Zpět do Péče o vlasy

Žehličky na vlasy

Kroutí se vám vlasy? Žehličky Sencor vám je pohodlně a rychle narovnají. Unikátní design umožňuje i tvarování loken, vaše vlasy tedy budou vzbuzovat zaslouženou pozornost. Vybrat si můžete z několika barevných kombinací.

Produkty

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

TeplotaIonizér

Napařování
Mokré vlasy
Automatické vypnutí
Zobrazit výsledky
14 nastavitelných teplot
SHI 5600GD
Žehlička na vlasy
Jsem žehlička na vlasy SHI 5600GD od Sencoru a mým úkolem je vytvořit účes podle vašich představ. Mám tři vyměnitelné nástavce, které ještě více umocní výsledný styling.
14 nastavitelných teplotních stupňů
SHI 5500GD
Žehlička na vlasy
Jsem žehlička na vlasy SHI 5500GD a Sencor mě pro vás vyrobil v líbivém designu, a především v kvalitním provedení. Disponuji žehlícími plochami z titanu, které jsou oblíbené, rychle a rovnoměrně rozvádí teplo po celé jejich délce.
4 nastavitelné teplotní stupně
SHI 6300GD
Žehlička na vlasy
Jako Sencor žehlička na vlasy SHI 6300GD nabízím péči 3 v 1. Součástí mého balení jsou tři vyměnitelné plochy, s kterými vlasy rovnám i krepuji dvěma způsoby.
4 nastavitelné teplotní stupně
SHI 5300GD
Žehlička na vlasy
Jsem Sencor žehlička na vlasy SHI 5300GD a nabízím optimální péči na každý den. Mezi klasickými žehličkami vyčnívám, jelikož jsem opatřena speciálními žehlícími kartáči, které ještě více umocňují výsledný styling.
4 nastavitelné teplotní stupně
SHI 5200GD
Žehlička na vlasy
Jsem Sencor žehlička na vlasy SHI 5200GD a v elegantním těle nabízím optimální péči na každý den. Mezi klasickými žehličkami vyčnívám, jelikož jsem vybavena funkcí parního vlhčení.
14 nastavitelných teplotních
SHI 4500GD
Žehlička na vlasy
Jsem Sencor žehlička na vlasy SHI 4500GD, vyrobena v krásném designu, a v obzvláště kvalitním provedení. Mám titanové žehlící plochy, které jsou zařazovány mezi nejkvalitnější!
14 nastavitelných teplotních stupňů
SHI 4400GD
Žehlička na vlasy
Se mnou bude váš účes vypadat fantasticky, a to klidně každý den! Jsem žehlička na vlasy SHI 4400GD a Sencor mě pro vás vyrobil v perfektním designu, a především v kvalitním provedení.
Regulace 5 teplotních stupňů
SHI 3100VT
Žehlička na vlasy
Udělejte si krásný účes snadno a rychle. Jsem žehlička na vlasy 3100VT od Sencoru a mým úkolem je vytvořit účes podle vašich představ. 
Lehká jako pírko
SHI 1100BK
Žehlička na vlasy
Vytvořte si krásný účes za pár okamžiků! Jsem Sencor žehlička na vlasy SHI 1100BK a dokonale narovnám i kudrnaté vlasy.
Plynule nastavitelná teplota
SHI 782GR
Žehlička na vlasy
Tourmaline technologie kombinovaná s keramikou pro maximální klouzavost vlasů po žehlící ploše. Plynule nastavitelná teplota pro všechny typy vlasů (120 - 230°C)
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat