Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SKS 7071GR Chytrá kuchyňská váha

  • Chytrá kuchyňská váha s Bluetooth
  • Originální aplikace SENCOR FOOD 
  • Bohatá databáze potravin s podrobnostmi o výživě
SLEVA 20% při zadání kódu SenDays20
V košíku vložte slevový kód do pole "Slevové kupóny", cena se vám následně přepočítá. Akce platí do 22.4.2024. Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Přehled kalorií
v aplikaci Sencor FOOD
Váha nabízí širokou potravinovou databázi, kterou jinde jen tak nenajdete. Je v ní schováno více než 400 000 položek. Dochází k pravidelné aktualizaci a obsahuje perfektní přehled nutričních hodnot.
2
/
5
Propojení
s chytrým telefonem
Intuitivní, rychlé a snadné. Přesně takové je propojení váhy s vaším chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth, ať už se jedná o Android, či iOS. 
3
/
5
Sencor FOOD
a režim Na váze
Váha je uzpůsobena tak, že naváží až 5 kg potravin, a to s přesností jednoho gramu. První režim „Na váze" slouží k zobrazení hmotnosti dané položky, ale poskytne i podrobné informace o jejích nutričních hodnotách. 
4
/
5
Přepínání režimů
díky TARA/MODE
Tlačítko TARA/MODE slouží po dlouhém stisknutí k určení jednoho ze tří režimů, kterými jsou: režim vážení, režim měření objemu vody a režim měření objemu mléka. 
5
/
5
Design váhy
Prémiové metalické řadě kuchyňských pomocníků od Sencor neunikla ani tato smart váha. Stylový zevnějšek doprovází i moderní kruhový LCD displej s bílým podsvícením a 2cm číslicemi pro lepší čitelnost a přehled během vážení. 

 

Chytrá kuchyňská váha

Získejte přehled o přijímaných potravinách díky chytré kuchyňské váze SKS 7071GR od Sencor 
Chytrá kuchyňská váha s Bluetooth SKS 7071GR od značky Sencor vyčnívá díky originální aplikaci Sencor FOOD. Ta vás snadno spojí s největší možnou databází potravin. S její pomocí si mohou sportovci i zastánci zdravého životního stylu vést přehled o kalorickém příjmu a nutričním složení potravin. Váha nabízí konkrétní přehled poměru výživových složek jednotlivých surovin, a tak ji uvítají také ti, kteří mají určitá zdravotní omezení co se stravy týče. Kolik sacharidů obsahuje jeden kus konkrétního ovoce? Kolik bílkovin či tuků se ukrývá v jednom pořádném steaku? To vám váha sdělí naprosto přesně. I proto bude správnou volbou pro ty, kdo žijí zdravě, nebo ty, kteří se rozhodli zhubnout.

Základní vlastnosti produktu: 

Bluetooth pro bezproblémové a rychlé připojení váhy k chytrému telefonu
Originální bezplatná aplikace Sencor FOOD dostupná pro iOS a Android
Aplikace vytvořena ve spolupráci s tvůrci populární aplikace Kalorické tabulky
Bohatá databáze potravin s více než 400 000 položkami
Přehled  o nutričních hodnotách potravin
Inteligentní funkce TARA pro dovažování potravin 
Přehledný bíle podsvícený displej s 2cm velkými číslicemi
Váživost do 5 kg s přesností 1 g
Tři režimy vážení: klasické vážení hmotnosti, měření objemu mléka, měření objemu vody
Možnost přepínání mezi jednotkami
Zapnutí položením předmětu na váhu nebo tlakem na váživou plochu
Funkce automatického vypnutí v případě nečinnosti
Aplikace Sencor FOOD
Dva režimy vážení: ""Na váze"" - pro zobrazení hmotnosti potraviny / ""Seznam"" - pro zobrazení nutričních hodnot vícero potravin
Přímé navázání na aplikaci Kalorické tabulky"

Přehled kalorií v originální aplikaci Sencor FOOD

Váha nabízí širokou potravinovou databázi, kterou jinde jen tak nenajdete. Je v ní schováno více než 400 000 položek. Dochází k pravidelné aktualizaci a obsahuje perfektní přehled nutričních hodnot. Je propojena s originální a bezplatnou aplikací Sencor FOOD, na které se podíleli autoři hojně využívané aplikace Kalorické tabulky (Dine4FIT). V Kalorických tabulkách si pak lze vést záznamy navážených potravin a dlouhodobě sledovat přehled příjmu. Váha komunikuje s aplikací prostřednictvím Bluetooth a s vaším chytrým telefonem se spáruje automaticky. 

Váha se automaticky propojí s chytrým telefonem

Intuitivní, rychlé a snadné. Přesně takové je propojení váhy s vaším chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth, ať už se jedná o Android, či iOS. Po propojení s aplikací vidíte na displeji naváženou hmotnost na váze a po výběru vážené potraviny také detaily o nutričním složením - poměr sacharidů (i cukrů), tuků, bílkovin, vlákniny a celkové obsažené energie potraviny nebo pokrmu. Pokud jste připojeni k internetu, pak můžete využívat obsáhlou databázi potravin i s přehledem nutričních hodnot. Navíc aplikace Sencor FOOD umožňuje pracovat s váhou ve dvou režimech.

Sencor FOOD a režim Na váze

Váha je uzpůsobena tak, že naváží až 5 kg potravin, a to s přesností jednoho gramu. První režim „Na váze" slouží k zobrazení hmotnosti dané položky, ale poskytne i podrobné informace o jejích nutričních hodnotách. Všechny informace ukáže přehledně na displeji.

Sencor FOOD a režim Seznam

Vaříte dle receptu? Pak vám přijde vhod režim „Seznam". Dokáže sečíst celkovou nutriční hodnotu vkládaných surovin. Společně s funkcí TARA stačí, když na displeji mobilu vždy stisknete tlačítko plus "+", kterým můžete přidávat další a další potraviny. Váha vám zobrazí nejen celkovou hmotnost, ale také podíly nutričních složek jednotlivých surovin.

Přepínání režimů díky TARA/MODE

Tlačítko TARA/MODE slouží po dlouhém stisknutí k určení jednoho ze tří režimů, kterými jsou: režim vážení, režim měření objemu vody a režim měření objemu mléka. Pokud vážíte potraviny v míse nebo na talíři, stačí zvolit inteligentní funkci TARA, která zajistí vynulování a tzv. dovážení potravin. Stejně tak tomu je i během měření objemu tekutiny v libovolné nádobě.

Sčítání hmotnosti potravin s inteligentní funkcí TARA

Inteligentní funkce TARA nabízí pohodlné vážení několika potravin najednou, přičemž nemusíte z váhy nádobu vůbec sundávat. TARA dokáže hmotnost nádoby nebo přidaných potravin odečíst, a vy tak získáte vždy přesnou výslednou hmotnost.

Metalickému barevnému designu váhy neodoláte

Prémiové metalické řadě kuchyňských pomocníků od Sencor neunikla ani tato smart váha. Na výběr je celkem devět barevných možností, včetně této tyrkysové. Stylový zevnějšek doprovází i moderní kruhový LCD displej s bílým podsvícením a 2cm číslicemi pro lepší čitelnost a přehled během vážení. 

Obsah balení

Váha pro vážení a měření
Tlačítko pro přepínání jednotek vážení a měření (na spodní straně)
Tlačítko na vynulování
Displej
Přihrádka na baterie (na spodní straně)
Kuchyňské váhy

Technický popis

S aplikací
Max. nosnost 5 kg
Jednotky KG/LB
Auto ON/OFF
Dovažování
Přesnost vážení 1 g
Napájení Baterie
Barva Tyrkysová
Miska Bez misky

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Prohlášení o shodě
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4BP, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 10BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 10BP, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 8S AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 8S, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4+2BP AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4+2P, Provedení: Alkalické
Alkalická baterie AAA
SBA LR03 4S AAA
Alkalická baterie AAA
Typ: AAA mikrotužková LR03, Balení: 4S, Provedení: Alkalické
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat