Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Fritézy

SFR 5510BK Horkovzdušná fritéza Vita

na základě 1 ověřených recenzí
 • LED displej
 • Dotykové ovládací senzory
 • 5 volitelných programů na přípravu pokrmů
SLEVA 15% při zadání kódu CHATA15
Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
Akce platí do 2.6.2024. 
4499 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Výborná chuť,
minimum oleje
Výsadou horkovzdušné fritézy je smažení horkým vzduchem pomocí technologie cirkulace. Použít lze malé minimum tuku pro výraznější chuť výsledného jídla, nebo dokonce vůbec žádný. 
2
/
3
Snadné ovládání
díky LED displeji
Ovládání fritézy je intuitivní a jednoduché. Celé probíhá na podsvíceném dotykovém LED displeji. Naleznete zde výčet všech programů i režimů jako předehřívání nebo rychlé fritování. Přehledně zde uvidíte jak regulaci času a teploty, tak nastavení vlastního režimu fritování.
3
/
3
Maximální pohodlí i jistota během používání
Aby bylo používání fritézy absolutně bezpečné a efektivní zároveň, vybavil ji Sencor automatickým spínačem, jehož prací je kontrolovat, zda jsou dvířka přístroje správně dovřená.
Hodnocení SFR 5510BK Horkovzdušná fritéza Vita:
100%
na základě 1 ověřených recenzí
Je to skvělý a úsporný pomocník do kuchyně, na kterém je navíc příprava potravin mnohem zdravější. Hranolky, nebo kuře mají skvělou chut, jsou krupavé a štavnaté.
Zdravější příprava jídla bez oleje bohaté příslušenství pro různý způsob přípravy pokrmů osvětlení vnitřního prostoru jednoduché ovládání přehledný LED ovládací panel pěkný design
zatím nic
Zobrazujeme pouze hodnocení s komentářem

Rychlá a snadná příprava jídel s horkovzdušnou fritézou SFR 5510BK

Rádi bychom vám předvedli váš nový oblíbený domácí spotřebič. Tím je horkovzdušná fritéza SFR 5510BK. Využívá důmyslné technologie cirkulace horkého vzduchu s minimem přidaného oleje. Výsledný pokrm je stejně tak chutný, jako by se smažil přímo v oleji, avšak obsahuje mnohem méně kalorií a cholesterolu. Produkt disponuje výkonem 1 500 W a interiérem o objemu 12 l, což mu propůjčuje možnost perfektně připravovat slané ingredience (maso, brambory i zelenina) i sladké pochutiny (například mufiiny). Veškeré suroviny připravíte zcela snadno díky pěti přednastaveným programům, které jsou přehledně vyobrazeny na dotykovém LED displeji.

Další parametry přístroje:
 •  Výkon 1 500 W
 •  Objem 12 l
 •  Technologie cirkulace horkého vzduchu
 •  Zdravější alternativa klasického smažení
 •  Olejový filtr pro redukci zápachu ze smažení
 •  5 volitelných programů pro přípravu pokrmů
 •  Rozsah nastavení teploty 60-200 °C
 •  Rozsah nastavení času 1-60 min
 •  Dotykový LED displej
 •  4 funkce pro snadné spuštění
 •  Bohatý výběr příslušenství zaručuje multifunkční využití
 •  Bezpečnostní prvky chránící přístroj i uživatele

Výborná chuť, minimum oleje

Výsadou horkovzdušné fritézy je smažení horkým vzduchem pomocí technologie cirkulace. Použít lze malé minimum tuku pro výraznější chuť výsledného jídla, nebo dokonce vůbec žádný. Pokrm si zachová oproti tradičnímu smažení přímo v oleji typickou fritovanou chuť, avšak s výrazně lepšími nutričními hodnotami, minimem kalorií a cholesterolu. Cirkulující vzduch navíc zajistí rovnoměrnou přípravu všech surovin. Benefitem pro vás i vaší domácnost je rovněž absence nepříjemného zápachu ze smažení a odpadá i starost s přepáleným olejem.
 

Ušetřete čas s 5 předdefinovanými programy

Pokud nemáte chuť si pokaždé nastavovat manuálně teplotu a čas provozního režimu, je zcela snadné využít jeden z pěti předem předdefinovaných programů fritování. Jsou jimi kuřecí stehýnka, mražené hranolky, doma připravené hranolky, steak a kuře. Každý z těchto režimů má určenou teplotu a čas fritování. Kromě toho je možné v rámci každého programu upravit jeho parametry podle svých potřeb buď před spuštěním fritování, nebo i v jeho průběhu. Nemáte chuť na slané pochutiny? Nevadí, využijte fritézu jako zmenšenou troubu a připravte si cookies či muffinky.
 

Snadné ovládání díky LED displeji

Ovládání fritézy je intuitivní a jednoduché. Celé probíhá na podsvíceném dotykovém LED displeji. Naleznete zde výčet všech programů i režimů jako předehřívání nebo rychlé fritování. Přehledně zde uvidíte jak regulaci času a teploty, tak nastavení vlastního režimu fritování. Užitečné je rovněž tlačítko osvětlující interiér přístroje, aby se vám jídlo uvnitř lépe kontrolovalo. 
 

Možnost navolit si vlastní režim

Pokud mezi přednastavenými programy nenajdete přesně to, co hledáte, můžete si pomocí ručního režimu libovolně sestavit parametry programu podle vašich požadavků a zkušeností. Čas fritování lze nastavovat od 1 minuty až do 1 hodiny a teplotu smažení lze regulovat v rozpětí 60 až 200 °C.
 

4 režimy, které vám zjednoduší práci

Kromě dalších skvělých funkcí disponuje fritéza též čtyřmi provozními režimy. Každý z nich umí něco jiného, proto je využijete v různých situacích. Prvním z nich je rychlé fritování. To spolupracuje s již předdefinovanými programy, kde není třeba upravovat teplotu ani čas. Režim předehřátí zvolte, je-li to potřeba kvůli připravovaným ingrediencím. Zařízení bude připraveno k použití za kratičké tři minutky. Režim udržování teploty se perfektně hodí, pokud si přejete stále teplé jídlo podávat s časovým odstupem. Naopak ohřívání se skvěle hodí pro ty chvíle, pokud chcete jídlo opakovaně přihřát. Bonusem je program sušení, se kterým si přichystáte napřílad zeleninové chipsy.
 

Sada příslušenství jako součást základního balení

Výhodou tohoto produktu bezpochyby je, že velkou sadu příslušenství obdržíte společně s ním. Není tedy třeba nic dalšího dokupovat. V balení kromě přístroje naleznete také grilovací klec a fritovací koš. Ty vám dopomohou k perfektním domácím hranolkám a americkým bramborám. Dalším příslušenstvím je grilovací rošt, grilovací jehla, špízovací jehly a rožeň. Ty naopak poslouží k přípravě větších kusů masa, steaků, kuřete vcelku nebo třeba domácího kebabu. 
 

Maximální pohodlí i jistota během používání

Aby bylo používání fritézy absolutně bezpečné a efektivní zároveň, vybavil ji Sencor automatickým spínačem, jehož prací je kontrolovat, zda jsou dvířka přístroje správně dovřená. Pokud tedy zjišťujete stav pokrmu uvnitř, režim fritování se sám zastaví a obnoví až poté, co jsou dvířka opět zavřená. Jakmile je příprava jídla dokončena, upozorní vás zvukový signál, přičemž se fritéza uvede do pohotovostního režimu.

Horkovzdušnou fritézu SFR 5510BK si zamiluje každý. Jedná se o přístroj povyšující klasické smažení na novou úroveň. Na rozdíl od tradičního smažení se liší hned v několika ohledech: je zdravější, používá se pouze minimální množství oleje, výsledek je stejně chutný, avšak s méně kaloriemi a cholesterolem. Suroviny jsou připraveny kvalitně a rovnoměrně díky technologii cirkulace horkého vzduchu. Ve fritovacím prostoru o objemu 12 l pro vás bude radostí připravovat pochoutky ze zeleniny, masa, ale například i cupcaky či sušenky. Obsluhu zvládne každý uživatel díky snadnému ovládání v podobě dotykového LED displeje. Zde naleznete například 5 předdefinovaných programů pro přípravu různých druhů jídel, dále také 4 funkce pro ještě snazší spuštění přístroje nebo též samostatnou možnost regulovat si čas a teplotu smažení podle vlastních představ, a to v rozsahu 60-200 °C a 1-60 minut. Produkt je skutečně multifunkční, především díky bohatému příslušenství, které je dodáváno jako součást balení. Je jím fritovací koš, špízovací jehly a rožeň, grilovací rošt, grilovací klec a grilovací jehla. Po dokončení programu vás přístroj upozorní zvukovým signálem. Vám už nezbyde nic jiného, než si v klidu vychutnat výborný výsledek.

Hlavní body produktu
 • Dotykový LED displej
 • Zdravější alternativa klasického smažení
 • 5 přednastavených programů pro přípravu pokrmů

Popis produktu
Dotykový LED displej
Zdravější alternativa klasického smažení

5 přednastavených programů pro přípravu pokrmů: 
 •  mražené hranolky
 •  doma připravené hranolky
 •  kuřecí stehýnka
 •  smažené kuře
 •  steak

4 funkce pro snadné spuštění:
 •  předehřívání
 •  opětovné ohřívání
 •  udržování teploty
 •  sušení

Snadné nastavení času a teploty
Objem fritovacího prostoru 12 l
Výkon 1 500 W
Teplotu a čas lze upravovat kdykoli před i během fritování
Rychlé nahřátí během 3 minut
Rozsah nastavení teploty 60-200 °C
Rozsah nastavení času 1-60 min
Využití technologie cirkulace horkého vzduchu
Olejový filtr pro omezení zápachu

Příslušenství:
 •  grilovací rošt
 •  grilovací klec
 •  špízovací jehly a rožeň
 •  grilovací jehla
 •  fritovací koš

Dotykové ovládací senzory
Časový spínač se zvukovou signalizací
Systém fritování bez použití oleje, nebo s jeho minimem, takže nehrozí jeho připálení
Automatické vypínání
Pokrm je připravem rovnoměrně a má autentickou chuť právě smaženého jídla
Lze použít také jako mini troubu pro cupcaky, koláčky, muffiny…
Jídlo má ve výsledku mnohem méně kalorií a cholesterolu v porovnání s tradičně smaženým jídlem

Příslušenství
Fritéza
Grilovací rošt
Grilovací klec
Špízovací jehly a rožeň
Talířové držáky pro uchycení jehel
Grilovací jehla
Fritovací koš
Manipulační rukojeť
Přívodní kabel

Technický popis
Příkon: 1 500 W
Objem: 12 l
Rozsah teplot: 60-200 °C
Rozsah času: 1-60 min
Hlučnost: 70 dB(A)
Barva: černá
Fritézy

Technický popis

Displej
Časovač
Příkon (W) 1 500 W
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat