Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SRM 0650SS Multifunkční rýžovar

 • Pracuje na principu vaření v páře
 • Plně automatický provoz
 • 5 režimů vaření
799 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
7
Připravím dle chuti
mnoho pokrmů
Dopřejte si nový rozměr přípravy jídel. V rýžovaru Sencor SRM 0650SS najdete nejen perfektního parťáka při přípravě rýže (až 700 g), ale zároveň jej můžete využít také jako multifunkční hrnec. 
2
/
7
Dokážu uvařit
všechny druhy rýže
Můžete se na mě spolehnout, ať už máte chuť na jakoukoliv rýži od jasmínové po celozrnnou nebo sushi. Ve vyjímatelné nádobě připravím až 450 g rýže před uvařením, to už je slušná porce i pro velké pohoštění! 
3
/
7
Milovníci ovesných kaší budou plesat!
S režimem OATMEAL zprostředkuji krásná rána nebo čas svačinky skoro bez práce! Vložte do mě všechny suroviny na oblíbenou ovesnou kaši a opět zmáčknete tlačítko.
4
/
7
Zpracuji čerstvé luštěniny
Příprava luštěnin je někdy dost zdlouhavá. Skoro vždy je potřeba předmáčení a pak dlouhé vaření. Se mnou je příprava jednodušší! Vložíte vodu a luštěniny, které chcete, abych zpracoval a stiskněte tlačítko GRAINS.
5
/
7
Zdravé
vaření v páře
Vaření v páře je bez debat ta nejzdravější tepelná úprava potravin. Zachováte v nich maximální podíl živin a vitamínů bez jakéhokoliv přidaného tuku. Chuť připravovaných pokrmů je zkrátka dokonalá a zároveň dietní.  Se mnou si takto můžete připravit zeleninu, maso, ale i knedlíčky.
6
/
7
A jak to všechno dokážu?
Kvalita mého zpracování je opravdu vysoká! Mám varnou nádobu, která disponuje nepřilnavým povlakem a její stěny zaručují rovnoměrný rozvod tepla. V mém balení najdete i dva parní koše.  Díky digitálnímu displeji, indikátorům a světelnému upozornění, umožňuji přehled o všech aktuálních a plánovaných aktivitách.
7
/
7
Automaticky ohřívám
již hotový pokrm
Jako správný rýžovar bych měl umět udržet pokrm teplý. Proto mě Sencor vybavil funkcí KEEP WARM, s kterou udržím teplotu pokrmu až po 12 h.

Rýžovar Sencor SRM 0650SS vás mile překvapí svou multifunkčností

Dopřejte si nový rozměr přípravy jídel. V rýžovaru Sencor SRM 0650SS najdete nejen perfektního parťáka při přípravě rýže (až 700 g), ale zároveň jej můžete využít také jako multifunkční hrnec. Disponuje 5 automatickými programy pro přípravu rýže, ovesné kaše, luštěnin nebo vaření v páře. Skvěle z něj chutnají například polévky s využitím hodinového režimu Slow Cook. Je dodáván s bohatým příslušenstvím, které podpoří bezstarostnou přípravu jídel. Navíc je vybaven praktickými funkcemi v podobě odloženého startu a režimu Keep Warm.

Hlavní parametry produktu:

 • pracuje na principu vaření v páře
 • plně automatický provoz
 • výkon: 350 W
 • objem: 600 ml pro přípravu až 700 g rýže
 • 5 režimů vaření
 • funkce odloženého startu až na 15 hodin
 • funkce Keep Warm až na 12 hodin
 • digitální displej s hodinami a indikátory 
 • kompaktní rozměry
 • tepelně izolované držadlo

Perfektně připravená rýže

Skvěle vychucenou rýži si dopřejete snadno a rychle pomocí multifunkčního rýžovaru Sencor SRM 0650SS, díky němuž už nikdy nebude rozvařená či nedovařená. Čas přípravy si hrnec řídí sám podle připravovaného množství. Uvaří vám až 700 g rýže. Výborná je například lehce ochucená solí, hřebíčkem a můžete přidat i cibuli. Výborně se zvládne popasovat i se speciálními druhy rýže, jako je například na sushi.

Vaření v páře vám ušetří čas a zachová živiny v potravinách

Vaření v páře je velmi zdravé a v potravinách zachovává maximální obsah živin a vitamínů. Je to skvělá možnost si vychutnat jídlo bez kapky oleje. Můžete si v něm připravit zeleninu, ovoce i maso. Skvěle se hodí také pro ohřev houskových či plněných knedlíků. 

Režim Slow cook

Nejen, že zvládne vaření v páře, ale také umí nahradit hrnec pro přípravu polévek, eintopfů a jiných pokrmů. Stačí jen do hrnce vložit ingredience a spustit režim Slow Cook, který trvá 1 hodinu. Chutné jsou z něj například zeleninové či kuřecí vývary a poradí si i s masovým soté.

Ovládání 

Ovládá se velmi příjemně pomocí ovládacího panelu, který je podsvícen LED diodami a je opatřen displejem. Na displeji vidíte vždy čas přípravy a pomocí světelných kontrolek zjistíte i navolený program.

5 programů rýžovaru

Multifunkčnost rýžovaru je jeho velkou výhodou a umí uvařit opravdu širokou škálu jídel. V programu Rice uvaří rýži. Oatmeal vám usnadní rána a připraví zcela sám například lahodnou ovesnou kaši. Grains je režim pro vaření luštěnin, kdy je jejich příprava mnohem rychlejší, zachovávají  si svou chuť a nikdy se vám nerozvaří. Steam je režim vaření v páře, který se hodí pro přípravu zeleninových příloh.

Odložený start a funkce Keep Warm

Funguje i jako multifunkční hrnec, ve kterém můžete uvařit polévku, luštěniny a rýži i později během dne, kdy už nejste doma. Má praktickou funkci odloženého startu až na 15 hodin. S funkcí Keep Warm si zase dopřejete teplé jídlo hned po návratu. Můžete v něm například připravit dětem oběd a když se vrátí ze školy, bude stále teplý. Keep Warm vám uchová teplé jídlo v přístroji až po dobu 12 hodin.

Bohaté příslušenství

Celé tělo přístroje včetně příslušenství je detailně propracováno pro ty nejlepší výsledky z vaření s rovnoměrnou distribucí tepla. Vnitřní nádoba je potažena praktickou nepřilnavou vrstvou. U rýžovaru naleznete 2 parní koše, kdy jeden slouží současně jako přenosný box, špachtli a odměrku na vodu/rýži.

Bezpečný

Rýžovar Sencor má trojitou ochranu. Pokud během přípravy rýže dojde k odvaření potřebné vody, sám se vypne. Má ochranu proti přehřátí a sám se po dovaření přepne do režimu Keep Warm. Víko má tepluvzdornou rukojeť a bezpečnostní západky, které víko drží pevně na hrnci. Pro optimální únik páry, tak aby se rýžovar netlakoval, je vybaven otvory pro její únik.

Obsah balení

 • tělo multifunkčního rýžovaru
 • vyjímatelná varná nádoba o objemu 0,6 l
 • napájecí kabel
 • standardní parní koš
 • přenosný parní koš
 • odměrka rýže/vody
 • špachtle na rýži
 • těsnící víko s držadlem
Elektrické a parní hrnce

Technický popis

Materiál Plast
Vnitřní povrch Teflon
Průměr (cm) 19 cm
Objem 0,6 l
Barva Stříbrná
Výška (cm) 20 cm
Šířka (cm) 19 cm
Hloubka (cm) 19 cm

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Návod k použití /multijazykový/
Návod k použití /multijazykový/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat