Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kávovary

Překapávače kávy

Káva, která vás opravdu probere. Káva, které si můžete dopřát pořádný hrnek. Káva pro celou rodinu. Taková je filtrovaná či překapávaná káva. Vždy horká, vždy po ruce – to vše (a mnohem víc – třebas čaj) zvládne jen klasický kávovar.

Překapávače kávy

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Displej
Ukazatel množství vody

Materiál konvice

Systém proti odkapávání

Objem konvice

Zobrazit výsledky
Kávovar
SCE 7000BK
Kávovar
Představuji se jako prémiový Sencor kávovar SCE 7000BK. Nejen, že jsem fešákem k pohledání, ale kromě přípravy mleté překapávané kávy dokážu namlít i kávová zrna. Do integrovaného mlýnku pojmu až 200 g kávových zrn.
2999,00 Kč
Více informací
Kávovar
SCE 5070BK
Kávovar
Skvělá, čerstvě namletá káva má dokonalé aroma i chuť! Vychutnejte si čerstvou překapávanou kávu, která zpříjemní den svou vůní. Jsem Sencor kávovar SCE 5070BK a připravím i 15 šálků kávy nebo lahodného čaje najednou s objemem 1,8 l.
Kávovar
SCE 3050SS
Kávovar
Vychutnejte si lahodnou překapávanou kávu z čerstvě namletých zrn v pohodlí domova. Jsem Sencor kávovar SCE 3050 a připravím i 12 šálků výborné kávy najednou, jelikož můj objem činní krásných 1,25 l.
Kávovar
SCE 3700BK
Kávovar
Nic se nevyrovná lahodné chuti kávy z čerstvě namletých zrn z pohodlí domova pro delší popíjení, kdykoliv na ní pomyslíte. Připravím až 6 šálku voňavé kávy nebo čaje najednou s objemem 0,75 l.
Kávovar
SCE 210
SCE 210
Kávovar
Velmi kompaktní rozměry vhodné pro malé prostory. Včetně 2 skleněných hrnečků s dvojitou stěnou. Ideální pro uvaření 2 šálků kávy najednou.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat