Zpět do Kávovary

Překapávače kávy

Káva, která vás opravdu probere. Káva, které si můžete dopřát pořádný hrnek. Káva pro celou rodinu. Taková je filtrovaná či překapávaná káva. Vždy horká, vždy po ruce – to vše (a mnohem víc – třebas čaj) zvládne jen klasický kávovar.

Překapávače na kávu

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Ukazatel množství vody

Systém proti odkapávání

Kapacita

Materiál konvice
Zobrazit výsledky
SCE 7000BK
Kávovar
Představuji se jako prémiový Sencor kávovar SCE 7000BK. Nejen, že jsem fešákem k pohledání, ale kromě přípravy mleté překapávané kávy dokážu namlít i kávová zrna. Do integrovaného mlýnku pojmu až 200 g kávových zrn.
SCE 5070BK
Kávovar
Skvělá, čerstvě namletá káva má dokonalé aroma i chuť! Vychutnejte si čerstvou překapávanou kávu, která zpříjemní den svou vůní. Jsem Sencor kávovar SCE 5070BK a připravím i 15 šálků kávy nebo lahodného čaje najednou s objemem 1,8 l.
SCE 3700BK
Kávovar
Nic se nevyrovná lahodné chuti kávy z čerstvě namletých zrn z pohodlí domova pro delší popíjení, kdykoliv na ní pomyslíte. Připravím až 6 šálku voňavé kávy nebo čaje najednou s objemem 0,75 l.
SCE 5000
SCE 5000x
Kávovar
Jsem kávovar SCE 5000 a mou velkou předností je velký objem 2,1 l. Vychutnáte si výbornou překapávanou kávu nebo sypaný čaj z pohodlí domova, a to klidně ve 14 šálcích v jedné várce.
SCE 3050SS
Kávovar
Vychutnejte si lahodnou překapávanou kávu z čerstvě namletých zrn v pohodlí domova. Jsem Sencor kávovar SCE 3050 a připravím i 12 šálků výborné kávy najednou, jelikož můj objem činní krásných 1,25 l.
SCE 210x
SCE 210xx
Kávovar
Velmi kompaktní rozměry vhodné pro malé prostory. Včetně 2 skleněných hrnečků s dvojitou stěnou. Ideální pro uvaření 2 šálků kávy najednou.
sce 2000
sce 2000x
Kávovar
Jsem přesně to, co potřebujete pro snadnou a rychlou přípravu oblíbené překapávané kávy. Mám perfektní rozměry, které se ideálně hodí i do menších prostor. Připravím výbornou překapávanou kávu i oblíbený čaj stisknutím jednoho tlačítka.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat