Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Smoothie a odšťavňovače

Odšťavňovače

Pokud si chcete dopřát nutričně bohaté, hustší šťávy s vyšším obsahem vlákniny, jsou pro vás šnekové odšťavňovače SENCOR skvělou volbou. Tento typ odšťavňovače pomalu rozmělňuje suroviny rotujícími kolečky a poté je lisuje přes jemné sítko. V porovnání s odstředivými odšťavňovači dosahuje mnohem vyšší výtěžnosti a zároveň je tišší a úspornější.

Odšťavňovače

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Displej
Počet rychlostí (stupně)

Otáčky (ot./min.)

Oddělovač pěny

Nádoba na dřeň (litry)

Plnící otvor (cm)

Nádoba na šťávu

Zobrazit výsledky
Šnekový odšťavňovač
SSJ 4050NP
Šnekový odšťavňovač
Jsem Sencor šnekový odšťavňovač SSJ 4050NP a vmžiku vám nachystám čisté šťávy z ovoce a zeleniny plné vitamínů a enzymů. Díky šnekovému mechanismu lisování a pomalému odstřeďování vykouzlím nápoj s maximální chutí, antioxidanty, svěžestí a minimálním množstvím nevzhledné pěny. To vše je pro mě hračka díky silnému motoru s příkonem 400 W.
2999,00 Kč
Více informací
Odšťavňovač
SJE 5050SS
Odšťavňovač
Pojďme se seznámit, jsem Sencor SJE 5050SS. Jsem vybaven 5 rychlostmi, proto zvládám zpracovat různé suroviny. Díky širokému plnicímu otvoru (7,5 cm) se vám bude komfortně pracovat a umím také automaticky oddělovat dřeň. Mám opravdu úctyhodný výkon o síle 1200 W, přehledný LCD diplej s digitálním ovládáním a snadnou údržbu.
2799,00 Kč
Více informací
Šnekový odšťavňovač
SSJ 4070SL
Šnekový odšťavňovač
Jsem šnekový odšťavňovač SSJ 4070SL a dokážu připravit vždy čerstvou vitamínovou bombu z ovoce, zeleniny či jejich kombinace. Vynikám tím, že suroviny šetrně lisuji, čímž zamezuji procesu oxidace. Navíc jsem ten typ odšťavňovače, který umí dokonale oddělit dužinu od tekutiny, aby byl finální fresh úplně čistý a bez pěny.  K tomu mi pomáhá i výkonný motor o síle 400 W a nízkootáčkový chod. 
2499,00 Kč
Více informací
Šnekový odšťavňovač
SSJ 404x
SSJ 404x
Šnekový odšťavňovač
Představuji se vám jako šnekový odšťavňovač SSJ 4041BK od Sencor a mohu se pyšnit robustním motorem o 400 W pro souvislé čtvrthodinové odšťavňování. Rádi sázíte na svěžest a maximum vitamínů? Pak jsem pro vás tou správnou volbou. Řadím se mezi odšťavňovače s vysokou výkonností, efektivním odšťavňováním a vkusným designem.
2299,00 Kč
Více informací
Odšťavňovač
SJE 105x
SJE 105x
Odšťavňovač
Nerezové provedení pro snadnou a hygienickou údržbu, 2 rychlosti (10 600 ot./min. / 12 600 ot./min.).
1499,00 Kč
Více informací
Odšťavňovač
SJE 741SS
Odšťavňovač
Představuji se vám jako Sencor moderní odšťavňovač SJE 741SS. Vsaďte na mé funkce a vychutnejte si nejen v létě ovocné a zeleninové šťávy obsahující cenné vitamíny. Jsem vybaven dvěma rychlostmi a dokážu se podřídit různým surovinám. Spolu s širokým plnicím otvorem (65 mm) mě pohodlně naplníte, umím také automaticky oddělovat dřeň a disponuji motorem o 400 W.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat