Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Paul

Kuchyňské roboty Paul

Seznamte se se špičkou oboru.

Všechno, čeho se dotkne, promění v mistrovské dílo. Díky šlehacím metlám je těsto vždycky lehké, krémy hladké a šlehačka jemná jako samet. Suroviny dokonale zpracuje bez jediné chyby.

Dokonalost má název multifunkční kuchyňský robot PAUL od SENCOR. 

PROČ SI VYBRAT 

MULTFUNKČNÍ KUCHYŇSKÝ ROBOT OD SENCOR


• Extrémně výkonný motor s 6letou zárukou
• Robustní celokovové tělo
• LED osvětlení mixovací nádoby
• Široká nabídka příslušenství
  (mlýnek na maso, plnička klobásek, tvořítko na cukroví)
• Optimální otáčky a úsporný provoz
• Háky z nerezové oceli

Porovnávací tabulka robotů Paul od Sencor

ZÁRUKA 10let

po registraci

Spotřebiče SENCOR splňují nejvyšší evropské standardy kvality, co se týká zpracování i trvanlivosti. Všechny navíc důsledně testujeme. 

Díky tomu vám umíme nabídnout prodlouženou záruku.
 

MULTIFUNKČNÍ
KUCHYŇSKÉ ROBOTY PAUL


Multifunkční kuchyňské roboty mají nepřeberné množství funkcí. Hnětou, šlehají a míchají.
Dokážou mlít maso a plnit domácí klobásky. Zavládnou také vyrobit sušenky: nejprve připraví těsto a poté z něj vytvarují čtyři různé, sladce vonící pochoutky. Namixují dětské kaše a pyré, výživné nápoje pro sportovce nebo ledovou tříšť pro mlsné jazýčky.
Pozadu nezůstávají ani šlehací metly. Například šlehací balonová metla vykouzlí sníh až z 12 vajec najednou. Hnětací hák ochotně zpracuje jakkoliv hutné těsto bez ohledu na to, jestli je na pizzu nebo na chleba. Další dva speciální šlehače si snadno poradí s lehčími těsty. Zásadní roli hraje výkonný motor, správný rytmus a systém  pohybu. A jaký systém je ten správný? Samozřejmě planetární! Nástavce rotují kolem své osy a současně kolem osy převodovky. Jedině tak se podaří dokonale promíchat všechny ingredience. 

Zbývá jen jediná věc, kterou vám robot nesplní: nepopovídáte si s ním. Ale kdo ví, třeba jednou…

Seznamte se se špičkou oboru. Všechno, čeho se dotkne, promění v mistrovské dílo. Díky šlehacím metlám je těsto vždycky lehké, krémy hladké a šlehačka jemná  jako samet. Suroviny dokonale zpracuje bez jediné chyby. Dokonalost má název multifunkční kuchyňský robot SENCOR. 

Kuchyňské roboty Paul

Vybrat filtr
Seřadit podle
Výchozí

UPŘESNI HLEDÁNÍ

Zrušit všechny filtry
Kapacita mísy(těsta):

Materiál nádoby

Sekání / krájení

Masomlýnek

Počet rychlostí (stupně)

Objem nádoby

Zobrazit výsledky

multifunkční Paul

Paul-1
Předejte práci odborníkovi, multifunkčnímu kuchyňskému robotu
Jsem pyšný na to, že se mohu uvést jako Sencor multifunkční kuchyňský robot STM 7900SS. Patřím mezi velmi výkonné domácí pomocníky, protože mám motor o výkonu 1500 W. Moji tvůrci mi nadělili robustní ocelové tělo  s kovovými převody, takže mě najdete i pod názvem „kuchyňský robot celokovový“.
Poznejte mě

Paul-2
Vlastním bohaté příslušenství
Měnit na mně můžete nejrůznější hnětací a šlehací nástavce tak, aby byla příprava nejen těsta snadná. Navíc jsem jako pravý multifunkční robot vybaven masomlýnkem, čtyřmi nerezovými struhadly a speciální FLEXI hnětací metlou, která vám ochotně pomůže při přípravě těsta, polevy nebo šlehaných bílků. Sencor myslí vždy na vše  a dopřál mi i tvořítko na cukroví nebo háky, se kterými vám pečení půjde doslova jako po másle.
Poznejte mě

Zákaznická podpora

Podpora pro kuchyňské roboty
Zákaznická podpora pro kuchyňské roboty
Robotovi se nechce hnětat těsto? Nebo snad se rozbil některý z dílů? Celý robot reklamovat nemusíte. Kontaktujte nás a určitě váš problém vyřešíme, ať těsto může zase spokojeně kynout.

Volejte +420 323 204 060
Nebo pište info@sencor.cz
Nejčastější dotazy
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat