Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SWK 0590BK Rychlovarná konvice s regulací teploty

  • Elektronická regulace pro nastavení teploty vody (40-80-90-100 °C) 
  • Dvojitý plášť konvice pro chladný povrch
  • LED displej pro snadné ovládání
1
/
3
Nová výkonná a moderní
Její minimalistické černé tělo je vyrobeno z nejkvalitnější nerezové oceli. Její plášť je navíc dvojitý, takže i v případě, že se ji dotknete s horkým obsahem uvnitř, její vnější plášť zůstává chladný.
2
/
3
Ovládejte konvici
jedním prstem
Na jejím elegantním černém těle se velmi dobře vyjímá dotykový LED displej s podsvícenými ikonami pro ovládání. Pomocí nich budete jednoduše konvici vypínat i zapínat a volit si předdefinovaná teplotní nastavení.
3
/
3
Konvice pro
celou rodinu
Tato konvice najednou dokáže uvařit až jeden a půl litru vody, což jistě vystačí na nejeden hrníček. Navíc díky šikovnému ukazateli hladiny vody, který je umístěn na její vnitřní straně, budete mít stále skvělý přehled o tom, kolik vody jste dovnitř napustili.

Nová výkonná a moderní varná konvice SWK 0590BK od Sencoru

Sháníte do své domácnosti chytrého, schopného a vzhledného pomocníka? Sencor přichází s rychlovarnou konvicí SWK 0590BK, která všechny tyto body na výbornou splňuje. Je objemná, pojme až litr a půl vody, ohromí vás svým výkonem, a navíc ve vaší kuchyni dozajista vynikne! Její minimalistické černé tělo je vyrobeno z nejkvalitnější nerezové oceli, jež je velmi odolný materiál, o který se navíc velmi snadno pečuje. Její plášť je navíc dvojitý, takže i v případě, že se ji dotknete s horkým obsahem uvnitř, její vnější plášť zůstává chladný. Jaké jsou její důležité funkce? Tou první je bezpochyby její ovládání, které je zcela dotykové. Veškerá nastavení provádíte na LED podsvíceném displeji, který je velmi designový, ale též snadný na obsluhu. Druhou funkcí je pak elektronická regulace teploty vody. Tato technologie vám umožní ohřát si vodu na přesně takovou teplotu, která vám v dané chvíli bude vyhovovat. Volit můžete ze 40, 80, 90 a 100 °C. 

Ostatní parametry této varné konvice jsou:
  • Elektronická regulace pro nastavení teploty vody (40-80-90-100 °C) 
  • Dvojitý plášť konvice pro chladný povrch
  • Dotykový ovládací LED displej
  • Udržování zvolené teploty
  • Ukazatel hladiny vody
  • Objem 1,5 l
  • Světelná indikace provozu

Moderní způsob nastavení teploty vody

Protože v různých situacích budete potřebovat mít vodu uvařenou na rozdílný stupeň, přišel Sencor s řešením. Pouhým stiskem tlačítka lze regulovat přesnou teplotu vody díky systému elektronického nastavení teploty vody. Různé druhy čajů, ale i káva nebo třeba ovesné vločky, vše přichystáte s přesností mistra. Volit můžete z teploty čtyřiceti, osmdesáti, devadesáti a sto stupňů a termostat se o zbytek sám postará. Jestli ale nevyčerpáte všechnu vodu a necháte ji v konvici, režim udržování teploty vody ji pro vás po dobu 2 hodin bude ohřívat na stále stejnou teplotu.

Ovládejte konvici jedním prstem

Hledáte-li varnou konvici, s níž se bude pohodlně zacházet, ale navíc ještě bude dokonalým designovým kouskem do vaší kuchyně, přístroj SWK 0590 pro vás bude tím pravým řešením. Na jeho elegantním černém těle se velmi dobře vyjímá dotykový LED displej s podsvícenými ikonami pro ovládání. Pomocí nich budete jednoduše konvici vypínat i zapínat a volit si předdefinovaná teplotní nastavení. Světelná indikace provozu vám následně bude zřetelně zobrazovat, kolik stupňů má aktuálně voda uvnitř přístroje, a také jak její teplota plynule narůstá. Ovládání je tedy zcela snadné a intuitivní, zamilujete si ho i vy.

Objemná konvice pro celou rodinu

Chystáte ráno snídani pro celou rodinu? Potom budete potřebovat konvici s velkým objemem. Tato konvice najednou dokáže uvařit až jeden a půl litru vody, což jistě vystačí na nejeden hrníček. Navíc díky šikovnému ukazateli hladiny vody, který je umístěn na její vnitřní straně, budete mít stále skvělý přehled o tom, kolik vody jste dovnitř napustili.

Používání jen těch nejkvalitnějších materiálů

Jak zajistit, aby byl výrobek odolný, splňoval svou funkci, měl dlouhou životnost a k tomu se skvěle a pohodlně používal? Snadno. Stačí k jeho výrobě použít ty nejkvalitnější materiály. V případě této konvice je to nerezová ocel typu SUS 304, použitá na její tělo. Mezi vlastnosti a přednosti této oceli patří například pevnost, odolnost vůči rzi a vysokým teplotám, zcela ideální pro varnou konvici. Aby si však její povrch udržel chladivý pocit na dotek, nechal Sencor udělat její stěnu jako dvojitý plášť, který slouží jako tepelná izolace. I s horkou vodou uvnitř bude tělo konvice studené na omak a vy se nepopálíte.

Maximální bezpečnost při manipulaci s konvicí

Kromě perfektní funkčnosti musí být produkt samozřejmě i velmi bezpečný pro používání. Z tohoto důvodu nechal do této konvice Sencor integrovat hned několik bezpečnostních prvků. První, čeho si při její instalaci všimnete, je tvar podstavce. Jedná se o kruh vybavený centrálním konektorem 360° STRIX. Konvice na něm bude skvěle fungovat, ať ji na něj posadíte v jakémkoli směru či úhlu. Za zmínku dále stojí systém schopný detekovat, zda je uvnitř konvice voda, či nikoli. Pokud byste ji tedy omylem sepli prázdnou, systém tuto chybu vyhodnotí a přístroj okamžite vypne, aby nedošlo k jeho přehřátí. V neposlední řadě je produkt rovněž vybaven režimem, který dokáže rozpoznat vaši neaktivitu. Pokud přístroj aktivujete, ale dalších 5 minut se nic nestane, sám se přepne do spánkového režimu, který je navíc i úsporný na spotřebu energie.

Obsah balení
Tělo konvice
Podstavec se středovým konektorem
Napájecí kabel

Mé hlavní přednosti
Elektronická regulace pro nastavení teploty vody (40-80-90-100 °C) 
Dvojitý plášť konvice pro chladný povrch
LED displej pro snadné ovládání

Funkce a vlastnosti
Regulace nastavení teploty vody
Dvojitý plášť konvice
Dotykový ovládací LED displej
Konvice je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli SUS 304
Režim udržování zvolené teploty
Ukazatel hladiny vody
Trojitý bezpečnostní systém
Centrální 360° STRIX konektor
Objem 1,5 l
Světelná indikace provozu

Dodávané příslušenství
Tělo konvice
Podstavec se středovým konektorem
Napájecí kabel

Rozměry a specifikace
Objem: 1,5 litru
Materiál nádoby: nerez
Příkon: 2 200 W
Hmotnost: 1,25 kg
Barva: černá
Kontrolka provozu: ano
Nastavení teploty: ano
Varné konvice s nastavením teploty

Technický popis

Dvojitý plášť
Objem 1,5 l
Nastavení teploty
Kontrolka provozu
Materiál nádoby Nerez
Příkon (W) 2 200 W
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat