Zpět do Vaření a pečení

Elektrické a parní hrnce

Multifunkční trouby, zavařovací hrnce nebo rýžovary. To vše nabízí Sencor pro radost a užitek z vaření. Vše v krásném designovém provedení, které zapadne do vaší kuchyně, a potěší tak nejen vaše chuťové pohárky, ale i zrak.

Elektrické hrnce

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Materiál
Vnitřní povrch
Průměr
Max. objem při vařeníAbsolutní objem
Víko

Zobrazit výsledky
SPR 7200SS
Pomalý hrnec
Jsem pomalý hrnec SPR 7200SS a připravím nejrůznější jídla, ať už se jedná o sladký dezert, nebo hlavní chod. Umožňuji zdravou a nenáročnou přípravu pokrmů bez vaší asistence a ušetřím hromadu času.
SPR 6100BK
Pomalý hrnec
Už nemusíte trávit hodiny nad přípravou jídla, hoďte nožky nahoru! Jsem pomalý hrnec SPR 6100BK a připravím nejrůznější jídla, ať už se jedná o sladký dezert nebo hlavní chod. Mám objemnou varnou nádobu 5,5 l i do velké rodiny.
SPR 5508BK
Pomalý hrnec
Zcela automatický provoz, dvojité zajištění poklice z temperovaného skla zaručuje maximální bezpečnost a komfort, varná nádoba o objemu 6 l pohodlně poslouží celé rodině.
SPR 5500SS
Pomalý hrnec
Jsem pomalý hrnec SPR 5500SS od Sencoru! Připravím ta nejrůznější jídla od předkrmů až po dezerty a ušetřím obrovské množství času v domácnosti. Dodávám jídlům nové nápadnější chutě, a to bez použití tuku, s minimem soli či různých dochucovadel.
SPR 4000BK
Elektrický tlakový hrnec
Rozlučte se s několikahodinovým vařením! Jsem Sencor elektrický tlakový hrnec SPR 4000BK, který zastane práci za elektrický, plynový, indukční sporák i troubu.
SPR 3900SS
Elektrický tlakový hrnec
Několik hodin za plotnou je minulostí! Jsem Sencor elektrický tlakový hrnec SPR 3900SS, který zastane činnost za elektrický i plynový sporák, a navíc jsem oproti nim o více jak 50% rychlejší i účinnější. 
SPR 3600WH
Elektrický tlakový hrnec
Vařím pomalu i klasicky, smažím, peču, dusím, napařuju aj. Zvládnu všechny tepelné úpravy prakticky odkudkoliv díky možnosti zapojení všude, kde spatříte zásuvku. Nabízím 14 chytrých programů, u kterých mám předvolenou teplotu, čas i optimální tlak.
SPP 3200SS
Digitální zavařovací hrnec
Co s ovocem a zeleninou po úrodném období? Něco sníst, něco zamrazit a samozřejmě i zavařit. Jsem zavařovací hrnec a zavařím kromě kompotů, marmelád a přesnídávek z Vaší úrody i různé čalamády, masa, omáčky, vývary a mnohé další. 
SPP 2200SS
Automatický zavařovací hrnec
V domácnosti vyniknu jako prima společník pro chvíle zavařování. Mám objem 27 l a vysoký příkon 1800 W. S touto účinnou kombinací si zavařování budete užívat. 
SPP 2100WH
Zavařovací hrnec
Zavařovací hrnec k zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny, vhodný pro přípravu horkých nápojů, polévek a omáček.
123  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat