Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SES 4900SS Espresso

na základě 1 ověřených recenzí
  • Bojlerový topný systém s termoblokem
  • Funkce krátkého předspaření
  • Otočná tryska na páru
2499,00 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Podpora pro páková espressa
Zákaznická podpora
pro páková espressa
Po-Pá 9:00 - 17:00
+420 323 204 060
info@sencor.cz

Více informací >>>
2
/
4
Jsem Sencor pákové espresso
Představuji se jako Sencor pákový kávovar SES 4900SS a se svým nerezovým vzhledem dokonale zapadnu do domácnosti i kanceláře. Užijte si mě naplno a připravte si se mnou několik různých druhů kávy, jako je Espresso, Lungo Cappuccino nebo Latté.
3
/
4
Pracuji s tlakem 20 barů 
Správně nastaveným tlakem 20 barů uvolním z kávy mnoho složek, které dělají kávu tak dobrou. Potěším vaše smysly skvělou vůní, chutí a dokonalou krémou.
4
/
4
Parní tryskou vytvořím lahodnou mléčnou pěnu
Jsem pákový kávovar s parní tryskou, která mi umožňuje vyšlehat lahodnou mléčnou pěnu za pár okamžiků.
Hodnocení SES 4900SS Espresso:
20%
na základě 1 ověřených recenzí
Říkal jsem si, že vyzkouším značku Sencor, kdy už je o ní slyšet víc. Bohužel nepřesvědčila, už to s jinými výrobky této značky raději zkoušet nebudu. A budu se modlit, aby kávovar vydržel.
Připadá mi o něco méně hlučnejsi než pákový Delonghi EC680 Kávu vyrobí dobrou, samozřejmě závisí to také na druhu a množství kávy, na jejím namletí atd. Větší (1,5l) zásobník vody
Je problém tento kávovar vůbec zprovoznit, voda neteče a tlačítko (1 káva nebo 2 kávy) pouze bíle bliká, návod toto vůbec neřeší. Měl jsem chuť obratem kávovar vrátit, nedalo mi to a metodou pokus - omyl se nakonec podařilo kávovar zprovoznit. Sláva. Pak jsem ale chtěl připojit filtr, přesně dle instrukcí jej nechal ponořený ve vodě (asi půl hodiny) a bohužel se situace opakovala, voda opět přestala téct. Kávovar má asi problém se závodněním čerpadla. Deklarovanych 20 barů je diskutabilních, zvládá tolik, co jiný 5ti letý pákový kávovar, který má pouze 15 barů Bohužel pokud si nastavíte vlastní množství vody a kávovar je následně odpojen od napájení, toto nastavení zmizí, přejde do továrního nastaveni Po necelých 2 měsících používání kávovarů mi začala páka kávovarů během procesu přípravy kávy vypadávat, prostě se vytočila z uzávěru a vypadla. Kupuji si světle praženou kávu, kterou si vždy před přípravou namelu. Sencor ale mou reklamaci odmítá s tím, že používám buď moc kávy (je 5-6g moc??) nebo že ji moc jemně namletou, což není pravda (doložil jsem fotkami). Zcela ignoruje fakt, že ta páka vůbec vypadne z uzávěru. S jinými kávovary jsem něco takového nikdy nezažil, aby páka před koncem přípravy kávy vylítla z kávovaru a samozřejmě pak máte kávu všude. Něco na tomto kávovarů je špatně, projeví se to při používání čerstvě namleté kávy, možná navíc i světle pražené. To ale Sencor nezajímá, chybu vidí ve mně, akorát není schopen říct přesně, co dělám špatně. Vypadá to ale, že jsem chybu opravdu udělal a to tím, že jsem si při výběru nového kávovaru vybral Sencor.
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Jsem Sencor pákové espresso SES 4900SS

Se mnou si vychutnáte skvělý šálek kávy jako z kavárny. Příprava je rychlá, komfortní a jako bonus si můžete vybrat kávu, která nejvíce polichotí vašim chuťovým buňkám. Představuji se jako Sencor pákový kávovar SES 4900SS a se svým nerezovým vzhledem dokonale zapadnu do domácnosti i kanceláře. Užijte si mě naplno a připravte si se mnou několik různých druhů kávy, jako je Espresso, Lungo Cappuccino nebo Latté. Se dvěma nerezovými filtry mohu připravit jeden nebo i dva šálky kávy najednou. 

Pracuji s tlakem 20 barů pro skvělou chuť, vůni i krému kávy

Správná káva je výsledkem několika důležitých postupů a jedním z nich je právě tlak. Správně nastaveným tlakem 20 barů uvolním z kávy mnoho složek, které dělají kávu tak dobrou. Potěším vaše smysly skvělou vůní, chutí a dokonalou krémou.

Vychutnejte si šálek kávy z nahřátého šálku za pár sekund

Espresso skvělé chuti již za pár desítek sekund! Má obsluha je lehká a uživatelsky příjemná. Ovládání je intuitivní a skrze ovládací panel jednoduše nastavíte vše, co potřebujete. Rychle se nahřívám a v mžiku nahřeji i váš oblíbený šálek na vyhřívané desce. 

Parní tryskou vytvořím lahodnou mléčnou pěnu

Jste milovníky krémového Cappuccina nebo Latté? Jsem pákový kávovar s parní tryskou, která mi umožňuje vyšlehat lahodnou mléčnou pěnu za pár okamžiků. Užijte si mé povedené funkce, které zaručeně potěší nové i stávající uživatele.

Praktickým příslušenstvím usnadňuji proces přípravy

Víte, že množství kávy ovlivňuje i její chuť? Sencor mě vybavil praktickou odměrkou, která má na opačném konci praktické pěchovadlo. Díky ní budete mít cestu k výslednému šálku o něco snadnější. S odměrkou se nikdy nespletete, ať už připravujete jeden, nebo dva šálky najednou. Pěchovadlem kávu urovnáte a zároveň utlačíte pro další proces.
 

Mé hlavní přednosti

  • Tlakové čerpadlo 20 barů
  • Bojlerový topný systém s termoblokem
  • Funkce krátkého předspaření

Funkce a vlastnosti

Tlakové čerpadlo 20 barů
Bojlerový topný systém s termoblokem
Funkce krátkého předspaření
Tělo z kvalitní nerezové oceli zaručuje dlouhou životnost
Nadčasový design zapadne do každého interiéru
Funkce krátkého předspaření
Parní tryska s otočným mechanismem výběru horkého mléka (Hot Milk, Cappuccino)
Nerezový filtr pro 1 nebo 2 šálky kávy
Volba funkce páry/horké vody
Vyhřívaná kovová deska na předehřev šálků
Odnímatelná odkapávací miska pro snadné čistění
Extra místo pro velké hrnky
Zásobník na vodu
Světelný indikátor plné odkapávací misky a hladiny vody v zásobníku
Vypínač se světelnou kontrolkou

Příslušenství

Tělo pákového espressa
Zásobník na vodu 1,5 l
Odnímatelná odkapávací miska
Nerezový filtr pro 1 nebo 2 šálky kávy
Držák filtru
Odměrka na kávu s pěchovadlem
Parní tryska
Přívodní kabel

Technický popis

Příkon: 1 400 W
Hlučnost: 75 dB(A)
Napětí a kmitočet: 220-240 V, 60-50 Hz
Páková espressa

Technický popis

Tlak 20 bar
Typ espressa Pákové
Tryska na páru
Automatické odvápnění
Příkon (W) 1 400 W
Výška (cm) 33,1 cm
Šířka (cm) 16,5 cm
Hloubka (cm) 32,5 cm
Barva Stříbrná
Hmotnost 4,1 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Vodní filtr
SEX 002
Vodní filtr
Filtr je vhodný pro kávovar Sencor SES 4900SS
Sencor Superpremio
Káva Superpremio
Sencor Superpremio
Prémiová kávová směs Arabica káv z certifikovaných Rainforest Alliance oblastí ze střední Ameriky (Kolumbie, Guatemala) doplněná decentně o indickou Robustu.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat