Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Kuchyně

Pro většinu z nás je jídlo nejoblíbenější částí dne. Vaření pak koníčkem a vášní. Pokrok navíc přináší možnosti,  o kterých se nám dřív ani nesnilo. SENCOR je lídrem na trhu kuchyňských spotřebičů.

Nepřekvapí proto, že ve svých přístrojích používá nejmodernější technologie, věnuje velkou péči designu a hledá snadná a úsporná řešení.
Zobrazit výsledky

aku
BEZ ŠŇŮRY
ZNAMENÁ POHODLNÝ
Při vaření už vám nebude překážet kabel. Tohoto potížistu totiž nahradila pracovitá baterie, která je připravená sloužit, kdykoli ji potřebujete. Dokonce i když se zrovna nabíjí.

Vstupte do nové éry: éry bezšňůrových kuchyňských spotřebičů. Představte si tu volnost při vaření a pečení, když vás neomezuje napájecí kabel a nemusíte kupovat jednorázové baterie! 
Aku spotřebiče

grily-2023
GRILUJEME
CELÝ ROK
Že prý je grilování nezdravé? To už taky dávno neplatí. Moderní elektrické grily doporučuje devět z deseti výživových poradců.

Díky dokonale nepřilnavému povrchu není potřeba používat žádný olej a automatický termostat zabraňuje připalování. Maso, zelenina a další pochoutky jsou dokonale ugrilované, přitom si uchovávají chuť a všechny důležité vitamíny.
Poznejte mě

S jistotou naplním všechna očekávání

Sušičky ovoce
Umožňují sušení široké škály potravin
Usuším mnoho surovin pro různá využití ve Vaší domácnosti. Mohu se postarat o usušení úrody ze zahrádky nebo o povedenou sbírku hub a mnohé další! Naplňte svou spižírnu domácími sušenými produkty, které budou vždy vysoké kvality bez přidaných konzervantů, barviv, cukru, sladidel atd.

Právě Vy si vyberete, nasbíráte, sklidíte nebo nakoupíte oblíbené ingredience, které budou mít po usušení mnoho minerálů, vitamínů, vlákniny a bez chemie!
Sušičky potravin SENCOR jsou vybaveny přesnou regulací teploty, díky níž usušíte každý druh ovoce, zeleniny či bylinek optimálním způsobem.
Modely s elektronickým časovačem pak můžete naprogramovat, aby se po zadaném čase vyply – můžete je tak nechat pracovat bez obav že byste ovoce či bylinky přesušili. Pro řadu modelů jsou dostupné náhradní sušící podnosy, jimiž můžete zvýšit kapacitu sušičky. 
S pomocí elektrické sušičky můžete dosáhnout lepší kvality sušených potravin než sušením na vzduchu. Výhodou je zejména urychlení celého procesu, a tedy zabránění růstu bakterií či plísní.
Předehřátí při sušení pomáhá zachovat barvu a chuť potravin, senzorickým vlastnostem lze ale pomoci i namáčením plátků nebo kousků ovoce či zeleniny do roztoku s kyselinou citronovou či askorbovou (citronová či ananasová šťáva apod.).
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat