Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Kulmy

SHS 0920BK Kulma na vlasy

 • KeratinCare+ - hladký keramický povrch s obsahem keratinu
 • Rychlé zahřátí za 60 vteřin
 • 5 stupňů teplotního nastavení
 • Kleště o průměru 33 mm
SLEVA 20% při zadání kódu SenDays20
V košíku vložte slevový kód do pole "Slevové kupóny", cena se vám následně přepočítá. Akce platí do 22.4.2024. Tento kupon nelze kombinovat s jinou slevou.
599 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
5
Styling i péče
Jelikož se však při stylingu pracuje s velmi vysokými teplotami, je důležité dbát též na zdraví vašich vlasů. Sencor proto tepelný válec této kulmy nechal vyhotovit z keramiky napuštěné keratinem. Ten se pomocí tepla uvolňuje a pečuje o vaše vlasy, takže po použití zůstanou krásné a lesklé.
2
/
5
jedna minuta stačí
pro kompletní nahřátí
Pro ušetření vašeho času je tento produkt opatřen rychým nahříváním, což umožňuje, že se kulma na požadovanou teplotu zahřeje již do jedné minuty! Tento režim tedy výrazně urychlí vaši koupelnovou rutinu. 
3
/
5
Teplotní stupně
od 140 po 220 °C
Každý typ vlasů vyžaduje jinou teplotu pro svou úpravu. Proto Sencor kulmu opatřil pětistupňovým teplotním nastavením. Nejnižší teplota začíná na 140 °C a po dvacetistupňových skocích končí u 220 °C. Jemnější vlasy je lepší upravovat při nižších teplotách, naopak silné vlasy snesou teploty vyšší. 
4
/
5
Pro snadnější manipulaci 360°
otočná koncovka
Pro co nejsnazší manipulaci je koncovka, z níž ústí napájecí kabel, udělána otočným systémem o 360°. Přívodní kabel se vám tak už nebude při práci zamotávat.
5
/
5
Bezpečnostní prvky
pro vaši ochranu
Před použitím lze kulmu postavit na integrovaný stojánek, v němž se může snadno nahřát. Následně během manipulace vám poslouží tepelně izolovaná koncovka, díky které se vám budou prameny snadno namotávat na tepelný válec. A zároveň ve stojánku lze po použití nechat přístroj vychladnout. 

Vyzkoušejte kulmu na vlasy SHS 0920BK od značky Sencor

Vybíráte-li si právě novou kulmu na vlasy, jistě vás bude zajímat tento produkt od značky Sencor. Jedná se  o kulmu SHS 0920BK, která je designová na pohled a skvěle funkční při práci. Bude vyhovovat každému, neboť je vybavena širokým nahřívacím válcem o průměru 33 mmtaké pětistupňovým teplotním nastavením, které sahá od 140°C do 220°C. Zalíbení v ní rozhodně najdou ti s hustými a objemnými vlasy, ale také s dlouhými  a jemnými. Navíc její povrch tvořený keramikou napuštěnou keratinem během tepelného stylingu o vlasy zároveň pečuje, což je rozhodně obrovské plus. Tato funkce KeratinCare+ bude přirozeně vlasy vyživovat, protože keratin je jejich přirozenou součástí. V neposlední řadě je důležité zmínit, že tento produkt je vybaven funkcí rychlého nahřátí, a tak k použití bude připraven již za 60 vteřin. Pokud byste ho však po akci omylem zapomněli vypnout, učiní to bezpečně sám díky funkci automatického vypnutí.

Další důležité body produktu:

 • KeratinCare+ - hladký keramický povrch s obsahem keratinu 
 • rychlé zahřátí za 60 vteřin
 • 5 stupňů teplotního nastavení
 • kleště o průměru 33 mm
 • funkce automatického vypnutí
 • teplotní stupnice opatřená LED kontrolkami

Keramický povrch napuštěný keratinem pro péči o vaše vlasy

Při tepelných úpravách mohou být vlasy namáhané. Z tohoto důvodu Sencor povrch této kulmy vytvořil  z kvalitní keramiky napuštěné keratinem. To má za výsledek, že keratin se teplem postupně do vlasů uvolňuje, čímž jim dodává potřebnou péči. Vlasy tak ve finále zůstanou krásné, lesklé a zdravě vypadající. Tato funkce se nazývá KeratinCare+ a čerpá z toho, že právě keratin se přirozeně v lidských vlasech nachází. Díky teplu se uvolňuje z povrchu kulmy a vaše vlasy perfektně vyživuje.

Kulma připravená do akce už za 60 vteřin

Pro ještě větší pohodlí uživatelů se tento přístroj dovede zahřát opravdu velmi rychle. Kulma tak bude dostatečně horká k použití již za jednu minutu. Čekat budete tedy opravdu jen malou chvilku. Že můžete začít se stylingem, vám potvrdí indikátor zapnutí, který se z blikání plně rozsvítí.

Pětistupňové nastavení teploty pro všechny typy vlasů

Tato kulma okáže vytvořit teplotu od 140 po 220°C, a to v pětistupňovém nastavení vždy po 20°C. Pro slabší vlasy je vhodné užít nižších teplot, naopak vlasy husté a nepoddajné uvítají vyšší teplotu. Produkt je taktéž opatřen přehlednou teplotní stupnicí, na níž kdykoli dobře uvidíte, která teplota je momentálně aktivní. LED kontrolka, která bude u dané hodnoty svítit, vám také pomůže. Pokud nesvítí, ale bliká, dává vám signál o tom, že kulma ještě zvolené teploty nedosáhla, ale zrovna se nahřívá.

Snadné zacházení díky otočné 360° koncovce

Manipulace s produktem je velmi jednoduchá, protože  na jeho konci se nachází 360° otočná koncovka k napájecímu kabelu. I když tedy budete při práci s kulmou všelijak otáčet, nehrozí, že by se vám přívodní kabel nepříjemně zamotával.

Na bezpečnosti při užívání Sencoru záleží

Tato kulma má v sobě zabudované ochranné prvky. Jedním z nich je například tepelně odizolovaná koncovka kulmy, díky níž se vám bude pohodlně pracovat v oblasti hlavy bez rizika popálení prstů. Jakmile svůj styling dokončíte, můžete zařízení nechat vychladnout opřením o integrovaný stojánek. Taktéž je důležité zmínit funkci automatického vypnutí, která se hodí, když by uživatel zapomněl kulmu vypnout. Přístroj tak sám umí rozpoznat vaši neaktivitu a vypnout se.

Obsah balení
 • Kulma
 • Napájecí kabel
 • Integrovaný stojánek

Popis produktu
Extra hladký keramický povrch s obsahem keratinu
Rychlé zahřátí za 60 s
5 stupňů nastavení teploty
Funkce automatického vypnutí
Průměr nahřívacího válce 33 mm
Otočná 360° koncovka napájecího kabelu bránící kroucení a zamotání
LED indikátor zapnutí
Integrovaný skládací stojánek

Příslušenství
Kulma včetně přívodního kabelu a integrovaného stojánku

Technický popis
Stupeň ochrany před elektrickým proudem: Třída II
Příkon: 62 W
Barva: černá/rose gold

 

Kulmy

Technický popis

Typ kulmy Klasická
Průměr (cm) 33 mm
Příkon (W) 62 W
Výška (cm) 5,8 cm
Šířka (cm) 22,5 cm
Hloubka (cm) 5,6 cm
Hmotnost 800 g
Nastavení teploty
Studený vzduch
Ionizér
Počet stupňů teplot 5
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat