Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kuchyně

Kuchyňské roboty

Proměňte pracnou a zdlouhavou přípravu těst, krémů a sněhů ve skvělou zábavu ve dvou: vy a váš kuchyňský robot.

Moderní pomocníci od Sencoru zvládnou díky planetárnímu systému míchání perfektní šlehané pěny a krémy a s pomocí výkonných motorů také všechny druhy těst.

S dodávanými nástavci a volitelným příslušenstvím snadno zvládnete také přípravu domácích těstovin, sušenek, salátů, nebo masových specialit včetně domácích klobás. 
Zobrazit výsledky

multifunkční Paul

Paul-1
Předejte práci odborníkovi, multifunkčnímu kuchyňskému robotu
Jsem pyšný na to, že se mohu uvést jako Sencor multifunkční kuchyňský robot STM 7900SS. Patřím mezi velmi výkonné domácí pomocníky, protože mám motor o výkonu 1500 W. Moji tvůrci mi nadělili robustní ocelové tělo  s kovovými převody, takže mě najdete i pod názvem „kuchyňský robot celokovový“.
Poznejte mě

Paul-2
Vlastním bohaté příslušenství
Měnit na mně můžete nejrůznější hnětací a šlehací nástavce tak, aby byla příprava nejen těsta snadná. Navíc jsem jako pravý multifunkční robot vybaven masomlýnkem, čtyřmi nerezovými struhadly a speciální FLEXI hnětací metlou, která vám ochotně pomůže při přípravě těsta, polevy nebo šlehaných bílků. Sencor myslí vždy na vše  a dopřál mi i tvořítko na cukroví nebo háky, se kterými vám pečení půjde doslova jako po másle.
Poznejte mě

Multifunkční kuchyňské roboty

Hnětou, šlehají a míchají

Milujete pečení a cukrařinu? Hledáte univerzálního společníka, který vám pomůže s víkendovým pohoštěním? Nebo snad potřebujete asistenta při experimentech v kuchyni?
SENCOR pro vás má zaručeně ideální přístroj. S ním se dlouhá a náročná příprava těst, krémů a polev promění na příjemné chvilky ve dvou. 


 

Šlehací metly

Nejrůznější nástavce a příslušenství vám usnadní přípravu domácích těstovin, sušenek, salátů nebo klobás.
Prozkoumejte naši širokou nabídku robotů a vyberte si takový, který zvládne všechno, co potřebujete, a navíc bude stylem a barvou ladit s vaší kuchyní.
 

 

Samozřejmě planetární

A jaký systém je ten správný? Samozřejmě planetární! 
Nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky. Jedině tak se podaří dokonale promíchat všechny ingredience. Zbývá jen jediná věc, kterou vám robot nesplní: nepopovídáte si s ním. Ale kdo ví, třeba jednou. 
 

Proč si vybrat SENCOR
multifunkční kuchyňský robot

 
  • Extrémně výkonný motor s 6letou zárukou
  • Robustní celokovové tělo
  • LED osvětlení mixovací nádoby
  • Široká nabídka příslušenství (mlýnek na maso, plnička klobásek, tvořítko na cukroví)
  • Optimální otáčky a úsporný provoz
  • Háky z nerezové oceli

Zákaznická podpora

Podpora pro kuchyňské roboty
Zákaznická podpora pro kuchyňské roboty
Robotovi se nechce hnětat těsto? Nebo snad se rozbil některý z dílů? Celý robot reklamovat nemusíte. Kontaktujte nás a určitě váš problém vyřešíme, ať těsto může zase spokojeně kynout.

Volejte +420 323 204 060
Nebo pište info@sencor.cz
Nejčastější dotazy
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat