Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kulmy
Kulmy

SHS 0920BK Kulma na vlasy

 • KeratinCare+ - hladký keramický povrch s obsahem keratinu
 • Rychlé zahřátí za 60 vteřin
 • 5 stupňů teplotního nastavení
 • Kleště o průměru 33 mm
599,00 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání < 10 ks

Vyzkoušejte kulmu na vlasy SHS 0920BK od značky Sencor

Vybíráte-li si právě novou kulmu na vlasy, jistě vás bude zajímat tento produkt od značky Sencor. Jedná se  o kulmu SHS 0920BK, která je designová na pohled a skvěle funkční při práci. Bude vyhovovat každému, neboť je vybavena širokým nahřívacím válcem o průměru 33 mmtaké pětistupňovým teplotním nastavením, které sahá od 140°C do 220°C. Zalíbení v ní rozhodně najdou ti s hustými a objemnými vlasy, ale také s dlouhými  a jemnými. Navíc její povrch tvořený keramikou napuštěnou keratinem během tepelného stylingu o vlasy zároveň pečuje, což je rozhodně obrovské plus. Tato funkce KeratinCare+ bude přirozeně vlasy vyživovat, protože keratin je jejich přirozenou součástí. V neposlední řadě je důležité zmínit, že tento produkt je vybaven funkcí rychlého nahřátí, a tak k použití bude připraven již za 60 vteřin. Pokud byste ho však po akci omylem zapomněli vypnout, učiní to bezpečně sám díky funkci automatického vypnutí.

Další důležité body produktu:

 • KeratinCare+ - hladký keramický povrch s obsahem keratinu 
 • rychlé zahřátí za 60 vteřin
 • 5 stupňů teplotního nastavení
 • kleště o průměru 33 mm
 • funkce automatického vypnutí
 • teplotní stupnice opatřená LED kontrolkami

Keramický povrch napuštěný keratinem pro péči o vaše vlasy

Při tepelných úpravách mohou být vlasy namáhané. Z tohoto důvodu Sencor povrch této kulmy vytvořil  z kvalitní keramiky napuštěné keratinem. To má za výsledek, že keratin se teplem postupně do vlasů uvolňuje, čímž jim dodává potřebnou péči. Vlasy tak ve finále zůstanou krásné, lesklé a zdravě vypadající. Tato funkce se nazývá KeratinCare+ a čerpá z toho, že právě keratin se přirozeně v lidských vlasech nachází. Díky teplu se uvolňuje z povrchu kulmy a vaše vlasy perfektně vyživuje.

Kulma připravená do akce už za 60 vteřin

Pro ještě větší pohodlí uživatelů se tento přístroj dovede zahřát opravdu velmi rychle. Kulma tak bude dostatečně horká k použití již za jednu minutu. Čekat budete tedy opravdu jen malou chvilku. Že můžete začít se stylingem, vám potvrdí indikátor zapnutí, který se z blikání plně rozsvítí.

Pětistupňové nastavení teploty pro všechny typy vlasů

Tato kulma okáže vytvořit teplotu od 140 po 220°C, a to v pětistupňovém nastavení vždy po 20°C. Pro slabší vlasy je vhodné užít nižších teplot, naopak vlasy husté a nepoddajné uvítají vyšší teplotu. Produkt je taktéž opatřen přehlednou teplotní stupnicí, na níž kdykoli dobře uvidíte, která teplota je momentálně aktivní. LED kontrolka, která bude u dané hodnoty svítit, vám také pomůže. Pokud nesvítí, ale bliká, dává vám signál o tom, že kulma ještě zvolené teploty nedosáhla, ale zrovna se nahřívá.

Snadné zacházení díky otočné 360° koncovce

Manipulace s produktem je velmi jednoduchá, protože  na jeho konci se nachází 360° otočná koncovka k napájecímu kabelu. I když tedy budete při práci s kulmou všelijak otáčet, nehrozí, že by se vám přívodní kabel nepříjemně zamotával.

Na bezpečnosti při užívání Sencoru záleží

Tato kulma má v sobě zabudované ochranné prvky. Jedním z nich je například tepelně odizolovaná koncovka kulmy, díky níž se vám bude pohodlně pracovat v oblasti hlavy bez rizika popálení prstů. Jakmile svůj styling dokončíte, můžete zařízení nechat vychladnout opřením o integrovaný stojánek. Taktéž je důležité zmínit funkci automatického vypnutí, která se hodí, když by uživatel zapomněl kulmu vypnout. Přístroj tak sám umí rozpoznat vaši neaktivitu a vypnout se.

Obsah balení
 • Kulma
 • Napájecí kabel
 • Integrovaný stojánek

Popis produktu
Extra hladký keramický povrch s obsahem keratinu
Rychlé zahřátí za 60 s
5 stupňů nastavení teploty
Funkce automatického vypnutí
Průměr nahřívacího válce 33 mm
Otočná 360° koncovka napájecího kabelu bránící kroucení a zamotání
LED indikátor zapnutí
Integrovaný skládací stojánek

Příslušenství
Kulma včetně přívodního kabelu a integrovaného stojánku

Technický popis
Stupeň ochrany před elektrickým proudem: Třída II
Příkon: 62 W
Barva: černá/rose gold

 

Kulmy

Technický popis

Typ kulmy Klasická
Průměr (cm) 33 mm
Příkon (W) 62 W
Výška (cm) 5,8 cm
Šířka (cm) 22,5 cm
Hloubka (cm) 5,6 cm
Hmotnost 800 g
Nastavení teploty
Studený vzduch
Ionizér
Počet stupňů teplot 5
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat