Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Zdraví a krása

Holení a zastřihovače

Hladce oholená tvář neznamená jít proti současným trendům, je to prostě jiný styl. Na to, aby mužská tvář byla příjemná na dotyk a neškrábala jemnou dámskou pokožku, je také zapotřebí dokonalý holicí strojek. I když muži nosí třeba knír, vždy zbývá hodně místa, kde vousy nejsou žádoucí.
Zobrazit výsledky

DOKONALE OHOLENÁ TVÁŘ BEZ PODRÁŽDĚNÍ

PROČ SI VYBRAT SENCOR ELECTRICKÝ HOLÍCÍ STROJEK

 
Užijte si pohodlí 4D technologie, jejíž hlavice se naklánění ve čtyřech směrech a dokonale se tak přizpůsobují konturám vaší tváře. Holení je naprosto precizní a zároveň velmi ohleduplné k vaší pokožce.

Při péči o zevnějšek se můžete pohybovat, jak jen potřebujete, holicí strojky totiž pracují i bez napájecího kabelu. Disponují integrovanou dobíjecí baterií, která se rychle nabíjí a zvládne O hladký provoz se stará ultra tichý vysokorychlostní motor.

Pohodlí zaručí ergonomicky tvarovaná rukojeť, která perfektně padne do ruky, a voděodolné provedení, díky němuž můžete strojek oplachovat pod tekoucí vodou.

 
 
  
  • 4D technologie zaručí skvělé výsledky bez jakéhokoliv podráždění
  • Rychlé nabíjení a výdrž až jeden měsíc při každodenním používání
  • Ultra tichý vysokorychlostní motor s minimálním třením
  • Vestavná Li-ion baterie s LED indikátorem nabíjení
Hladce oholená tvář bez jakýchkoliv známek podráždění – přesně tak pracují elektrické holicí strojky SENCOR.

Elektrický holicí strojek SMS 7000BK


Unikátní samočistící hlava a nerezová ostří jsou pouhé dvě z řady z výhod, které nabízí holicí strojek SMS 7000BK. Technologie Direct Drive umožňuje upravovat zevnějšek a nabíjet přístroj, kdykoliv se vám to hodí, zatímco tichý, vysokorychlostní motor zajistí příjemný zážitek.

Tento elektrický holicí strojek je vhodný pro holení na sucho, oplachovat ho ale můžete pod tekoucí vodou. Nabitý je skutečně rychle, stačí mu tři a půl hodiny, aby byl opět připravený pracovat až 3 hodiny na bateriový pohon.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat