Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ
Zpět do Kuchyně

Příprava kávy

Čerstvě připravená káva je pro mnohé perfektním začátkem dne. Sencor nabízí vše potřebné ke každodenní proměně vaší kuchyně v miniaturní domácí kavárnu – ráno, nebo kdykoliv se vám zamane.

Můžete si zvolit klasické pákové espresso a stát se skutečným domácím baristou, nebo plně automatické espresso, jež má potřebné znalosti i um naprogramovány a vy jste jen jeden stisk tlačítka od perfektního šálku kávy. 
Zobrazit výsledky

Dokonalý šálek kávy

PÁKOVÉ KÁVOVARY
KÁVA PŘESNĚ PODLE VAŠÍ CHUTI
I doma si můžete připadat jako opravdový barista. S pákovým espressem SENCOR si připravíte kávu přesně tak, jak ji máte rádi. Stačí, když se potkají vaše šikovné ruce, čerpadlo o síle 20 barů, extrémně rychlé předehřátí a systém Thermoblok.

Pouhým jediným dotykem si vyberete program, který připraví espresso, dvojité espresso, cappuccino, latté nebo napěněné mléko. Stejně jako profesionálové oceníte nahřívač šálků nebo elektronické ovládání se senzorem, který pohlídá přesnou teplotu nápoje. Pod filtr z nerezové oceli pohodlně postavíte jeden nebo dva šálky. A nemusí být zrovna malé, místa se najde dost i pro extra velké hrnky! Mysleli jsme i na další praktické věci, proto má vyjímatelná nádoba na vodu o objemu 1,4 litru ukazatel hladiny a napěňovací jednotka se dá snadno vyjmout a umýt. 

A když už jsme u té údržby: páková espressa SENCOR používají plně automatický čisticí a odvápňovací program. Nemusíte se tak vůbec o nic starat, jen si v klidu užívat kávu.

Jednoduše a automaticky
Pro ovládání dotykového LED displeje vám stačí jeden prst
Se mnou vás příprava kávy bude bavit! Z mého barevného dotykového LED panelu budete doslova nadšení. Je dokonale přehledný a hlavně intuitivní. Každá z ikonek vás navede přesně tam, kam potřebujete a během několika málo vteřin budete mít super kávu na světe. Dokonce se přizpůsobím i výšce šálku, a to nastavitelným dávkovačem. Průtok kávy z ideální výšky vytváří lahodnou krému, která je pro kávu zkrátka nepostradatelná.
Automatická espressa

Páková espressa
Pákový kávovar
Díky vyspělému systému zahřívání s termoblokovou technologií a předehříváním funguje tento kávovar mimořádně rychle. Kromě toho je vybaven funkcí předspaření, což posiluje aroma i chuť a výrazně urychluje přípravu kávy. K ovládání slouží jediné tlačítko, tryska na mléko se postará o cappuccino. Jen si musíte vybrat, který design vám lépe vyhovuje.
Páková espressa

Pěnič mléka
Představuji se jako napěňovač mléka
Jsem šikovný pomocník pro všechny milovníky Cappuccina, Frappé, Latté a jiných nápojů na bázi napěněného nebo horkého mléka. Dokážu najednou napěnit 150 ml a ohřát až 300 ml mléka. Také zaručuji efektivní přípravu! Mléko zahřívám indukčně, dokud nedosáhne optimální teploty 68 °C. Během krátkého okamžiku si můžete vychutnat lahodnou kávu s napěněným mlékem, jako od pravého baristy, a to v pohodlí domova.
Pěniče mléka

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo

Příslušenství a náhradní díly

Příslušenství a náhradní díly

Porouchalo se Vám něco, nebo si potřebujete dokoupit příslušenství či náhradní díl k Vašemu přístroji? Kontaktujte nás a my Vám potřebný díl zašleme. Pošlete nám požadavek na náhradní díl
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat