Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Domácnost

Úprava vzduchu

Bez vzduchu bychom nežili. Hodně ale záleží na jeho kvalitě a při extrémních podmínkách i teplotě. Sencor se úpravě vzduchu věnuje na plné obrátky a výsledkem je celá řada produktů – klimatizace, odvlhčovače, čističe, radiátory či zvlhčovače. Ať potřebujete doma či v kanceláři upravit vzduch jakkoli, u nás si určitě vyberete vhodného pomocníka.
Zobrazit výsledky

Vaše chlazení se zárukou

Nové Wi-FI 
Mobilní klimatizace
Vaše chlazení se zárukou
Více o mobilních klimatizacích
Nové&nbsp;Wi-FI&nbsp;<br>
<strong>Mobilní klimatizace</strong>
<div class="perex">Vaše chlazení se zárukou</div>

klima-1
Jsem Sencor
mobilní klimatizace
Řekněte "sbohem" nepříjemnému horku a užijte si skvělý pocit chladivého osvěžení. Jako Sencor mobilní klimatizace nabízím kvalitní ochlazení v poutavém designu, který lichotí domácímu i kancelářskému interiéru. Navíc umožňuji snadnou manipulaci pomocí rukojeti a 4 integrovaných koleček. Navíc mě lze velmi snadno a pohodlně ovládat pomocí Wifi a vašeho chytrého telefonu s aplikací Sencor HOME.
Více o mobilních klimatizacích

klima-2
Můžete mě ovládat pomocí Wifi a chytrého telefonu
Užíváte si rádi výhody chytré domácnosti? To vás jistě potěší informace, že v tomto ohledu pro vás budu jako stvořená. Jsem vybavená možností nejen mě ovládat na mém LED panelu a pomocí dálkového ovladače, ale též prostřednictvím bezkontaktního ovládání pomocí vaší domácí Wifi a chytrého telefonu. Veškeré nastavení naleznete v aplikaci Sencor HOME, která je dostupná zdarma ke stažení pro operační systém Android i iOS.
Více o mobilních klimatizacích

klima-3
Chlubím se výkonným chlazením až 12000 BTU
Vynikám vysokým chladicím výkonem až 12000 BTU a účinně rozptyluji ochlazující vánek i ve větší místnosti. Jednou z mých dalších předností je nižší cena a velmi jednoduchá instalace. I manipulace se mnou je snadnou záležitostí, s níž si poradí absolutně každý! Naleznu efektivní uplatnění v domě, bytě, kanceláři, ale i na chatě.
Více o mobilních klimatizacích

klima-4
Můj provoz je ekologický i energeticky úsporný
Sencor myslel na efektivnost mého chodu a zároveň na ekologický provoz. Pro chlazení využívám vysoce účinné ekologické chladivo R290, které je přírodní, a tudíž maximálně šetrné k životnímu prostředí. Také jsem energeticky nenáročná a řadím se do energetické třídy A. Vyzkoušejte mobilní klimatizaci, která myslí na životní prostředí i na úsporu elektrické energie.
Více o mobilních klimatizacích

klima-5
Pro svůj chod využívám 3 režimy, efektivně vychladím až 122 m³
Splním očekávání i náročnějších uživatelů. Celý provoz zvládám bez problému i ve větší místnosti o rozměrech až 122 m³. Zajišťuji ukázkovou teplotu, ať už spíte, nebo pracujete. Můžete volit ze 3 provozních režimů dle preferencí a potřeb. Poskytuji režim chlazení, odvlhčování a větrání v několika stupních od nízkého po ten nejsilnější.
Více o mobilních klimatizacích

klima-6
Využijte výhody mých užitečných funkcí
Se mnou budete mít doma příjemně i po příchodu z práce nebo výletu. Umožňuji dokonce trojí ovládání, které je jednoduché a zcela intuitivní. Pomocí dálkového ovladače, mobilní aplikace Sencor HOME nebo ovládacího panelu mi můžete navolit režimy i mnoho praktických funkcí
Více o mobilních klimatizacích

3 roky plná záruka

3 roky plná záruka

Díky dlouholetým zkušenostem a precizní kontrole, kterou věnujeme návrhu našich výrobků, můžeme svým zákazníkům poskytnout záruku 3 roky plné záruky na všechny mobilní klimatizace Sencor. Mobilní klimatizace
Funkce SLEEP
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat