Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SRW 6010WH Robotický čistič oken AQUINO

  • Dva rotační kotouče s vyměnitelnými polštářky
  • Integrovaná nádržka na vodu (60 ml) a dvě ultrasonické trysky
  • Navigace Sencor Smart Gyro
4999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů

Robotický čistič oken

Revoluční mytí oken bez námahy s robotickým čističem Sencor SRW 6010WH
Užívejte si perfektně čistá okna každý den bez námahy s robotickým čističem Sencor SRW 6010WH Aquino, který udělá veškerou práci za vás. Robot se bezpečně přisaje na okno silným podtlakem 3 000 Pa. O precizní mytí oken se postarají 2 rotační kotouče s vyměnitelnými polštářky z mikrovlákna.  Integrovaná nádržka na vodu a dvě ultrasonické trysky zajistí automatické namáčení skla. Jeho pohyb je řízen systematicky díky navigačnímu systému Sencor Smart Gyro, který detekuje rámy oken a nebo okraje u bezrámových ploch. Ovládáte jej jednoduše pomocí dálkového ovladače či přímo na jeho těle. Využít jej můžete také na zrcadla a jiné skleněné povrchy v celé domácnosti.        

Hlavní parametry produktu:

• dva rotační kotouče s vyměnitelnými polštářky
• integrovaná nádržka na vodu (60 ml) a dvě ultrasonické trysky
• navigace Sencor Smart Gyro 
• detekce rámů a okrajů pro čištění oken i bezrámových skleněných ploch
• ovládání pomocí dálkového ovladače či přímo na těle robota
• 3 režimy čištění oken s možností regulace dávkování vody
• bezpečné uchycení ke sklu (sací podtlak 3000 Pa)
• záložní akumulátor pro případ výpadku elektrické sítě

Čištění oken jako z budoucnosti

Čistá skla během chvíle a bez námahy? Ne, to není utopie. S robotickým čističem Sencor Aquino umyjete okna snadno a rychle. Stačí přístroj zapojit do zásuvky, přiložit na sklo a zapnout. O vše ostatní se už postará sám. Po zvolení programu si naplánuje optimální trasu a díky kombinaci silného podtlaku a dvou rotačních mopů s mikrovláknem si poradí i se skvrnami a opravdu zaprášenými okny. Vy jen můžete z pohodlí gauče sledovat, jak se vaše okna lesknou.

Efektivní duální sprej

Integrovaná nádobka na vodu má objem 60 ml a postačí tak na mytí oken v běžné domácnosti. Dvě trysky využívající ultrasonickou technologii ideálně dávkují vodu na skleněné plochy. To zaručí ještě lepší výsledky a vysoký lesk. Podle vašich potřeb si lze také navolit intenzitu dávkování vody dle znečištění plochy nebo průtok vody úplně vypnout. 

Inteligentní pohyb po skle

Přístroj je řízen pomocí navigace Sencor Smart Gyro tak, aby byl jeho pohyb maximálně systematický. Můžete si vybrat hned ze 3 programů – automatické čištění, kdy robot opisuje tvar písmene S po celém povrchu okna. Lokální čištění, kdy jezdí opakovaně se shora dolů a Intenzivní mód, při kterém je plocha umyta dvakrát. Veškeré programy jsou ukončené automaticky, kdy vás o tom bude robot informovat zvukovým signálem.

Jednoduché ovládání

Standardně lze robota zapnout přímo na jeho těle. To je opatřeno i světelnou kontrolkou provozu. Využít můžete i praktický dálkový ovladač. Na ovladači si můžete pohodlně navolit intenzitu dávkování vody a zvolit 1 ze 3 automatických programů. Ovládání je velmi intuitivní a doslova jej zvládne každý.

Mnohostranné použití

Díky chytrým senzorům a inteligentní detekci rámu a okrajů skla lze robotický čistič oken Sencor SRW 6010WH využít nejen pro mytí oken. Můžete jej použít na mytí i dalších skleněných povrchů o tloušťce skla nejméně 3 mm. Je skvělým pomocníkem také do kanceláří a moderních domácností, kdy si poradí s umytím skleněných zábradlí a dokonale vyleští například veškerá zrcadla nebo sprchové kouty.

Bezpečný provoz a příjemně snadné použití

Úklid tak bude nejen pohodlnější, ale i bezpečnější. SRW 6010WH Aquino zvládne totiž okna umýt i z vnější strany a dosáhne tam, kam vy ne. Dejte tak sbohem nebezpečnému nahýbání se ven z oken nebo umývání oken ze štaflí. I samotný provoz robota je plně bezpečný. Uvnitř je totiž zabudovaná záložní baterie, která robotický čistič chrání při výpadku proudu a zajistí jeho udržení na okně po dobu 20 minut.

Obsah balení

• tělo robotického čističe včetně nástavců na textilní mop 
• 10× textilní mop 
• dálkový ovladač včetně 2× baterie typu AAA
• lahvička pro pohodlnou manipulaci s vodou 
• síťový adaptér 
• bezpečnostní 5m lano 

 
 
Čističe na okna

Technický popis

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Sada Mopovacích Polštářků
SRX 6001
Sada Mopovacích Polštářků
Sada mikrovlákenných mopovacích polštářků pro SRW 6010WH
V balení je 6ks
 
Adaptér
SRXD 6002
Adaptér
Kompatibilní s SRW 6010WH
 
Dálkový ovladač
SRXD 6003
Dálkový ovladač
Kompatibilní s SRW 6010WH
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat