Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Pomůžu vám hlídat kalorické příjmy

Chytrá nutriční kuchyňská váha s Bluetooth
SKS 707x
Chytrá nutriční kuchyňská váha s Bluetooth SKS 7070GG od značky Sencor umí víc než ostatní váhy. Díky originální aplikaci Sencor FOOD se rychle a snadno spojí s největší ověřenou databází potravin. A tak sportovci i zastánci zdravého životního stylu získají dokonalý přehled o kalorickém příjmu a nutričním složení konzmovaných potravin. 

Naše chytrá váha s aplikací do telefonu nabízí podrobný přehled výživového složení jednotlivých surovin, a tak ji uvítají také ti, kteří si stravu musí pečlivě hlídat z důvodů zdravotních omezení. 

Kolik sacharidů obsahuje vážené ovoce? Kolik bílkovin či tuků se ukrývá v chystaném steaku? To vám váha s chytrou aplikací sdělí naprosto přesně. I proto bude správnou volbou pro všechny, kdo cíleně investují do svého zdraví a kondice, nebo se třeba rozhodli jen shodit pár přebytečných kil.

Základní vlastnosti nutriční váhy


• Bluetooth pro bezproblémové a rychlé připojení váhy k chytrému telefonu
• Originální bezplatná aplikace Sencor FOOD dostupná pro iOS a Android
• Aplikace vytvořena ve spolupráci s tvůrci populární aplikace Kalorické tabulky
• Bohatá databáze potravin s více než 400 000 položkami
• Přehled  o nutričních hodnotách potravin
• Inteligentní funkce TARA pro dovažování potravin 
• Přehledný bíle podsvícený displej s 2cm velkými číslicemi
• Váživost do 5 kg s přesností 1 g
• Tři režimy vážení: klasické vážení hmotnosti, měření objemu mléka, měření objemu vody
• Možnost přepínání mezi jednotkami
• Zapnutí položením předmětu na váhu nebo tlakem na váživou plochu
• Funkce automatického vypnutí v případě nečinnosti
Aplikace Sencor FOOD
Dva režimy vážení:
"Na váze" - pro zobrazení hmotnosti potraviny / "Seznam" - pro zobrazení nutričních hodnot vícero potravin

Přímé navázání na aplikaci Kalorické tabulky

Přehled kalorií v originální aplikaci Sencor FOOD


Váha má prostřednictvím aplikace Sencor FOOD přístup k nejrozsáhlejší existující databázi potravin, kterou jinde nenajdete. Je v ní k dispozici více než 400 000 položek, které jsou pravidelně aktualizovány. Stačí jen připojení k internetu. 

Aplikace Sencor FOOD umí vyhledávat potraviny i naskenováním EAN čárového kódu. Ten je na každém obalu a je pro danou potravinu unikátní. Chystáte se vážit těstoviny, mouku nebo porci z proteinové tyčinky? Název vážené potraviny můžete vyťukovat do vyhledávacího řádku. A nebo mnohem snáz a rychleji kód naskenovat integrovanou čtečkou čárových kódů. Dosáhnete tak maximální rychlosti a elegance použití. Navíc budete mít vždy jistotu, že máte nutriční data pro zaručeně správnou potravinu.

Originální bezplatnou aplikací Sencor FOOD jsme k váze připravili ve spolupráci s autory populárních Kalorických tabulek (Dine4FIT). Obě aplikace spolu napřímo komunikují, a tak si v Kalorických tabulkách můžete ukládat záznamy navážených potravin a dlouhodobě sledovat, co jíte.

Nutriční váha se automaticky propojí s chytrým telefonem


Intuitivní, rychlé a snadné je propojení váhy s vaším chytrým telefonem prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth, ať už se jedná o Android, či iOS. Po propojení s aplikací vidíte na displeji váhy i telefonu naváženou hmotnost. Když na telefonu vyberete váženou potravinu, zobrazí vám všechny dostupné detaily  o nutričním složení - poměr sacharidů (i cukrů), tuků, bílkovin, vlákniny a celkové obsažené energie potraviny nebo pokrmu. Stačí jen připojení k internetu. 

Všechno je snadné intuitivní. Bez počítání nebo dokonce vyhledávání v tabulkách. Budete překvapeni, jak bohatá databáze potravin je - najdete v ní opravdu úplně všechno. A to ušetří spoustu práce, že?

Navíc aplikace Sencor FOOD umožňuje pracovat s váhou ve dvou režimech.
 

Sencor FOOD a režim Seznam


Vaříte dle receptu? Pak vám přijde vhod režim „Seznam". Dokáže sečíst celkovou nutriční hodnotu postupně dovažovaných surovin. V kombinaci s funkcí TARA na váze stačí na displeji mobilu přidávat další suroviny tlačítkem plus "+". Aplikace vám postupně ukazuje hodnoty jednotlivých nutričních složek tak, jak odpovídají použitým surovinám.

Co si třeba upéct zdravý borůvkový koláč a přitom vědět, kolik přesně obsahuje sacharidů?

Sencor FOOD a režim Na váze


První režim „Na váze" zobrazí hmotnost vážené položky a po jejím vyhledání v databázi potravin poskytne podrobné informace o jejích nutričních hodnotách. Všechny informace ukáže přehledně na displeji telefonu. Tenhle režim použití je rychlý, praktický a přehledný, zkrátka pro denní běžné používání. 

Navážené záznamy si tlačítkem "Zapsat" snadno uložíte do svého jídelníčku v Kalorických tabulkách.

Sčítání hmotnosti potravin s inteligentní funkcí TARA


Inteligentní funkce TARA nabízí pohodlné postupné dovážování potravin. A inteligentní je především proto, že na začátku vážení nezapočítá hmotnost nádoby. Při prvním použití funkce TARA váha hmotnost vynuluje, teprve každou další položku postupně přičte k celkovém součtu.
A vy tak získáte vždy přesnou výslednou hmotnost.

Přepínání režimů díky TARA/MODE


Dlouhým stiskem tlačítko TARA/MODE volíte přímo na váze jeden ze tří režimů: vážení, měření objemu vody a nebo měření objemu mléka.

Metalickému barevnému designu váhy neodoláte


Tahle chytrá váha je součástí prémiové metalické řady kuchyňských pomocníků od Sencoru. Na výběr je celkem devět barevných možností. 

Styl a design váhy podtrhuje moderní kruhový LCD displej s bílým podsvícením a 2cm číslicemi pro lepší čitelnost a přehled během vážení. 

Váha zváží až 5 kg potravin, a to s přesností na 1 gram.

Obsah balení


Chytrá váha 
Baterie
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat