Zpět do Příprava potravin

Kuchyňské váhy

Přesné odvážení přísad je tajemstvím úspěchu mnoha tradičních receptů a neobejdete se bez něj ani při dodržování řady diet. Kuchyňské váhy Sencor jsou přesné, stylové a díky funkcím, jako je zobrazení různých váhových či objemových jednotek, i praktické.

Vyberte si Kuchyňskou váhu

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Paměť na hodnoty

Max. nosnost


Dovažování
Jednotky


Zobrazit výsledky
SKS 700
SKS 700x
Kuchyňská váha
Tenoučká váha má překvapivě velkou nosnost, až 10 kg. Potěší i velký displej zobrazující hmotnost s přesností na jediný gram, a to i při překročení jednokilové hranice. K ovládání slouží dvě velká tlačítka.
SKS 6000
Nutriční dietetická váha
Vynikající kuchyňská váha pro ty, kteří drží dietu, je vybavena 999 přednastavenými kódy jednotlivých potravin. Díky nim lze snadno spočítat a monitorovat příjem kalorií a živin. Vše se zobrazí na velkém displeji s kolonkami pro každou kategorii. 
SKS 6700BK
Kuchyňská váha
Jsem kuchyňská váha SKS 6700BK a mou hlavní součástí je bambusové prkénko. Oproti mé sesterské váze SKS 6500, mám prostornější plochu prkénka o rozměrech 35 x 25 cm. 
SKS 650
SKS 650x
Kuchyňská váha
Jsem kuchyňská váha SKS 6500BK mou hlavní součástí je bambusové prkénko o velikosti 18 x 16 cm. Vyberte si ze dvou barevných variant svou favoritku!
SKS 5400
Kuchyňská váha
Nerezová kuchyňská váha se speciální povrchovou úpravou zabraňující stopám po otiscích prstů. Velký LCD displej (57 x 27 mm) s modrým inverzním podsvícením.
SKS 5700
Kuchyňská váha
Sklopná závěsná váha s funkcí nulování hmotnosti nádoby (Tara), hloubka po sklopení pouze 7 cm.
SKS 5300
Kuchyňská váha
Kuchyňská váha se skleněným povrchem pro snadnou a hygienickou údržbu. Extra velký LCD displej s kontrastním podsvícením.
SKS 5305
Kuchyňská váha
Kuchyňská váha s nerezovým povrchem pro snadnou a hygienickou údržbu. Extra velký LCD displej s kontrastním podsvícením.
SKS 3
SKS 3x
Kuchyňská váha
Výjimečně tenká váha s ergonomickým jednolitým tělem v akrylovém designu zaručuje snadné čištění. Vše navíc podtrhuje dotykové kapacitní ovládání.
SKS 4030
SKS 4030x
Kuchyňská váha
Díky této praktické váze s litrovou vyjímatelnou ocelovou miskou už nebudete kvůli vážení muset hledat talíř, hrnek nebo mísu. Potěší hygienické provedení, nerezová miska se snadno myje.
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat