Zpět do Smoothie a odšťavňovače

Stolní mixéry

Stolní mixér je mnohem více než jen přístroj na výrobu zeleninové krémové polévky nebo ovocného koktejlu. Špičkové modely Sencor zvládnou výrobu ovocných a zeleninových smoothie nebo zpracování ořechů a obilovin. Jsou ideální pro raw stravu i šéfkuchaře-amatéry.

Produkty

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Objem nádoby
Počet rychlostí


Nástavec na šlehání
Plynulá regulace
Zobrazit výsledky
SBU 9000NP
Multifunkční Mixér
Elegantní design a profesionální konstrukce. Technologie Sencor® Nutri Smart Blending pro jedinečné výsledky, 10 let záruka na motor.
SBU 8850NP
Super mixér
Technologie Sencor® Nutri Smart Blending pro perfektní výsledky přednastavených programů. Mixér je vybaven speciálním krytem redukujícím hluk. Oproti konkurenčním výrobkům snižuje hluk až o 20 %.
SBU 8800NP
Multifunkční Mixér
Technologie Sencor® Nutri Smart Blending pro perfektní výsledky přednastavených programů. 7 režimů mixování pro perfektní výsledky míchání.
SBU 8900SL
Vakuovací super mixér
Technologie Sencor® Nutri Smart Blending pro perfektní výsledky přednastavených programů. 6 programů + 6 různých rychlostí pro perfektní výsledky mixování.
SBU 7790NP
Multifunkční Mixér
Sencor® Nutri Smart Blending Technology pro jedinečné výsledky. Mění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo.
SBU 7730BK
Multifunkční Mixér
Sencor® Nutri Smart Blending Technology pro jedinečné výsledky. Mění cele ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další super potraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo.
SBU 787
SBU 787x
Vakuovací super mixér
Automatický vakuový super mixér - mixování a uložení ve vakuu uchovává maximum živin, čerstvou chuť a inhibuje růst mikroorganismů a vznik toxinů.
SBL 5750SS
Mixer se skleněnou nádobou
Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny.
SBL 4870WH
Stolní mixér
Výkonný 800W motor, ideální pro přípravu polévek, dětských pokrmů, omáček, koktejlů a dalších pokrmů.
SBL 537
SBL 537x
Stolní mixér
Nože z vysoce kvalitní nerezové oceli zaručují dlouhou provozní životnost. Víčko s plnícím otvorem a dávkovací trubice umožňují bezpečné přidávání jednotlivých ingrediencí při mixování.
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat