Zpět do Kuchyně

Příprava potravin

Vařit doma pro malé i velké strávníky, to dá zabrat. S kuchyňskými přístroji Sencor ale můžete při každodenní přípravě jídel ušetřit spoustu času a objevit i nové postupy a triky – ať už jde o praktické ruční tyčové mixéry nebo ruční šlehače, kráječe potravin, sekáčky a struhadla, nebo třeba mlýnky na maso. S kuchyňskými váhami vše naprosto přesně odměříte a díky vakuovacím svářečkám fólií uchováte suroviny i hotová jídla i několikanásobně déle čerstvá ve spíži, chladničce či mrazáku. Díky Sencoru se z přípravy obědů či večeří stane zábava a z vás skuteční domácí šéfkuchaři.

Technologie

Sušičky potravin
Sušičky potravin
Sušičky potravin SENCOR jsou vybaveny přesnou regulací teploty, díky níž usušíte každý druh ovoce, zeleniny či bylinek optimálním způsobem. Modely s elektronickým časovačem pak můžete naprogramovat, aby se po zadaném čase vyply – můžete je tak nechat pracovat bez obav že byste ovoce či bylinky přesušili. Pro řadu modelů jsou dostupné náhradní sušící podnosy, jimiž můžete zvýšit kapacitu sušičky. Konstrukce s průhledným víkem a síty usnadňuje sledování a kontrolu celého procesu sušení.
Vyberte si svou sušičku potravin

Kvalita sušených potravin
Kvalita sušených potravin
S pomocí elektrické sušičky můžete dosáhnout lepší kvality sušených potravin než sušením na vzduchu. Výhodou je zejména urychlení celého procesu, a tedy zabránění růstu bakterií či plísní. Předehřátí při sušení pomáhá zachovat barvu a chuť potravin, senzorickým vlastnostem lze ale pomoci i namáčením plátků nebo kousků ovoce či zeleniny do roztoku s kyselinou citronovou či askorbovou (citronová či ananasová šťáva apod.).
Spirálový kráječ

Rozbijte nudu ve své kuchyni a vytvořte originální a dietní recepty 
Poznejte spirálový kráječ
<strong>Spirálový kráječ</strong><br>
<br>
Rozbijte nudu ve své kuchyni a vytvořte originální a dietní recepty&nbsp;
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat