Zpět do Kávovary

Páková espressa

Mano – ruce. Vaše ruce. Jen ty udělají přesně takové espresso, jaké milujete. S pákovým espressem Sencor můžete být skutečným baristou v pohodlí svého domova a styl připravované kávy vždy přesně přizpůsobit své náladě a chuti.

Pákové Kávovary

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Tryska na páru

Nahřívání šálků
Tlak

Použití kapslí
Kávomlýnek
Typ espressa
Zobrazit výsledky
SES 4900SS
Espresso
Představuji se jako Sencor pákový kávovar SES 4900SS a se svým nerezovým vzhledem dokonale zapadnu do domácnosti i kanceláře. Se dvěma nerezovými filtry mohu připravit jeden nebo i dva šálky kávy najednou. 
SES 4050SS
Poloautomatické espresso
Tělo pákového kávovaru v prémiovém provedení kombinace nerezu a černé. Tlak čerpadla 20 barů pro vynikající kávu. Spuštění programu Espresso, Double Espresso, Cappuccino, Latté a Napěněné mléko jedním dotykem.
SES 4040BK
Poloautomatické espresso
Díky vyspělému systému zahřívání s termoblokovou technologií a předehříváním funguje tento kávovar mimořádně rychle. K ovládání slouží jediné tlačítko, tryska na mléko se postará o cappuccino. Jen si musíte vybrat, který design vám lépe vyhovuje.
SES 4010SS
Espresso
Kávovar na Espresso/ Cappuccino s nerezovým filtrem pro 1 nebo 2 šálky kávy. Vyhřívaná kovová deska na předehřev šálků. Extra místo pro velké hrnky.
SES 1710BK
Espresso
Kávovar na Espresso/ Cappuccino s nerezovým filtrem pro 1 nebo 2 šálky kávy. Vyhřívaná kovová deska na předehřev šálků. Extra místo pro velké hrnky.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat