Zpět do Kuchyně

Příprava kávy a kávovary

Čerstvě připravená káva je pro mnohé perfektním začátkem dne. Sencor nabízí vše potřebné ke každodenní proměně vaší kuchyně v miniaturní domácí kavárnu – ráno, nebo kdykoliv se vám zamane. Můžete si zvolit klasické pákové espresso a stát se skutečným domácím baristou, nebo plně automatické espresso, jež má potřebné znalosti i um naprogramovány a vy jste jen jeden stisk tlačítka od perfektního šálku kávy. Sencor pochopitelně pamatuje i na ty, kdo milují klasickou silnou překapávanou kávu – nejlepší je pochopitelně čerstvě namletá, proto si můžete vybrat i z bohatého sortimentu kávomlýnků.

Technologie

Jednoduše a automaticky
Jednoduše a automaticky
Automatické espresso patří mezi dominanty každé, dokonce i minimalistické kuchyně. U přístrojů Sencor oceníte nejen kompaktní rozměry (šířka 180 mm), ale i čistý, účelný a stylový design a kvalitní materiály. Vše podtrhuje a umocňuje jednoduchá obsluha pomocí LED panelu s dotykovými tlačítky. Výhodou je i praktičnost, která není na první pohled zřejmá, například snadná údržba nebo možnost dát spařovací jednotku do myčky.

Moderní příprava kávy
Moderní příprava kávy
Srdcem automatického espressa jsou bojler, čerpadlo a spařovací jednotka. Díky topnému systému thermoblock, vysokému výkonu čerpadla (19 barů) a důmyslnému systému předspaření pro plnější chuť se prvních kapek kávy dočkáte již 42 sekund po zapnutí. Této rychlosti by jen stěží konkuroval i zručný barista. Praktické funkce, jako jsou paměť velikosti šálku nebo jeho nasvícení během přípravy kávy, jen podtrhují kvalitu a styl automatických espress Sencor.
Vyberte si své Espresso
JSEM SENCOR
AUTOMATICKÉ ESPRESsO
 

Mám páru 19 barů
Vyberte si své Espresso
JSEM SENCOR<br>
<strong>AUTOMATICKÉ&nbsp;ESPRESsO<br>
&nbsp;</strong><br>
Mám páru 19 barů
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat