Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Domácnost

Žehličky

Žehlení nepatří mezi nejoblíbenější lidské činnosti, ale můžete si ho výrazně zpříjemnit a zjednodušit. Žehličky Sencor jsou známé nejen svým jednoduchým a funkčním ovládáním, ale i širokou škálou barevných kombinací a designů, díky které je žehlení veselejší. Dbáme i na kvalitní a bezpečné zpracování každé žehličky, která projde našima rukama.
Zobrazit výsledky

Parní generátor
Parní generátor
Vyzkoušejte parní generátor SSI 0910RS od značky Sencor. Mile vás překvapí svým skvělým parním výkonem 140 g/min. Kromě toho dokáže vytvořit také parní ráz se silou 410 g/min. Poradí si tak naprosto hravě  s oblečením i látkami z jakéhokoli materiálu. Jeho používání je velmi pohodlné, zejména díky rychlému nahřívání již za 35 vteřin nebo třeba keramické žehlicí ploše. Potřebujete narovnat také kousky z jemných a náchylných látek? Řešením pro vás jistě bude funkce vertikálního napařování.
Prohlédni si parní žehličku

zehleni-ssi-8300
Elegantní 
napařovací žehlička
S elegantní napařovací žehličkou Sencor SSI 8300RS je žehlení radost. Povrch žehličky je vyroben z keramiky, tudíž je velmi odolný proti poškrábání a skvěle vyžehlí jakoukoliv látku. Výkonné napařování, velká žehlicí plocha a funkce parního impulsu je zárukou skvěle vyžehleného prádla bez nepříjemných záhybů. 
Více informací
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat