Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Seznamte se se špičkou oboru. Všechno, čeho se dotkne, promění v mistrovské dílo. Díky šlehacím metlám je těsto vždycky lehké, krémy hladké a šlehačka jemná jako samet. Suroviny dokonale zpracuje bez jediné chyby. Dokonalost má název multifunkční kuchyňský robot SENCOR.
 
Multifunkční kuchyňské roboty mají nepřeberné množství funkcí. Hnětou, šlehají a míchají. Dokážou mlít maso a plnit domácí klobásky. Zavládnou také vyrobit sušenky: nejprve připraví těsto a poté z něj vytvarují čtyři různé, sladce vonící pochoutky. Namixují dětské kaše a pyré, výživné nápoje pro sportovce nebo ledovou tříšť pro mlsné jazýčky.

Pozadu nezůstávají ani šlehací metly. Například šlehací balonová metla vykouzlí sníh až z 12 vajec najednou. Hnětací hák ochotně zpracuje jakkoliv hutné těsto bez ohledu na to, jestli je na pizzu nebo na chleba. Další dva speciální šlehače si snadno poradí s lehčími těsty. Zásadní roli hraje výkonný motor, správný rytmus a systém pohybu. A jaký systém je ten správný? Samozřejmě planetární! Nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky. 

Jedině tak se podaří dokonale promíchat všechny ingredience. Zbývá jen jediná věc, kterou vám robot nesplní: nepopovídáte si s ním. Ale kdo ví, třeba jednou…

Kuchyňské roboty

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Kapacita mísy(těsta):

Materiál nádoby

Sekání / krájení

Masomlýnek

Displej
Počet rychlostí (stupně)

Objem nádoby

Zobrazit výsledky
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat