Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Holicí strojky

SMS 4210BK Holící strojek

 • Technologie Direct Drive
 • Břity z nerezové oceli
 • Vysoce tichý vysokorychlostní motor
 • Doba provozu na akumulátor až 50 minut
559 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Technologie
Direct Drive
Standartní cestou používání je mít v ruce pouze strojek, který si bere energii ze své zabudované baterie. Takto vydrží fungovat necelou hodinu a akumulátoru následně dojde kapacita. Jste-li s holením hotovi, zapojte do zařízení napájecí kabel vedoucí k síti a nechte ho pomocí rychlého nabíjení dobít. 
2
/
5
Břity
z nerezu
Aby vaše oholení bylo vždy perfektní, je holicí hlava tohoto produktu opatřena třemi rotujícími frézkami. Každá z nich má břity vyhotovené z té nejkvalitnější nerezové oceli, jež má skvělé vlastnosti - odolnost a snadnou údržbu.
3
/
5
Vestavěný akumulátor
s velkou kapacitou
Komfortní používání domácích přístrojů je opravdu důležité, zejména budete-li je využívat na denní bázi. Kůvli tomu strojek disponuje režimem rychlého nabíjení, který jeho baterii dostane na plnou kapacitu již za 2 hodiny. 
4
/
5
Zastřihovač
je součástí balení
Pro dokonalou úpravu vašeho stylu naleznete v příslušenství tohoto strojku i praktický postranní zastřihovač. Využijete ho při zastřihování bradky, kníru nebo jiných menších úkonech. Jeho údržba je jednoduchá stejně jako u zbytku holicí hlavy. Po použití ho stačí omést přiloženým štětečkem a máte hotovo.
 
5
/
5
Bezpečnost
je na prvním místě
Během holení jde krom skvělého výsledku také o maximální bezpečnost. Sencor nechal sestrojit tělo strojku v eronomickém tvaru. Perfektně se vám bude držet v ruce bez obav z nechtěného vyklouznutí. Pro účel zapínání má toto zařízení praktický spínač ON/OFF.

Skvělý holicí strojek SMS 4210BK od značky Sencor

Značka Sencor by vám ráda představila jednoho zástupce z řad holicích strojků. Je jím holicí strojek SMS 4210BK a upoutá již na první pohled díky jeho třem výrazným holicím hlavám, které během použití rotují. V každé z holicích hlav nalezneme ostré břity z kvalitní nerezové oceli pro perfektní oholení různých délek vousů. Aby vaše používání tohoto pomocníka bylo co nejkomfortnější, jeho hlučnost dosahuje maximální úrovně 72 dB. Velmi podstatné je, že uvnitř přístroje se nachází výkonný motor a vestavěná baterie o kapacitě 700 mAh. Oba tyto parametry umožňují strojku plně fungovat až 50 minut! Ve chvíli, kdy dojde k vybití baterie využijete technologii Direct Drive, díky které není nutné čekat na naplnění kapacity baterie, ale lze pokračovat  v holení i během toho, co se přístroj nabíjí ze sítě. K plnému nabití pak dojde zhruba za 2 hodiny.

Další parametry tohoto produktu: 

 • Technologie Direct Drive
 • 3 rotující holící hlavy s břity z nerezové oceli
 • Tichý vysokorychlostní motor
 • Doba provozu na baterii až 50 minut
 • Akumulátor s kapacitou 700 mAh
 • Plné nabití již za 2 hodiny
 • Úložný stojánek

Technologie Direct Drive pro snadné nabíjení

Standartní cestou používání je mít v ruce pouze strojek, který si bere energii ze své zabudované baterie. Takto vydrží fungovat necelou hodinu a akumulátoru následně dojde kapacita. Jste-li s holením hotovi, zapojte do zařízení napájecí kabel vedoucí k síti a nechte ho pomocí rychlého nabíjení dobít. Možností číslo dvě je využití technologie Direct Drive. Ta se perfektně hodí pro momenty, kdy s holením ještě potřebujete pokračovat. Produkt spojíte se sítí kabelem i bez čekání na nabití baterie! S dokončením holení můžete začít hned.

Břity z nerezu pro nejkvalitnější oholení

Aby vaše oholení bylo vždy perfektní, je holicí hlava tohoto produktu opatřena třemi rotujícími frézkami. Každá z nich má břity vyhotovené z té nejkvalitnější nerezové oceli, jež má skvělé vlastnosti - odolnost a snadnou údržbu. To platí i v případě tohoto produktu. Protože je určen výhradně k suchému holení, tedy bez vody a dalších kosmetických gelů či pěn, po jeho užití stačí pouze holicí hlavu odklopit díky šikovnému výklopnému systému a následně vypláchnout vodou nebo omést drobným štětečkem, který je přiložen v krabičce. V případě ztupění holicí hlavy je možné koupit novou, jelikož je samostatně prodejná.

Vestavěný akumulátor s velkou kapacitou

Komfortní používání domácích přístrojů je opravdu důležité, zejména budete-li je využívat na denní bázi. Kvůli tomu strojek disponuje režimem rychlého nabíjení, který jeho baterii dostane na plnou kapacitu již za 2 hodiny. Tato Li-Ion baterie má totiž kapacitu celých 700 mAh, proto vydrží produkt pohánět až 50 minut, což uživateli dává dostatek času na holení. O tom, na jaké úrovni nabití baterie se nacházíte, se vždy můžete ujistit na přehledném LED displeji na těle strojku.

Zastřihovač je součástí balení

Pro dokonalou úpravu vašeho stylu naleznete v příslušenství tohoto strojku i praktický postranní zastřihovač. Využijete ho při zastřihování bradky, kníru nebo jiných menších úkonech. Jeho údržba je jednoduchá stejně jako u zbytku holicí hlavy. Po použití ho stačí omést přiloženým štětečkem a máte hotovo.

Bezpečnost je na prvním místě

Během holení jde krom skvělého výsledku také o maximální bezpečnost. Sencor nechal sestrojit tělo strojku  v eronomickém tvaru. Perfektně se vám bude držet v ruce bez obav z nechtěného vyklouznutí. Pro účel zapínání má toto zařízení praktický spínač ON/OFF, díky němuž ho vypnete/zapnete pouze ve chvíli, kdy skutečně chcete. V neposlední řadě je důležité zmínit funkci Safety lock, která slouží jako pojistka proti samovolnému zapnutí přístroje v případě, když byste ho například uskladňovali nebo s ním cestovali.

Obsah balení

 • Holicí strojek
 • Holicí břity
 • Ochranný kryt holicí hlavy
 • Úložný stojánek
 • Zastřihovací jednotka
 • Čisticí kartáček
 • Napájecí kabel
 • Síťový adaptér

Hlavní body produktu
 • Technologie Direct Drive
 • Břity z nerezové oceli
 • Vysoce tichý vysokorychlostní motor
 • Doba provozu na akumulátor až 50 minut

Popis produktu
Technologie Direct Drive umožňuje přímé napájení ze síťové zásuvky při nabíjení
Vysoce tichý vysokorychlostní motor
Holicí břity z nerezové oceli
Doba provozu na akumulátor až 50 minut
Rychlé nabíjení poskytuje plné nabití za 2 hodiny
Postranní zastřihovač pro přesnou úpravu
Vestavěný akumulátor Li-Ion o kapacitě 700 mAh
LED indikátor zobrazuje úroveň nabití baterie
Funkce Safety lock proti samovolnému zapnutí
Ergonomická rukojeť zabraňující prokluzu v ruce

Možnosti napájení přístroje:
 • přímo ze sítě při nabíjení
 • z baterie
 • ze sítě sítě při nabíjení (kdy není potřeba čekat, až se nabije baterka po úplném vybití baterie)

Plně omyvatelný pod tekoucí vodou
Určeno pro suché holení
Spínač ON / OFF (zapnuto / vypnuto)

Příslušenství
Holicí strojek
Holicí břity
Ochranný kryt holicí hlavy
Úložný stojánek
Zastřihovací jednotka
Čisticí kartáček
Napájecí kabel
Síťový adaptér

Technický popis
Počet nástavců: 2
Výška: 160 mm
Šířka: 75 mm
Hloubka: 60 mm
Barva: černá
Hmotnost: 177 g
Délka přívodního kabelu: 195 cm
Ochrana před el. proudem: Třída II
Hlučnost motoru: 72 dB(A)
Holicí strojky

Technický popis

Typ holícího strojku Frézkový
Napájení Aku
Doba nabíjení 90 min
Doba provozu (aku) 50 min
Typ holící hlavy Plovoucí
Počet holicích hlav 3
Mokré holení
Zastříhovač
Odolnost proti vodě
Indikátor nabíjení
Výška (cm) 16 cm
Šířka (cm) 6 cm
Hloubka (cm) 7,5 cm
Barva Černá
Hmotnost 177 g

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Náhradní holicí hlava
SMX 007
Náhradní holicí hlava
Náhradní holicí hlava pro holicí strojek SMS 4210BK
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat