Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kuchyňské roboty

Kuchyňské roboty

Seznamte se se špičkou oboru. Všechno, čeho se dotkne, promění v mistrovské dílo. Díky šlehacím metlám je těsto vždycky lehké, krémy hladké a šlehačka jemná jako samet. Suroviny dokonale zpracuje bez jediné chyby. Dokonalost má název multifunkční kuchyňský robot SENCOR.
 
Multifunkční kuchyňské roboty mají nepřeberné množství funkcí. Hnětou, šlehají a míchají. Dokážou mlít maso a plnit domácí klobásky. Zavládnou také vyrobit sušenky: nejprve připraví těsto a poté z něj vytvarují čtyři různé, sladce vonící pochoutky. Namixují dětské kaše a pyré, výživné nápoje pro sportovce nebo ledovou tříšť pro mlsné jazýčky.

Pozadu nezůstávají ani šlehací metly. Například šlehací balonová metla vykouzlí sníh až z 12 vajec najednou. Hnětací hák ochotně zpracuje jakkoliv hutné těsto bez ohledu na to, jestli je na pizzu nebo na chleba. Další dva speciální šlehače si snadno poradí s lehčími těsty. Zásadní roli hraje výkonný motor, správný rytmus a systém pohybu. A jaký systém je ten správný? Samozřejmě planetární! Nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky. 

Jedině tak se podaří dokonale promíchat všechny ingredience. Zbývá jen jediná věc, kterou vám robot nesplní: nepopovídáte si s ním. Ale kdo ví, třeba jednou…

Kuchyňské roboty

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Kapacita mísy(těsta):

Materiál nádoby

Sekání / krájení

Masomlýnek

Displej
Počet rychlostí (stupně)

Objem nádoby

Zobrazit výsledky
Kuchyňský robot Paul
STM 7910
Kuchyňský robot Paul
Sencor vám představuje multifunkčního kuchyňského robota Paul STM 7910SL, schopného mixování, přípravy jakéhokoliv těsta, tvorby smoothiemletí masa, nebo dokonce mletí zrnkové kávy. K dispozici získáte nejen jeho celokovové tělo i převody, ale také velkou nerezovou nádobu s kapacitou 6 l a druhou se 3,5 l. Samozřejmostí jsou u tohoto robota i nerezové nástavce. K ruce vám bude také 1,5l skleněný mixér. Práci vám značně usnadní silný a výkonný motor o 1500 W. Dalšími vychytávkami jsou například funkce Sencor Smart Power & Energy pro optimální otáčky.
10999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot Paul
STM 7900
Kuchyňský robot Paul
Sencor vám představuje multifunkčního kuchyňského robota STM 7900SS, schopného mixování, přípravy jakéhokoliv těsta, tvorby smoothie i mletí masa, nebo krouhání různých druhů zeleniny i sýru. K dispozici získáte nejen jeho celokovové tělo i převody, ale také velkou nerezovou nádobu s kapacitou 6 l. K ruce vám bude také 1,5l skleněný mixér. Práci vám značně usnadní silný a výkonný motor o 1 500 W. Dalšími vychytávkami jsou například funkce Sencor Smart Power & Energy pro optimální otáčky.
9999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot
STM 637x
STM 637x
Kuchyňský robot
Extrémně výkonný 1 000W motor, robustní celokovové tělo s kovovými převody, 3-výstupová konstrukce. Variabilní regulace otáček s pozvolným startem a 8 rychlostními stupni.
6499,00 Kč
Více informací
Multifunkční kuchyňský robot
STM 446x
STM 446x
Multifunkční kuchyňský robot
Extrémně výkonný motor o výkonu 1000 W se 4 výstupy. Nástavec pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Planetární hnětací, míchací a šlehací systém zajistí, aby byl veškerý obsah misky zcela promíchán.
5999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot
STM 787x
STM 787x
Kuchyňský robot
Se silným motorem umím udržovat nastavené otáčky i při nejvyšší rychlosti. Jelikož jsem kuchyňský robot, disponuji řadou funkcí, které si rychle oblíbíte, a navíc Vás potěším devíti krásnými metalickými barvami, s nimiž dokonale zapadnu do každého interiéru.
5999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot
STM 635XWH + STX 046
Kuchyňský robot
Multifunkční profesionál s vysokým výkonem motoru 1 000W.  Systém planetárního hnětení, díky kterému rotuje hlavice robota oběma směry naráz a 7 rychlostních stupňů zajistí precizní zpracování a promíchání obsahu 4,5l nerezové mísy vybavené praktickou, měrnou stupnicí. + Food Processor (příslušenství na strouhání a sekání) Sencor STX 046.
5999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot
STM 378x
STM 378x
Kuchyňský robot
Sencor vám představuje multifunkčního kuchyňského robota schopného mixování, přípravy smoothie i mletí masa. K dispozici získáte velkou nerezovou nádobu s kapacitou 5 l a šest rychlostních stupňů. Práci vám značně usnadní silný a výkonný motor o 1200 W. Dalšími vychytávkami jsou jedinečné LED osvětlení, magnetická víka a ostří z titanu.
4999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot
STM 635x
STM 635x
Kuchyňský robot
U multifunkční hlavice mám LED osvětlení, které spustím vždy, když míchám, hnětu anebo šlehám, a to pro skvělou viditelnost v každém kroku. Hlavice rotuje oběma směry zároveň, proto zaručuji bezezbytkové promíchání obsahu mísy bez jakékoliv hrudky v kvalitní nerezové míse o objemu 4,5l.
4999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot
STM 378x
STM 378x
Kuchyňský robot
Robustní a silný motor o výkonu 1 200 W. Extra velká 5l nerezová nádoba pro všechny druhy těsta (0,8 kg tuhá těsta, 2,7 l jemná těsta). 6 nastavení rychlosti, funkce PULSE a 2 NutriSmart programy. Unikátní LED osvětlení pro snadnou kontrolu konzistence těsta.
4999,00 Kč
Více informací
Kuchyňský robot
STM 3700WH
Kuchyňský robot
Jsem víceúčelový kuchyňský robot od Sencoru s 18 nástavci. V kuchyni dokážu zastat každou práci na jedničku, a k tomu ušetřím spoustu místa!  Hnětu, stírám, tvaruji, šlehám, míchám, krouhám, krájím, melu a mixuji teplé či studené. Abych dosáhl všech těchto funkcí, disponuji deseti rychlostními stupni a pulzním spínačem pro maximální otáčky.
4499,00 Kč
Více informací
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat