Zpět do Kávovary

Automatická espressa

Jaké by to bylo ráno bez dobré kávy. Je libo ristretto, espresso nebo třeba cappuccino? A teď si představte, že máte doma vlastní kavárnu. Dostanete chuť na kávu, přijdete a zmáčknete tlačítko. Hotovo! Jednoduché, rychlé a výborné.

Automatické kávovary

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání kávovaru

Tlak
Objem zásobníku vody
Kávomlýnek
Zobrazit výsledky
SES 9200CH
Plně automatické Espresso/Cappuccino
Svou konstrukcí a technickým provedením zajišťuji všechny potřebné procesy pro přípravu plnohodnotného Espressa. Jsem automatické espresso SES 9200CH se štíhlým tělem o šířce 180 mm a se zásobníkem na vodu o objemu 1,1 l. Ušetřím mnoho místa, ať už mě postavíte kamkoliv, a nadchnu svým elegantním vzhledem.
SES 7200BK
Automatické Espresso
Prémiový barevný LED panel s dotykovými tlačítky zajišťující snadnou obsluhu, nastavitelná síla kávy (7g, 8g, 10g), štíhlá a kompaktní velikost: šířka 180 mm.
SES 7018BK
Automatické Espresso
Prémiový barevný LED panel s dotykovými tlačítky zajišťující snadnou obsluhu. Štíhlá a kompaktní velikost - šířka 180 mm. Tlak čerpadla 19 barů pro vynikající kávu. Spuštění programu Espresso a Lungo jedním dotekem.
SES 7015CH
Automatické Espresso
LED panel s dotykovými tlačítky zajišťující snadnou obsluhu. Štíhlá a kompaktní velikost, šířka 180 mm. Tlak čerpadla 19 barů pro vynikající kávu. Spuštění programu Espresso a Lungo jedním dotekem.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat