Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SES 1720WH Kávovar na Espresso/ Cappuccino

 • Čerpadlo s tlakem 20 barů 
 • Páka s nerezovým portafiltrem
 • Digitální řízení pro preciznější chod 
1999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
4
Příjemně
se ovládá
Ovládání pomocí digitálního OneTouch panelu je velmi příjemné a jednoduché. Navolíte na něm veškeré programy. Manuální program vám například umožní nastavit délku extrakce podle vašich preferencí.
2
/
4
Lehce
se udržuje
Údržba přístroje je velice snadná díky odnímatelné nádobě na vodu a odkapávači s nerezovou mřížkou. Tyto součásti lze omývat samostatně pod tekoucí vodou.
3
/
4
Provoňte kávou
celou kuchyni
Kávová extrakce je vlastně tak trochu alchymie. Výjimečnost tohoto kávovaru tkví ve funkci tzv. předspaření, kdy dojde k uvolnění aroma a rozvine se chuť kávy. Po předspaření proteče dávkou kávy voda, a to pod ideálním a stabilním tlakem díky čerpadlu o síle 20 barů.
4
/
4
Jemně našlehaná pěna
Tryska na napěnění mléka je designována k výborné manipulaci a disponuje otočným systémem o 360°. Výkon parní trysky si pohodlně regulujete na ovládacím knoflíku. Našleháte s ní tak mléčnou pěnu vhodnou pro výrobu Latté art, která má jemnou texturu a drží si svou pevnost.

Skvěle chutnající káva s kávovarem SES 1720WH

Pákový kávovar Sencor SES 1720WH v elegantní bíle barvě se výborně hodí do každého interiéru. Vyniká svými kompaktními rozměry a vysoce výkonným tlakovým čerpadlem o síle 20 barů. Ovládání je opravdu jednoduché a kávovar vám dopřeje variabilitu výběru kávy na každý den. Zabudovaný budík vám přehledně ukáže aktualní teplotu vody během extrakce. Funkce předspaření vykouzlí chuť kávy jako v pravé italské restauraci. Páka je navíc opatřena kvalitním nerezovým portafiltrem. Přístroj vám našlehá hedvábnou mléčnou pěnu s 360° otáčivou tryskou na páru, nebo připraví horkou vodu na zalití Americana.

Hlavní parametry produktu:

 • Čerpadlo s tlakem 20 barů 
 • Páka s nerezovým portafiltrem
 • Digitální řízení pro preciznější chod 
 • Nahřívací plocha pro šálky 
 • Extra místo pro velké hrnky
 • Funkce automatického vypnutí 
 • Volba páry / horké vody 
 • Otočná parní tryska

Provoňte kávou celou kuchyni

Kávová extrakce je vlastně tak trochu alchymie. Výjimečnost tohoto kávovaru tkví ve funkci tzv. předspaření, kdy dojde k uvolnění aroma a rozvine se chuť kávy. Po předspaření proteče dávkou kávy voda, a to pod ideálním a stabilním tlakem díky čerpadlu o síle 20 barů. S tímto způsobem přípravy kávy získáte v každém šálku neodolatelnou crému, silné aroma a intenzivní chuť.

Ovládání

Intuitivní ovládání je obohaceno o ukazatel teploty vody v líbivém ručičkovém budíku. Na ovládání si nastavíte výdej kávy či režim pára / horká voda. Otočný knoflík na boku pak umožňuje regulaci páry. V případě jednoho šálku kávy (60 ml) po dokončení extrakce kávovar automaticky ukončí program. Manuální ovládání vám dopřeje individuální přípravu kávových nápojů.

Jemně našlehaná pěna

Tryska na napěnění mléka je designována k výborné manipulaci a disponuje otočným systémem o 360°. Výkon parní trysky si pohodlně regulujete na ovládacím knoflíku. Našleháte s ní tak mléčnou pěnu vhodnou pro výrobu Latté art, která má jemnou texturu a drží si svou pevnost.

Příslušenství

Pakový kávovar Sencor SES 1720WH je opatřen kvalitním příslušenstvím z odolných materiálů. Nerezová páka je vybavena portafiltrem z ušlechtilé oceli, která neovlivňuje chuť kávového nápoje. Dále v balení naleznete 2 nerezová sítka pro přípravu 1 či 2 šálků kávy.

Obsah balení

 • Kávovar s integrovaným odkapávačem a otočnou parní tryskou
 • 1,5l odnímatelný zásobník na vodu
 • Profesionální páka s nerezovým portafiltrem
 • Nerezová sítka pro 1 a 2 šálky
 • Odměrka na kávu s pěchovadlem
Páková espressa

Technický popis

Tlak 20 bar
Typ espressa Pákové
Funkce horká voda
Tryska na páru
Auto-cappuccino
Nahřívání šálků
Použití kapslí
Kávomlýnek
Použití mleté kávy
Příkon (W) 1 050 W
Výška (cm) 37 cm
Šířka (cm) 20,5 cm
Hloubka (cm) 28,5 cm
Barva Bílá
Hmotnost 3,2 kg

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat