Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Televize

Smart LED televize

Zážitek ze sledování televize stále patří k nejvyhledávanějším formám odpočinku. Dopřejte si kvalitní obraz ve spojení se sympatickým designem, který se bude hodit do vaší domácnosti. Je na vás, zda zvolíte Ultra HD, Full HD nebo HD rozlišení. Se značkou Sencor máte vždy záruku nejvyšší možné kvality.
Zobrazit výsledky

DVB-T2 ověřeno
DVB-T2 ověřeno
Všechny SENCOR televizory s pozemním digitálním příjmem jsou připraveny na budoucí vysílání dle standardu DVB-T2 s kodekem H.265/HEVC. Tyto zařízení jsou testovány a certifikovány vysílatelem České Radiokomunikace a.s. Hlavní výhodou nového vysílacího standardu DVB-T2 je větší prostor pro televizní stanice a jejich vysílání v lepší kvalitě.
Více o DVB-T2 ověřeno

SMART
SMART
Chytré rozhraní Vás nadchne a upoutá svojí intuitivností a svižným fungováním. Snadno si v něm můžete prohlížet webové stránky, přehrávat videa z YouTube™, poslouchat hudbu nebo stahovat a používat Vámi zvolené aplikace.

Konektivita
Konektivita
Samozřejmostí u SMART televizorů SENCOR je připojení do Vaší sítě LAN pomocí kabelu nebo pomocí vestavěného bezdrátového WiFi modulu, takže můžete být „online“ doslova během pár minut. Bez problému můžete sdílet filmy či hudbu pomocí DLNA nebo streamovat obraz svého smartphonu či tabletu pomocí Miracast.
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat