Zpět do Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Vášnivě pečete a vyrábíte dorty či zákusky a hledáte univerzálního všeuměla pro víkendové kulinářské projekty? Nebo vám snad stačí stroj pro občasné experimentování v kuchyni? Sencor má ten pravý kuchyňský robot právě pro vás.

Vyberte si Kuchyňský robot

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Kapacita mísy(těsta):Počet rychlostí


Objem nádobySekání / krájení

Masomlýnek

Zobrazit výsledky
STM 7330SL
Kuchyňský robot
Robustní celokovové tělo s kovovými převody. Extrémně výkonný 1 200W motor s 6letou zárukou. Sencor Smart Power & Energy – pro optimální otáčky. 
STM 7310SL
Kuchyňský robot
Sencor mě vyrobil s extrémně výkonným a odolným motorem, který má měděné vinutí pro dosažení vysokých otáček. Kvalita mého motoru je vysoká, ale kdyby se přeci jen něco pokazilo, mám na něj záruku 6 let.
STM 787
STM 787x
Kuchyňský robot
Se silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte, a navíc Vás potěším devíti krásnými metalickými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru.
STM 635
STM 635x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou, robustní celokovové tělo s kovovými převody. Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni.
STM 446
STM 446x
Multifunkční kuchyňský robot
Extrémně výkonný motor o výkonu 1000 W se 4 výstupy. Nástavec pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru.
STM 4
STM 4x
Kovový kuchyňský robot
Robustní celokovové tělo s kovovými převody. Bohatá škála příslušenství pro široké využití kuchyňského robota. 6 let záruka na motor.
STM 375
STM 375x
Kuchyňský robot
Kuchyňský robot s příslušenství NutriBlender s pohodlnou nádobou na pití, první ve své třídě. Speciální FLEXI šlehač a FLEXI metla.
STM 3700WH
Kuchyňský robot
Jsem víceúčelový kuchyňský robot od Sencoru s 18 nástavci. V kuchyni dokážu zastat každou práci na jedničku, a k tomu ušetřím spoustu místa! 
STM 377
STM 377x
Kuchyňský robot
Objevujte nové obzory s víceúčelovým příslušenstvím - 15 kusů. 5,5 l nerezová nádoba.
STM 3730SL-EUE3
Kuchyňský robot
Potěším každou domácnost, a navíc se svým propracovaným designem jsem zkrátka fešák! Můj motor je velmi výkonný a zvládnu s ním zpracovat i velmi hutné ingredience. 
12  
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat