a díky svým praktickým funkcím s ní lze bez obav žehlit mnohé druhy textilu. Skvělým prvkem je především keramická žehlicí plocha tohoto produktu.
Napařovač oděvů
SSI 0850RS
Napařovač oděvů
Příkon 1 200 W, velmi výkonný parní systém se sílou páry 20 g/min, nerezová žehlící plocha
Napařovací žehlička
SSI 6100GR
Napařovací žehlička
Vyzkoušejte, že i žehlení může být zábava s napařovací žehličkou SSI 6100GR od značky Sencor. Díky svým mnoha funkcím si poradí s mnoha různými druhy textilu. Její výsadou je nepochybně keramická žehlicí plocha. Díky ní je celý proces žehlení hladký a precizní. Je odolná proti poškození a skvěle po látkách klouže.
Napařovací žehlička
SSI 7710BL
Napařovací žehlička
S napařovací žehličkou Sencor SSI 7710BL s automatickým vypínáním je žehlení radost. Povrch žehličky je vyroben z keramiky, tudíž je velmi odolný proti poškrábání a skvěle vyžehlí jakoukoliv látku. Výkonné napařování a funkce parního impulsu je zárukou skvěle vyžehleného prádla bez nepříjemných záhybů.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat