Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Mikrovlnné trouby

SMW 7023BK Mikrovlnná trouba

 • Flatbed Cavity -  HighTech konstrukce bez rotačního talíře
 • LED Touch panel s 8 snadnými programy
 • Diamond Pattern – pro lepší distribuci mikrovln
1
/
6
Pokroková
technologie Flatbed Cavity
Sencor by vám rád představil skvělý systém ohřevu zcela bez použití vnitřního rotačního talíře. Tuto High technologii pojmenoval Flatbed Cavity a do tohoto produktu ji zakomponoval. 
2
/
6
Rovnoměrné šíření mikrovln
s technologií Diamond Pattern
Velkou výsadou tohoto přístroje je bezpochyby technologie ohřevu bez rotačního talíře. Jak je ale možné zajistit dokonalé prohřátí vašeho jídla? Odpovědí je technologie Diamond Pattern. 
 
3
/
6
Elegantní ovládání
v podobě LED Touch displeje
Byť je tento přístroj opravdu plný skvělých technologií, jeho používání je zcela snadné. Konstruktéři ho proto vybavili dotykovým ovládáním na LED Touch displeji. Jako první si pochopitelně všimnete podsvíceného číselníku. Pod ním se dále nachází 8 samostatných ikon, jež představují 8 programů přípravy jídla. 
4
/
6
Možnost mikrovlnného vaření
po dobu až 95 minut
Jak už dobře víte, v této troubě lze potraviny nejen rozmrazovat a ohřívat, ale též vařit! A to díky režimu mikrovlnného vaření. Tato funkce vás na LED displeji vyzve k navolení požadovaného mikrovlnného výkonu.
5
/
6
Pojme nádobí
o průměru až 27 cm
V Sencoru si dávají skutečně záležet, aby jejich produkty byly v první řadě perfektně funkční a uživatelům se s nimi pohodlně žilo. Z tohoto důvodu vybavili tuto mikrovlnku opravdu objemným vnitřním prostorem. 
6
/
6
Snadná údržba
díky absenci rotačního talíře
Velkým plusem této trouby je její snadná údržba. Jelikož je její interní prostor vyroben z kvalitního trvanlivého smaltu, čištění je zcela triviální záležitostí. Bez vnitřího talíře je navíc ještě snazší, jelikož není nutné nic rozmontovávat. Hladký povrch bez štěrbin také zabraňuje hromadění případných drobků. 

Nová mikrovlnná trouba SMW 7023BK od značky Sencor

Vaše stará mikrovlnná trouba už pomalu dosluhuje a vy se poohížíte po novém přístroji, který obohatí vaši domácnost? Chtěli bychom vás informovat o nové mikrovlnné troubě SMW 7023BK od značky Sencor. Příjemně vás překvapí hned v několika ohledech. Oproti jiným zařízením funguje s technologií Flatbed Cavity, která je zcela bez rotačního talíře! Jak se ale jídlo spolehlivě prohřeje, ptáte se? S tím si snadno poradí systém Diamond Pattern, který zajišťuje pečlivou distribuci mikrovln. I když je tato trouba nabitá šikovnými technologiemi, ovládá se opravdu jednoduše. Vše vyřešíte na intuitivním dotykovém LED panelu, a to pomocí jednoho z 8 nabízených programů. V neposlední řadě je důležité říci, že tento produkt dokáže vykonávat svou práci na 5 různých stupních výkonu. Můžete tak rozmražovat, ohřívat, ale třeba i vařit.

Další důležité body produktu:

 • Flatbed Cavity konstrukce bez rotačního talíře
 • Technologie Diamond Pattern pro lepší distribuci mikrovln
 • LED dotykový panel
 • Mikrovlnný výkon 800 W
 • 5 úrovní výkonu mikrovln
 • Objem 23 l
 • Časování až na 95 minut
 • 8 různých programů

Pokroková technologie Flatbed Cavity

Sencor by vám rád představil skvělý systém ohřevu zcela bez použití vnitřního rotačního talíře. Tuto High technologii pojmenoval Flatbed Cavity a do tohoto produktu ji zakomponoval. Funguje tak, že nádobí je jednoduše položeno na spodní stěnu mikrovlnky a mikrovlny jsou vypouštěny z několika bodů naráz. Tím, že je eliminován otočný talíř, je docíleno hned několika pozitiv. Jedním z nich je například rozšíření vnitřního prostoru, proto je možné dovnitř vkládat i velké talíře či mísy.

Rovnoměrné šíření mikrovln s technologií Diamond Pattern

Velkou výsadou tohoto přístroje je bezpochyby technologie ohřevu bez rotačního talíře. Jak je ale možné zajistit dokonalé prohřátí vašeho jídla? Odpovědí je technologie Diamond Pattern. Ta napomáhá rovnoměrné a efektivní distribuci mikrovln tak, že se po jejich vypuštění konstantně odrážejí od vnitřku trouby pod nejrůznějšími úhly. Vaše jídlo se tak skvěle a rychle ohřeje i bez rotace. Abyste si však mohli regulovat, jak chcete své jídlo připravovat, přichystal pro vás Sencor pět různě intenzivních mikrovlnných výkonů, od nejslabšího po nejsilnější. Dostatečnou sílu pak troubě propůjčuje její neúnavný výkon 800 W.

Elegantní ovládání v podobě LED Touch displeje

Byť je tento přístroj opravdu plný skvělých technologií, jeho používání je zcela snadné. Konstruktéři ho proto vybavili dotykovým ovládáním na LED Touch displeji. Jako první si pochopitelně všimnete podsvíceného číselníku. Pod ním se dále nachází 8 samostatných ikon, jež představují 8 programů přípravy jídla. Těmi jsou například „mikrovlnné vaření“, „rozmrazování“ či „rychlá příprava“. Vyberete si tak snadno ten, který se vám v daný okamžik hodí nejvíce. Šikovná je rozhodně funkce rychlého a hygienického rozmrazení,  u které lze navíc navolit, zda chcete rozmrazovat podle času, nebo hmotnosti konkrétní potraviny.

Možnost mikrovlnného vaření po dobu až 95 minut

Jak už dobře víte, v této troubě lze potraviny nejen rozmrazovat a ohřívat, ale též vařit! A to díky režimu mikrovlnného vaření. Tato funkce vás na LED displeji vyzve k navolení požadovaného mikrovlnného výkonu, ale především k nastavení času. Časový interval si můžete vybrat od krátkých 5 vteřin až po dlouhých 95 minut. Takto dlouhé časové úseky jsou vhodné zejména k vaření jídel, jako jsou brambory, maso, ale třeba i pizza. Po dokončení zadaného úkolu se vám přístroj sám ohlásí zvukovým upozorněním, takže budete hned vědět, kdy je čas servírovat.

Pojme nádobí o průměru až 27 cm

V Sencoru si dávají skutečně záležet, aby jejich produkty byly v první řadě perfektně funkční a uživatelům se s nimi pohodlně žilo. Z tohoto důvodu vybavili tuto mikrovlnku opravdu objemným vnitřním prostorem. Jeho objem je celých 23 l, což vám dává možnost do ní vkládat i poměrně velké kusy nádobí. V průměru mohou měřit až 27 cm, anebo naopak se může jednat o nádobí s netradičním tvarem, které by se v konkurenční mikrovlnné troubě s otočným talířem ohřívat nedalo, jelikož by při otáčení drhlo o vnitřní strany. 

Snadná údržba díky absenci rotačního talíře

Velkým plusem této trouby je její snadná údržba. Jelikož je její interní prostor vyroben z kvalitního trvanlivého smaltu, čištění je zcela triviální záležitostí. Bez vnitřího talíře je navíc ještě snazší, jelikož není nutné nic rozmontovávat. Hladký povrch bez štěrbin také zabraňuje hromadění případných drobků. Dokonalé hygienické úrovně tak dosáhnete bez zbytečného úsilí.

Obsah balení
 • Tělo mikrovlnné trouby
 • Napájecí kabel


Hlavní body produktu
 • Flatbed Cavity -  HighTech konstrukce bez rotačního talíře
 • LED Touch panel s 8 snadnými programy
 • Diamond Pattern – pro lepší distribuci mikrovln

Popis produktu
HighTech konstrukce bez rotačního talíře
LED dotykový panel s 8 snadnými programy
Diamond Pattern pro lepší distribuci mikrovln
Mikrovlnný výkon 800 W
5 úrovní výkonu mikrovln
Mikrovlnný ohřev pro jednoduché a rychlé ohřátí a vaření
Velký vnitřní prostor, možno používat nádobí až do průměru 27 cm
Objem 23 l
Funkce rychlého a hygienického rozmrazení
95minutový časovač je dostatečný i pro vaření pokrmů
Zvukový signál označující ukončení programu
Trvanlivý interiér se smaltovaným povrchem pro snadné čištění
Rozměry (šířka × výška × hloubka): 502 × 302 × 420 mm

Příslušenství
Mikrovlnná trouba včetně přívodního kabelu

Technický popis
Typ mikrovlnné trouby: základní, volně stojící
Objem: 23 l
Výkon: 800 W
Gril: ne
Ovládání: elektronické
Displej: ano
Průměr talíře: 27 cm
Vnitřní povrch: smalt
Výška: 30,2 cm
Šířka: 50,2 cm
Hloubka: 42 cm
Barva: černá
Příkon: 1 270 W
Hlučnost: 63 dB
Hmotnost: 13,5 kg

 

Mikrovlnné trouby

Technický popis

Možnost umístění Volně stojící
Typ mikrovlnky Základní
Objem 23 l
Výkon mikrovlny (W) 800 W
Gril
Ovládání Elektronické
Displej
Průměr talíře 27 cm
Vnitřní povrch Smalt
Výška (cm) 30,2 cm
Šířka (cm) 50,2 cm
Hloubka (cm) 42 cm
Barva Černá

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /EN/
Načti další
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat