Zpět do Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Vášnivě pečete a vyrábíte dorty či zákusky a hledáte univerzálního všeuměla pro víkendové kulinářské projekty? Nebo vám snad stačí stroj pro občasné experimentování v kuchyni? Sencor má ten pravý kuchyňský robot právě pro vás.

Vyberte si Kuchyňský robot

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

Upřesni hledání

Počet rychlostí


Sekání / krájení

Masomlýnek

Objem nádoby
Kapacita mísy(těsta):


Zobrazit výsledky
STM 7900
Kuchyňský robot
Robustní celokovové tělo s kovovými převody. Extrémně výkonný 1 500 W motor s 6letou zárukou. Nerezová nádoby o objemu 6 l / pro až 4 kg těsta /. Unikátní LED osvětlení vnitřku mixovací nádoby pro perfektní kontrolu konzistence těsta.
STM 787
STM 787x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou. Se silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte, a navíc Vás potěším devíti krásnými metalickými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru.
STM 637
STM 637x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou, robustní celokovové tělo s kovovými převody, 3-výstupová konstrukce. Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni.
STM 635
STM 635x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor s 6letou zárukou. U multifunkční hlavice mám LED osvětlení, které spustím vždy, když míchám, hnětu anebo šlehám, a to pro skvělou viditelnost v každém kroku. Hlavice rotuje oběma směry zároveň, proto zaručuji bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez jakékoliv hrudky v kvalitní nerezové míse o objemu 4,5l.
STM 446
STM 446x
Multifunkční kuchyňský robot
Extrémně výkonný motor o výkonu 1000 W se 4 výstupy. Nástavec pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Planetární hnětací, míchací a šlehací systém zajistí, aby byl veškerý obsah misky zcela promíchán.
STM-375x-EUE
STM-375x-EUE
Kuchyňský robot
Jsem multifukční kuchyňský robot s motorem o síle 1000 W. Se dvou výstupovou konstrukcí zastanu hned několik kuchyňských rolí, a tudíž dokážu nahradit i několik kuchyňských robotů. V nerezové nádobě s objemem 4 l zpracuji až 1,6 kg těsta, pro větší rodinu nebo vytíženou kuchtičku/kuchtíka.
STM 3700WH
Kuchyňský robot
Jsem víceúčelový kuchyňský robot od Sencoru s 18 nástavci. V kuchyni dokážu zastat každou práci na jedničku, a k tomu ušetřím spoustu místa!  Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, krouhám, krájím, melu a mixuji teplé či studené. Abych dosáhl všech těchto funkcí, disponuji deseti rychlostními stupni a pulzním spínačem pro maximální otáčky.
STM 3730SL-EUE3
Kuchyňský robot
Jsem prima kuchyňský robot s motorem o síle 1000 W. Potěším každou domácnost, a navíc se svým propracovaným designem jsem zkrátka fešák! Můj motor je velmi výkonný a zvládnu s ním zpracovat i velmi hutné ingredience. Pomocí chytrého LED osvětlení dohlížím na celý chod.
STM 3620WH-EUE3
Kuchyňský robot
Kuchyňský robot MASTER GOURMET je ideální pro přípravu větších objemů těsta, krémů, šlehačky, pěny atd. Kapacita pro přípravu až 1,6 kg těsta.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat