Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Domácnost

Doma je doma. Příjemnou a klidnou atmosféru je občas potřeba udržovat, a právě na to jsou ideální pomocníci Sencor. Lze se na ně spolehnout při péči o dům a zahradu, pravidelném úklidu nebo žehlení a také při úpravě vzduchu (chlazení, topení či odvlhčování). Nadšenci do počasí ocení propracované meteostanice. Pro všechny produkty Sencor jsou přitom charakteristické kvalita zpracování a důraz na funkčnost a design.
Zobrazit výsledky

tyčové-vysavače-2023
UŽIJTE SI SVOBODU VYSÁVEJTE BEZ KABELU
Různé způsoby použití, rozličné povrchy, a přitom stále tentýž přístroj. Tyčové vysavače SENCOR precizně vysávají koberce a uklízí tvrdé podlahy. Nezáleží na tom, jak složitým podmínkám musí naše tyčové vysavače čelit. Vždy vás potěší skvělým výsledkem, a to díky silné Li-ion baterii, která se velmi rychle nabíjí a zároveň dlouho vydrží.
Poznejte tyčové vysavače

Parní generátor
Parní generátor
Vyzkoušejte parní generátor SSI 0910RS od značky Sencor. Mile vás překvapí svým skvělým parním výkonem 140 g/min. Kromě toho dokáže vytvořit také parní ráz se silou 410 g/min. Poradí si tak naprosto hravě  s oblečením i látkami z jakéhokoli materiálu. Jeho používání je velmi pohodlné, zejména díky rychlému nahřívání již za 35 vteřin nebo třeba keramické žehlicí ploše. Potřebujete narovnat také kousky z jemných a náchylných látek? Řešením pro vás jistě bude funkce vertikálního napařování.
Prohlédni si parní žehličku

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Porouchalo se Vám něco, nebo si potřebujete dokoupit příslušenství či náhradní díl k Vašemu přístroji? Kontaktujte nás a my Vám potřebný díl zašleme. Pošlete nám požadavek na náhradní díl
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat