Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kulmy
Kulmy

SHS 8550BK Horkovzdušná kulma

  • 2 stupně nastavení teploty
  • Tlačítko studeného vzduchu
  • Keratin funkce
  • Funkce ionizace s antistatickým účinkem
SLEVA 20% při zadání kódu SenDays20
V košíku vložte slevový kód do pole "Slevové kupóny", cena se vám následně přepočítá. Akce platí do 22.4.2024. Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
799 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
3
Snadno se ovládá
Ergonomicky tvarovaná rukojeť výborně padne do ruky a skvěle se s ní zachází i díky nízké hmotnosti. Můžete si na ní navolit 3 teplotní stupně – vysoká teplota, nízká a foukání studeného vzduchu. Díky možnosti si navolit správnou teplotu, je vhodná pro všechny typy vlasů od jemných až po nepoddajné silné vlasy. 
2
/
3
Bezpečná kulma
Pro vaše maximální bezpečí a komfort při užívání je kulma vybavena zesílenou izolací přívodního kabelu a tepelně izolovanou koncovkou. Samozřejmostí je také funkce automatického vypnutí přístroje.
 
3
/
3
Bohatá výbava
Horkovzdušná kulma na vlasy je excelentně vybavena mnohými nástavci. Naleznete u ní praktický koncentrátor vzduchu, kulmovací kleště o průměru 18 mm, kulatý kartáč se zatahovacími trny o průměru 28 mm, malý kulatý kartáč o průměru 20 mm – vhodný i pro krátké vlasy – a velký kulatý kartáč o průměru 31 mm. 
 

Dokonalý účes každý den s horkovzdušnou kulmou Sencor SHS 8550BK

Dopřejte si luxusní péči jako od profesionála s horkovzdušnou kulmou na vlasy Sencor SHS 8550BK. Navíc je opatřena funkcí keratinu, který dodá vašim vlasům oslňující lesk. Vykouzlíte si s ní různé typy účesů od objemného hollywoodského stylingu až po romantické drobné vlnky. Disponuje 7 vyměnitelnými nástavci a perfektně se s ní manipuluje, jelikož má koncovku přívodního kabelu otočnou o 360° a praktické závěsné očko.

Hlavní parametry produktu:

• 2 teplotní stupně  
• režim foukání studeného vzduchu
• příkon 1 000 W
• funkce keratinu a ionizace s antistatickým účinkem
• 7 odnímatelných nástavců
• závěsné očko  
• koncovka přívodního kabelu otočná o 360° 
• tepelně izolovaná koncovka pro bezpečné uchopení 

Snadno se ovládá

Ergonomicky tvarovaná rukojeť výborně padne do ruky a skvěle se s ní zachází i díky nízké hmotnosti. Můžete si na ní navolit 3 teplotní stupně – vysoká teplota, nízká a foukání studeného vzduchu. Díky možnosti si navolit správnou teplotu, je vhodná pro všechny typy vlasů od jemných až po nepoddajné silné vlasy. Navíc má funkci Cool Care, která skvěle zafixuje tvar účesu pomocí horkého vzduchu.

Bohatá výbava

Horkovzdušná kulma na vlasy je excelentně vybavena mnohými nástavci. Naleznete u ní praktický koncentrátor vzduchu, kulmovací kleště o průměru 18 mm, kulatý kartáč se zatahovacími trny o průměru 28 mm, malý kulatý kartáč o průměru 20 mm – vhodný i pro krátké vlasy – a velký kulatý kartáč o průměru 31 mm. Plochý kartáč o šířce 39 mm přidá vašim vlasům neodolatelný objem díky speciální konstrukci či si naopak s rovnacím kartáčem vlasy pročešete a narovnáte od kořínků až ke konečkům.

Příjemně snadná manipulace

Závěsné očko na konci přívodního kabelu vám umožní kdykoliv kulmu během používání odložit a zavěsit. Kabel je navíc vybaven kloubem, který jej umožňuje otočit o 360°, a tak se vám nikdy nemůže stát, že se zamotá.

Bezpečná kulma

Pro vaše maximální bezpečí a komfort při užívání je kulma vybavena zesílenou izolací přívodního kabelu a tepelně izolovanou koncovkou. Samozřejmostí je také funkce automatického vypnutí přístroje.

Obsah balení

• tělo horkovzdušné kulmy
• 7 výměnných nástavců: koncentrátor, kulmovací kleště (průměr 18 mm, pracovní délka 115 mm), kulatý kartáč (průměr 20 mm, pracovní délka 95 mm), poloviční kartáč (šířka 39 mm, pracovní délka 90 mm), kulatý kartáč se zatahovacími trny (průměr 28 mm, pracovní délka 100 mm), velký kulatý kartáč (průměr 31 mm, pracovní délka 110 mm), rovnací kartáč (šířka 38 mm, pracovní délka 90 mm) 
Kulmy

Technický popis

Typ kulmy Horkovzdušná
Nastavení teploty
Počet nástavců 7
Pojistka proti přehřátí
Studený vzduch
Počet stupňů teplot 2
Příkon (W) 1 000 W
Barva Černá
Ionizér

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat