Zpět do Kávovary

Páková espressa

Mano – ruce. Vaše ruce. Jen ty udělají přesně takové espresso, jaké milujete. S pákovým espressem Sencor můžete být skutečným baristou v pohodlí svého domova a styl připravované kávy vždy přesně přizpůsobit své náladě a chuti.

Páková espressa

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Displej
Objem zásobníku vody
Tlak

Funkce horká voda

Tryska na páru

Nahřívání šálků

Kávomlýnek

Objem zásobníku vody

Zobrazit výsledky
Poloautomatické espresso
SES 4040BK
Poloautomatické espresso
Díky vyspělému systému zahřívání s termoblokovou technologií a předehříváním funguje tento kávovar mimořádně rychle. K ovládání slouží jediné tlačítko, tryska na mléko se postará o cappuccino. Jen si musíte vybrat, který design vám lépe vyhovuje.
Poloautomatické espresso
SES 4050SS
Poloautomatické espresso
Tělo pákového kávovaru v prémiovém provedení kombinace nerezu a černé. Tlak čerpadla 20 barů pro vynikající kávu. Spuštění programu Espresso, Double Espresso, Cappuccino, Latté a Napěněné mléko jedním dotykem.
Espresso
SES 4900SS
Espresso
Představuji se jako Sencor pákový kávovar SES 4900SS a se svým nerezovým vzhledem dokonale zapadnu do domácnosti i kanceláře. Se dvěma nerezovými filtry mohu připravit jeden nebo i dva šálky kávy najednou.
Espresso
SES 4700BK
Espresso
Jsem Sencor pákové espresso SES 4700BK, užijte si mě naplno a připravte si se mnou několik různých druhů kávy, jako je Espresso, Lungo Cappuccino nebo Latté. Se dvěma nerezovými filtry mohu připravit jeden nebo i dva šálky kávy najednou.
 
Espresso
SES 4010SS
Espresso
Kávovar na Espresso/ Cappuccino s nerezovým filtrem pro 1 nebo 2 šálky kávy. Vyhřívaná kovová deska na předehřev šálků. Extra místo pro velké hrnky.
Espresso
SES 1710BK
Espresso
Kávovar na Espresso/ Cappuccino s nerezovým filtrem pro 1 nebo 2 šálky kávy. Vyhřívaná kovová deska na předehřev šálků. Extra místo pro velké hrnky.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat