Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Příprava potravin

Kuchyňské váhy

Přesné odvážení přísad je tajemstvím úspěchu mnoha tradičních receptů a neobejdete se bez něj ani při dodržování řady diet. Kuchyňské váhy Sencor jsou přesné, stylové a díky funkcím, jako je zobrazení různých váhových či objemových jednotek, i praktické.

Kuchyňské váhy

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Max. nosnost

Jednotky

Paměť na hodnoty

Dovažování

S aplikací

Zobrazit výsledky
Kuchyňská váha
SKS 6700BK
Kuchyňská váha
Jsem kuchyňská váha SKS 6700BK a mou hlavní součástí je bambusové prkénko. Mám prostornější plochu prkénka o rozměrech 35 x 25 cm. Sencor mě vybavil 4 citlivými senzory pro vážení, abych byla ještě přesnější kuchyňskou váhou, na kterou se můžete vždy spolehnout. Odvážím veškeré ingredience od 1 g až po 5 kg. Samozřejmě mi nechybí ani funkce TARE pro vynulování hmotnosti veškerých nádob
Chytrá kuchyňská váha s Bluetooth
SKS 707x
SKS 707x
Chytrá kuchyňská váha s Bluetooth
Chytrá kuchyňská váha s Bluetooth SKS 7070GG od značky Sencor vyčnívá díky originální aplikaci Sencor FOOD. Ta vás snadno spojí s největší možnou databází potravin. S její pomocí si mohou sportovci i zastánci zdravého životního stylu vést přehled o kalorickém příjmu a nutričním složení potravin.
Kuchyňská váha
SKS 6501WH
Kuchyňská váha
Jsem kuchyňská váha SKS 6501WH a mou hlavní součástí je bambusové prkénko o velikosti 18 x 16 cm. Sencor mě vybavil 4 citlivými senzory pro vážení, abych byla ještě přesnější kuchyňskou váhou do všech domácností! Odvážím veškeré ingredience od 1 g až po 5 kg. Samozřejmě mi nechybí ani funkce TARE pro vynulování hmotnosti veškerých nádob.
Kuchyňská váha Strongman
SKS 7300
Kuchyňská váha Strongman
Mám dostatečnou rezervu, abyste na mně zvážili opravdu všechno, co se v kychyni může objevit /váživost do  30 kg / přesnost vážení 2 g/. Kromě klasické funkce „Tare“ pro dovažování ingrediencí a odečítání vážených nádob, disponuji také funkcí „Hold“ – to kdybyste chtěli vážit třeba opravdu velký hrnec, přes který by nebylo vidět na můj stylový bílé podsvícený displej. 
Kuchyňská váha
SKS 5400
Kuchyňská váha
Nerezová kuchyňská váha se speciální povrchovou úpravou zabraňující stopám po otiscích prstů. Velký LCD displej (57 x 27 mm) s modrým inverzním podsvícením.
Kuchyňská váha
SKS 5330
Kuchyňská váha
Elegantní kuchyňská váha s čistým designem v kombinaci černé a bílé barvy. Tlakové spuštění váhy. Jednoduché ovládání pomocí dvou dotykových tlačítek přímo u velkého výborně čitelného bíle podsvětleného displeje.  O přesné vážení se starají senzory v nožičkách, proto je potřeba váhu stavět na rovnou a pevnou plochu. 
Kuchyňská váha
SKS 5700
Kuchyňská váha
Sklopná závěsná váha s funkcí nulování hmotnosti nádoby (Tara), hloubka po sklopení pouze 7 cm.
Kuchyňská váha
SKS 4030
SKS 4030
Kuchyňská váha
Díky této praktické váze s litrovou vyjímatelnou ocelovou miskou už nebudete kvůli vážení muset hledat talíř, hrnek nebo mísu. Potěší hygienické provedení, nerezová miska se snadno myje.
Kuchyňská váha
SKS 5305
Kuchyňská váha
Kuchyňská váha s nerezovým povrchem pro snadnou a hygienickou údržbu. Extra velký LCD displej s kontrastním podsvícením.
Kuchyňská váha
SKS 4004
SKS 4004
Kuchyňská váha
Kuchyňská váha s praktickou odnímatelnou miskou, velký LCD displej (40 x 18 mm) s kontrastním podsvícením.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat