Domácnost

Doma je doma. Příjemnou a klidnou atmosféru je občas potřeba udržovat, a právě na to jsou ideální pomocníci Sencor. Lze se na ně spolehnout při péči o dům a zahradu, pravidelném úklidu nebo žehlení a také při úpravě vzduchu (chlazení, topení či odvlhčování). Nadšenci do počasí ocení propracované meteostanice. Pro všechny produkty Sencor jsou přitom charakteristické kvalita zpracování a důraz na funkčnost a design.
<strong>ŠESTILETÁ ZÁRUKA </strong>NA MOTOR
ŠESTILETÁ ZÁRUKA NA MOTOR
Naše motory se vyznačují vysokým výkonem, účinností i kvalitou. Svým produktům plně důvěřujeme, proto k vysavačům vyšších tříd automaticky nabízíme šestiletou záruku ZDARMA.
<strong>ŠESTILETÁ ZÁRUKA </strong>NA MOTOR

Technologie

 <strong>VÝKON A ÚČINNOST</strong>
VÝKON A ÚČINNOST
Naše modely jsou velmi účinné i navzdory nízké spotřebě energie. Kombinace použitých materiálů a funkcí vysavačů SENCOR je zárukou úsporného, a přitom výkonného chodu bez jakýchkoli kompromisů.
<strong>VÝKON A ÚČINNOST</strong>
<strong>FILTRACE VZDUCHU</strong>
FILTRACE VZDUCHU
První filtrační vrstvu v jedinečném systému Clean Air tvoří vícevrstvý sáček na prach z mikrovlákna s antibakteriální funkcí. O nejúčinnější filtraci se stará filtr HEPA zachycující i nejmenší částice. Vysavače SENCOR jsou zárukou zdravé a bezpečné domácnosti pro vás i vaše děti.
<strong>FILTRACE VZDUCHU</strong>

 <strong>TICHÝ CHOD</strong>
TICHÝ CHOD
Určitě oceníte možnost luxovat v jakoukoli denní dobu bez obav, že vzbudíte malé děti nebo budete rušit další členy domácnosti. Naše nejtišší modely to bez problémů umožňují.
<strong>TICHÝ CHOD</strong>

Profesionální
meteorologická stanice
SWS 9700

<p>Profesionální<br />
<strong>meteorologická stanice</strong><br />
SWS 9700</p>
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat