Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Vysavače

Tyčové vysavače

Tyčové vysavače Sencor poskytují volnost pohybu bez napájecího kabelu. Lehký, tichý a snadno ovladatelný tyčový vysavač je vhodný pro každodenní úklid všech povrchů. Ruční násada tyčového vysavače se hodí pro čištění nábytku nebo třeba automobilu.

Tyčové vysavače

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Výdrž baterie

Objem sáčku/nádoby

Turbokartáč

Zobrazit výsledky
Tyčový vysavač all-in-one
SVC 0825WH
Tyčový vysavač all-in-one
Tento čisticí systém typu all-in-one (vše v jednom) je poháněný extra silným, nejmodernějším digitálním motorem o výkonu 380 W. Jde o sadu dvou vysavačů, které doplňuje početné příslušenství. Prvním přístrojem je všestranný tyčový vysavač ERGO FLEX s nejrůznějšími nástavci, jaké si jen umíte představit. Druhým je pak revolučním pomocníkem při mytí podlah, který obstará každodenní vytírání. 
10999,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač
SVC 9879BK
Tyčový vysavač
Sencor SVC 9879BK s digitálním 550W motorem je tyčový vysavač typu 4 v 1, který uklidí nepořádek v celé domácnosti. Kombinace lehkého provedení a jednoduchého ovládání se postará o dokonalý úklid i na hůře dostupných místech. Odhalení i nejjemnějšího prachu zajistí hubice s LED osvětlením, kdy má dokonalou čistotu tvrdých podlah na starost nástavec na mopování. Díky vysokokapacitní baterii můžete na jedno nabití vyčistit i prostornější domácnost. 
9999,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač
SVC 9829WH
Tyčový vysavač
Kdo by si nepřál mít vždy po ruce účinného pomocníka na úklid domácnosti. Takovým je tyčový vysavač Sencor SVC 9829WH typu 3 v 1, který vás nikdy nezklame. Disponuje silným digitálním 550 W motorem díky němuž odstraňuje nečistoty v celé domácnosti vždy na jedničku. Lehké provedení v kombinaci s jednoduchým ovládáním nahrává tomu, že si poradí i s hůře dostupnými místy. Vysavač je vybavený vysokokapacitní baterií.
8999,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač 4v1
SVC 0725BK
Tyčový vysavač 4v1
Jsem tyčový vysavač SVC 0725BK 4v1 od Sencor a slibuji vám, že vám nahradím několik dalších prostředků pro úklid domácnosti. Šetřím i váš čas, neboť jsem tyčový vysavač s mopem a funkcí vytírání, která se hodí na všechny tvrdé povrchy. Mezi mé přednosti patří i obratnost a síla vzhledem k tomu, že jsem vybaven inovativním digitálním motorem o výkonu 400 wattů.
7499,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač 4v1
SVC 0625AT-EUE3
Tyčový vysavač 4v1
Jsem tyčový vysavač SVC 0625AT-EUE3 od Sencoru a hravě si poradím i s náročným nepořádkem. Bezpochyby potěším bezšňůrovým provozem, který mi obstarává Li-Ion baterie 25,2 V. Plného nabití dosáhnu za poměrně krátkou dobu a dokážu zvelebovat vaše podlahy bez přestávky až 50 minut. Dva roky záruka na baterii.
5999,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač 3v1
SVC 8725GD
Tyčový vysavač 3v1
Moderní akumulátorový vysavač Sencor SVC 8725GD přinese radost z úklidu do vaší domácnosti. Silný motor s výkonem 400 W spolu s bezsáčkovým cyklonovým filtračním systémem a rotačním kartáčem s nezávislým motorem zajistí nejlepší výsledky vysávání.
5999,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač 3v1
SVC 074x EUE3
SVC 074x EUE3
Tyčový vysavač 3v1
Postarám se o všechny nepořádky! Jsem tyčový vysavač SVC 0740-EUE3 od Sencoru a mám vysoce účinnou Li-Ion baterii 40,7 V, s kterou dokážu být v provozu obdivuhodných 85 min. Jsem výkonný, lehký, tichý, stabilní, multifunkční a díky otočné hubici o 180 ° i snadno ovladatelný. 2 roky zaruka na baterii.
4999,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač 4 v 1
SVC 0618TI
Tyčový vysavač 4 v 1
Bezšňůrový tyčový vysavač 4v1 s mopem a s vyjímatelnou ruční jednotkou. Vysává a vytírá tvrdé podlahy jedním tahem. Motorový rotační kartáč “Cat&Dog Mini” pro ruční jednotku. Vysoce účinná baterie Li-Ion 18 V, s kapacitou 2000 mAh.
 
4999,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač 2v1
SVC 8825TI
Tyčový vysavač 2v1
Jsem tyčový vysavač SVC 8825TI od Sencoru a postarám se, aby na Vašich podlahách nezbylo ani smítko. Mou velkou předností je bezšňůrový provoz, který zajišťuje Li-Ion baterie 25,2 V.  Sklopná rukojeť Ergo Clean mi umožňuje komfortní úklid pod nízkým nábytkem a otočná hubice o 180 ° perfektní ovladatelnost. Dva roky záruka na baterii.
4499,00 Kč
Více informací
Tyčový vysavač
SVC 7522WH
Tyčový vysavač
Akumulátorový tyčový vysavač SVC 7522WH je skvělý pomocník pro snadný a dokonalý úklid. Je vybaven digitálním 250wattovým motorem, který zaručí vynikající výsledky úklidu všech typů povrchů. Je lehký a snadno ovladatelný, díky čemuž se dostane se i těžko přístupných míst a výšek. Hubice s LED osvětlením odhalí i nejjemnější prach a usnadní vysávání i v temnějších koutech.
3999,00 Kč
Více informací

SNADNÉ ŘEŠENÍ

<strong>Snadné řešení</strong><br>
PRO KOMPLIKOVANÁ MÍSTA<br>
&nbsp;
Snadné řešení
PRO KOMPLIKOVANÁ MÍSTA
 
Tyčové vysavače SENCOR si poradí i s těmi nejproblematičtějšími místy: pod nábytkem a postelemi.
180stupňové natočení umožňuje hubici hladce vklouznout do jakéhokoliv omezeného prostoru.
LED osvětlení ukáže, co vše je potřeba uklidit.
<strong>Snadné řešení</strong><br>
PRO KOMPLIKOVANÁ MÍSTA<br>
&nbsp;

<strong>Vysoce výkonné</strong>
Vysoce výkonné
Akumulátorové tyčové vysavače jsou ideální pro snadný a efektivní úklid všech typů povrchů včetně koberců.
Vysoce výkonné Li-Ion baterie jim dodávají potřebnou sílu a výdrž.
Cyklónový filtrační systém HEPA zajistí stálý sací výkon a zachytí i mikročástice prachu.
Mopovací jednotka umožnívysávání a vytírání tvrdých podlah jedním tahem. Mopovací polštářek setře i nejjemnější prach a podlaha je tak dokonale čistá.
Některé jsou vybaveny AUTO funkcí, která automaticky nastaví požadovaný výkon podle míry znečištění a typu podlahy. 
Poznej mě
<strong>Vysoce výkonné</strong>

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Porouchalo se Vám něco, nebo si potřebujete dokoupit příslušenství či náhradní díl k Vašemu přístroji? Kontaktujte nás a my Vám potřebný díl zašleme. Pošlete nám požadavek na náhradní díl
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat