Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Smart

SENCOR HOME

Ovládejte své domácí pomocníky snadno a pohodlně odkudkoli jedinou aplikací ve svém chytrém telefonu. Je jedno, jestli si ze stále rostoucí rodiny výrobků Sencor HOME vyberete klimatizaci, robotický vysavač nebo třeba topení.

Ovládejte své domácí pomocníky jedinou aplikací ve svém chytrém telefonu.

Získáte dálkové ovládání, které budete mít vždy opravdu po ruce, a o které se snadno podělíte se členy své domácnosti nebo s kolegy v kanceláři. Sdílení máte plně pod kontrolou.  

SMART spotřebiče Sencor


Nad tím, jak mají naše chytré produkty fungovat, opravdu důkladně přemýšlíme. Od prvního okamžiku by vše mělo být maximálně intuitivní a uživatelsky přívětivé. 

Aplikace Sencor HOME


Se snadnou prvotní instalací spotřebiče vám pomůže QR kód v uživatelském manuálu nebo kombinovaný Bluetooth a Wi-Fi čip (v nejnovějších modelech), který se aplikaci Sencor HOME sám ohlásí a nabídne.

A až se rozhodnete pořídit si další SMART spotřebič Sencor, nezaskočí vás totálně odlišný vzhled ovládacího panelu – rozložení a vzhled pečlivě promýšlíme a v maximální možné míře sjednocujeme. 

Stahujte na App Store nebo Google Play
Umím česky
Pečlivě se věnujeme i lokalizaci naší aplikace. Proto s vámi Sencor HOME s vámi bude komunikovat v češtině, Nebo v jednom z dalších 14 jazyků, podle toho, jak máte nastavený svůj telefon.

SENCOR HOME

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Počet rychlostí (stupně)

Výdrž baterie

Počet programů

Objem sáčku/nádoby

Umístění

Horizontální otáčení

Vertikální naklápění

Maximální příkon

Stupně nastavení

Výkon chlazení

Aplikovatelný prostor

Mobilní

Příkon chlazení

Chladivo

Objem proudícího vzduchu

Připevnění na stěnu

Objem nádobky

S aplikací

Zobrazit výsledky
Mobilní klimatizace Wi-Fi Iceberg
SAC MT1603C
Mobilní klimatizace Wi-Fi Iceberg
SAC MT1603C WI-FI ICEBERG patří mezi nejvýkonnější mobilní klimatizace od značky Sencor. Zařízení zajistí chladný a kvalitní vzduch v tropických dnech, přičemž je ideální do prostor o maximální velikosti 68 m² /177 m³. Zárukou spolehlivého chodu je i výborný chladící výkon 16 000 BTU/h. Využívat můžete 3 režimy v podobě Chlazení, Ventilace a Odvlhčování. O pohodlné ovládání na dálku přímo z telefonu se postará Wi-Fi připojeníaplikace Sencor HOME.
14999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi AllSeasons
SAC MT9078CH
Mobilní klimatizace Wi-Fi AllSeasons
Mobilní klimatizace Sencor SAC MT9078CH je skvělý pomocník v každém počasí. V létě chladí, v zimě topí  a ve všech ročních období odvlhčuje. Tento produkt se během chlazení řadí do energetické třídy A++ , a když topí do třídy A+++. Na trhu patří mezi úspornější zařízení. Pro jeho chladící výkon 9 000 BTU/h jej ideálně využijete v místnostech všeho druhu o velikosti 31-35 m². Klimatizace se dá ovládat na dálku díky propojení vašeho mobilního telefonu s Wi-Fi a aplikací Sencor HOME.
13999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9385WH
Robotický vysavač
Robotický vysavač SRV 9385WH s výkonným motorem o sacím výkonu 4 000 Pa se sám pohybuje po domácnosti, vysává a mopuje zároveň a díky Li-Ion baterii s kapacitou 5 000 mAh dokáže pracovat až 200 minut na jediné nabití. Jeho nabíjecí stanice s nádobou na prach a prachovým sáčkem zajistí vše za vás. Dokáže vysavač samostatně zaparkovat, nabít a automaticky přesaje nasbíraný odpad, takže jej nemusíte vysypávat sami.
12999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi
SAC MT124xC
SAC MT124xC
Mobilní klimatizace Wi-Fi
Splním očekávání i náročnějších uživatelů. Celý provoz zvládám bez problému i ve větší místnosti o rozměrech až 47 m/ 122 m3. Můžete volit ze 3 provozních režimů dle preferencí a potřeb. Navíc mě lze velmi snadno a pohodlně ovládat pomocí Wifi a vašeho chytrého telefonu  s aplikací Sencor HOME. Součástí mobilní klimatizace je také textilní rukáv jako těsnění do oken.
10999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi
SAC MT903xC
SAC MT903xC
Mobilní klimatizace Wi-Fi
Chladicí výkon 9 000 BTU/h, doporučená plocha místnosti: 31-35 m2, doporučená velikost místnosti: 80-91 m3, kompletní sada pro odvod teplého vzduchu a těsnění oken.
9999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9350WH
Robotický vysavač
S robotickým vysavačem SRV 9350WH od značky Sencor získáte převahu nad nepořádkem v domácnosti. Pomůže vysát prach z podlahy i z vašeho oblíbeného koberce a zároveň dokáže efektivně mopovat. Motor se sacím výkonem 4 000 Pa si poradí s prachem, roztoči, zvířecími chlupy a dalšími alergeny. Vysavač se orientuje zcela samostatně za pomoci chytrých senzorů a laserové navigace Lidar a dokáže pracovat až 200 minut bez zastávky díky integrované baterii s kapacitou 5 000 mAh.
9999,00 Kč
Více informací
Robotický vysavač
SRV 9150WH
Robotický vysavač
Špičkový robotický vysavač Sencor SRV 9150WH je vybaven laserovou navigací LiDAR, která se postará o skvělou orientaci v jakémkoliv prostoru při vysávání a díky tomu je váš úklid velmi efektivní. Jistě oceníte i UV-C světlo zaručující dezinfekci všech podlah a zničení nežádoucích virů a bakterií.
8999,00 Kč
Více informací
Mobilní klimatizace Wi-Fi
SAC MT7048C
Mobilní klimatizace Wi-Fi
Představujeme vám mobilní klimatizaci Sencor SAC MT7048C.  Disponuje chladícím výkonem 7 000 BTU/h, díky kterému ideálně funguje v místnostech o rozloze až 26 m² (54 - 67 m³).  U této klimatizace máte na výběr 3 režimy. Jsou jimi Chlazení, VentilaceOdvlhčování. Mezi funkcemi, které jistě bohatě využijete je i Časovač a Spánek. Klimatizaci pohodlně ovládejte na dálku chytrým telefonem prostřednictvím Wi-Fi a aplikace Sencor HOME. Ke konfortnímu nastavování všeho, co potřebujete, slouží ovládací panel nebo dálkový ovladač. 
5999,00 Kč
Více informací
Chytrý skleněný konvektor Wi-Fi
SCF 474x
SCF 474x
Chytrý skleněný konvektor Wi-Fi
Představujeme vám skleněný tepelný konvektor řady SCF 474x od Sencoru, který s přehledem zajistí dostatek tepla v každé místnosti, kam ho umístíte. V obývacím pokoji oceníte eleganci a design jeho konkávně prohnuté desky z kvalitního tvrzeného skla, v ložnici jeho decentnost a režim ECO, který vás nebude rušit ve spánku. Zvládne i umístění do koupelny - efektivně odolává vodě a vlhkosti vzduchu díky ochraně stupně IP24. 
4999,00 Kč
Více informací
Chytrý odvlhčovač a čistička vzduchu
SDH 1210WH
Chytrý odvlhčovač a čistička vzduchu
Tohle zařízení se o kvalitu vzduchu postará komplexně. Odebere nadbytečnou vlhkost a vzduch zároveň dokáže vyčistit. Navíc ho budete mít neustále pod kontrolou je to totiž další člen rodiny chytrých zařízení Sencor ovladatelných pohodlně z displeje vašeho chytrého telefonu pomocí aplikace Sencor HOMEVýkon odvlhčování až 12 l za den, vhodný pro místnosti 18-30 m2
4999,00 Kč
Více informací

<strong>Chcete </strong>od svého<strong> </strong>chytrého ovladače <strong>víc?</strong>
Chcete od svého chytrého ovladače víc?
Vytvořte si pro fungování svých chytrých spotřebičů „scénáře“, sdružte si je do logických celků, naplánujte si jejich chod, kontrolujte aktuální stav třeba z opačného konce zeměkoule (budou-li tam mít připojení). Možností je spousta, budoucnost klepe na dveře každý den.

Ta Vaše může být SMART se spotřebiči Sencor HOME.
<strong>Chcete </strong>od svého<strong> </strong>chytrého ovladače <strong>víc?</strong>
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat