Zpět do Smoothie a odšťavňovače

Stolní mixéry

Stolní mixér je mnohem více než jen přístroj na výrobu zeleninové krémové polévky nebo ovocného koktejlu. Špičkové modely Sencor zvládnou výrobu ovocných a zeleninových smoothie nebo zpracování ořechů a obilovin. Jsou ideální pro raw stravu i šéfkuchaře-amatéry.

mixéry

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Počet rychlostí
Nástavec na šlehání
Plynulá regulace
Objem nádobyZobrazit výsledky
SBU 8850NP
Super mixér
Technologie Sencor® Nutri Smart Blending pro perfektní výsledky přednastavených programů. Mixér je vybaven speciálním krytem redukujícím hluk. Oproti konkurenčním výrobkům snižuje hluk až o 20 %.
SBU 7730BK
Multifunkční Mixér
Sencor® Nutri Smart Blending Technology pro jedinečné výsledky. Mění cele ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další super potraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo.
SBU 787
SBU 787x
Vakuovací super mixér VITAMIN+
Automatický vakuový super mixér - mixování a uložení ve vakuu uchovává maximum živin, čerstvou chuť a inhibuje růst mikroorganismů a vznik toxinů.
SBL 4870WH
Stolní mixér
Výkonný 800W motor, ideální pro přípravu polévek, dětských pokrmů, omáček, koktejlů a dalších pokrmů.
SBL 327
SBL 327x
Stolní mixér
Ideální pro přípravu polévek, dětských přesnídávek, omáček, koktejlů a dalších pokrmů. Otvor ve víku s plnícím hrdlem a dávkovací trubicí zaručuje bezpečné přidávání surovin během mixování.
SBL 4371
Stolní mixér
Fukce "Pulse" pro mžikové mixování a drcení kostek ledu. Dva nerezové sekací nože srpovitého tvaru vhodné i pro drcení ledu.
SBL 4370
Stolní mixér
Fukce "Pulse" pro mžikové mixování a drcení kostek ledu. Dva nerezové sekací nože srpovitého tvaru vhodné i pro drcení ledu.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat