Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Televize

Zážitek ze sledování oblíbených filmů či televizních pořadů umocní kvalitní televizor. Pestré barvy a rozlišení Ultra HD, Full HD nebo HD, které vás během vteřiny uchvátí. Budete mít pocit, že vás pohovka či křeslo nechtějí pustit. Sencor nabízí širokou škálu televizorů, ze které si vybere náročný fanoušek filmů v té nejvyšší kvalitě i běžný divák, kterého občas zajímají sport nebo zprávy. Televize Sencor umí být nenápadná a přizpůsobit se interiéru. Ale když ji zapnete, začne se ve vašem pokoji odehrávat námořní bitva, sportovní zápas nebo hudební koncert v nejvyšším možném rozlišení.
Zobrazit výsledky

DVB-T2 ověřeno
DVB-T2 ověřeno
Všechny SENCOR televizory s pozemním digitálním příjmem jsou připraveny na budoucí vysílání dle standardu DVB-T2 s kodekem H.265/HEVC. Tyto zařízení jsou testovány a certifikovány vysílatelem České Radiokomunikace a.s. Hlavní výhodou nového vysílacího standardu DVB-T2 je větší prostor pro televizní stanice a jejich vysílání v lepší kvalitě.
Více o DVB-T2 ověřeno

SMART
SMART
Chytré rozhraní Vás nadchne a upoutá svojí intuitivností a svižným fungováním. Snadno si v něm můžete prohlížet webové stránky, přehrávat videa z YouTube™, poslouchat hudbu nebo stahovat a používat Vámi zvolené aplikace.

Konektivita
Konektivita
Samozřejmostí u SMART televizorů SENCOR je připojení do Vaší sítě LAN pomocí kabelu nebo pomocí vestavěného bezdrátového WiFi modulu, takže můžete být „online“ doslova během pár minut. Bez problému můžete sdílet filmy či hudbu pomocí DLNA nebo streamovat obraz svého smartphonu či tabletu pomocí Miracast.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat