Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

STM 4467CH Multifunkční kuchyňský robot

  • Extrémně výkonný motor o výkonu 1000 W se 4 výstupy
  • Nástavec pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru
  • Sencor Smart Power & Energy – pro optimální rychlost
5999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Podpora pro kuchyňské roboty
Zákaznická podpora
pro kuchyňské roboty
Po-Pá 9:00 - 17:00
+420 323 204 060
info@sencor.cz

Více informací >>>
2
/
5
Planetární míchání
Planetární hnětací, míchací a šlehací systém zajistí, aby byl veškerý obsah misky zcela promíchán, nástavce se současně otáčejí kolem své vlastní osy i kolem osy převodovky.
3
/
5
Food processor
Příprava ingrediencí pro vaření nikdy nebyla jednodušší. Díky multifunkčnímu food procesoru o objemu 1,25 l a 4 nástavci a sekáčkem zvládnu sekat, strouhat, krájet nebo mlít různé suroviny, od měkkých až po tvrdé.
4
/
5
Stolní mixér
Jsem vybaven kvalitními titanovými čepelemi s dlouhou životností a mixovací nádobou o objemu 1,25 l.
5
/
5
Lahve z Tritanu
Vychutnejte si lahodné smoothie plné živin. Se dvěma lahvemi z Tritanu a 2 chladícími vložkami si můžete oblíbené smoothie vychutnávat i na cestách.

Jsem kuchyňský robot STM 4467CH od Sencoru

Objevte Sencor kuchyňský robot STM 4467CH. S výkonným motorem o síle 1000 W a se 4 výstupovými konstrukcemi zastanu i tu nejnáročnější práci. S radostí hnětu, míchám, šlehám, mixuji, sekám, strouhám, melu, a dokonce vyrábím dokonalé smoothie nebo klobásy. Nahradím několik kuchyňských spotřebičů a ušetřím mnoho místa v kuchyni. Jsem k dostání ve dvou barevných variantách, abych skvěle zapadl do každého interiéru.

Můj planetární systém si poradí s každou ingrediencí

Už jste slyšeli o planetárním systému hnětení, míchání a šlehání? Nástavce při práci rotují kolem své osy a zároveň kolem osy převodovky. Tím zajistím bezezbytkové promíchání všech surovin se třemi výměnnými hlavicemi pro různé druhy těst, krémů, ale i pro šlehání vajec nebo smetany.

Hnětací hák

Uhnětu různé druhy hutných a těžkých těst, které mohou obsahovat i kvasnice. Skvěle se hodím na zpracování těsta na pizzu, chléb, těstoviny nebo těsta pro tradiční koláče a cukroví.

Šlehací metla ve tvaru písmene A

Dokonale promíchám lehká až středně těžká těsta bez kvasnic, jako je piškotové nebo třené těsto. Také s radostí připravím polevy všeho druhu, náplně nebo krémy. 

Šlehací balónová metla

Dezerty a moučníky budou naprosto jedinečné! Ušlehám až 12 vaječných bílků a poradím si se všemi lehkými a pěnovými konzistencemi. 

Mám food procesor pro rychlou přípravu ingrediencí

Příprava ingrediencí pro vaření nikdy nebyla jednodušší. Díky food procesoru zvládnu sekat, strouhat, krájet nebo mlít různé suroviny, od měkkých až po tvrdé. Výrazně vám tak zkrátím, a především usnadním přípravu vaření, aniž byste museli cokoliv zdlouhavě krájet. Procesor disponuje nástavec pro sekání a další čtyři nástavce pro krouhání i krájení v šířkách. Připravíte tak se mnou nejen ovoce a zeleninu, sýry, ale také pomelete ořechy na mouku, led na tříšť nebo menší množství masa. 

Stolní mixér je nepostradatelný pomocník

Jsem vybaven kvalitními titanovými čepelemi s dlouhou životností a mixovací nádobou o objemu 1,25 l. Dokážu připravit pokrmy a nápoje, jako jsou omáčky, krémové polévky, pomazánky, mléčné koktejly nebo dětskou mixovanou stravu. Kvalita zpracování čepelí není náhodná. Jimi zpracované suroviny mají zachované výživové hodnoty, včetně vitamínů, minerálů i vlákniny. 

Smoothie dodají tělu všechny živiny

Vychutnejte si lahodné smoothie plné živin. Se dvěma lahvemi z Tritanu a 2 chladícími vložkami si můžete oblíbené smoothie vychutnávat i na cestách. S rychlostí připravím ovocnou nebo zeleninovou vzpruhu, která vašemu tělu dodá veškeré vitamíny a minerální látky. 

Melu maso, a dokonce vyrábím domácí klobásy

Sencor mě vybavil mlýnkem na maso, abyste si mohli sami namlít skvělé domácí maso na burgery nebo karbanátky. Také mám užitečné nástavce o dvou průměrech, se kterými umím vyrobit ty nejchutnější domácí klobásy a párky. Obsluha je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.

Se Smart Power and Energy zajistím optimální otáčky

S touto funkcí se skvěle doplňujeme! Pokud bych neměl ty nejlepší otáčky s pozvolným startem, nedokázal bych odvést špičkovou práci. Otáčky individuálně upravuji podle připravovaných ingrediencí v osmi rychlostních stupních, s nimiž zvládnu vypracovat i ta nejhustější těsta nebo namlít maso. Pulzní spínač mi dodává maximální rychlost za zlomek času, abych mohl rozmixovat i led.

Dbám o bezpečnost

Aretační pojistka mi nedovolí, abych se samovolně spustil ve vyklopené pozici a protiskluzové nožky mi dodávají super stabilitu i při vysokém zatížení. V neposlední řadě mi nesmí chybět pojistka proti přehřátí.

Bajonetový upevňovací systém umožňuje rychlé sestavení a výměnu
Aretační pojistka v horní poloze výkyvného ramene

3 nástavce na hnětání, šlehání a lehká těsta

  • hnětací hák
  • šlehací metla ve tvaru písmene A
  • šlehací balónová metla

 

Nástavec pro plnění uzenářských produktů o 2 průměrech
2 lahve z Tritanu s 2 chladicími vložkami (ICE STICK)
Stolní mixér s titanovými čepelemi o objemu 1,25 l
Multifunkční food processor o objemu 1,25 l se 4 nástavci a sekáčkem 
Mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí s nástavcem na plnění uzenin o 2 průměrech
4,5 litrová hnětací mísa z nerezové oceli s měřicí stupnicí
Ušlehá až 12 vaječných bílků

Kuchyňské roboty

Technický popis

Příkon (W) 1 000 W
Kapacita mísy(těsta): 2,2 kg
Materiál nádoby Nerez
Hnětení
Šlehání
Sekání / krájení
Strouhání
Masomlýnek
Odšťavňovač
Mixér
Lis na citrusy
Displej
Počet rychlostí (stupně) 8
Regulace rychlosti
Pulsní spínač
Úložný prostor
Hlučnost 85 dB
Výška (cm) 33,5 cm
Šířka (cm) 22 cm
Hloubka (cm) 36,5 cm
Hmotnost 8,2 kg
Barva Champagne

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

 Hnětací hák
STX 062
Hnětací hák
Hnětací hák pro kuchyňský robot STM 4460GG / STM 4467CH 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat