Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

SRV 9385WH Robotický vysavač

 • Laserová navigace LiDAR pro orientaci v prostoru
 • Automatické vysypávání nádoby na prach
 • Sací síla 4000 Pa, automatické zvýšení výkonu na koberci
 • Prémiová 5000 mAh Li-lon baterie, úklid až 200 min
12999 Kč
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ihned k odeslání >10 ks - Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
1
/
9
Podpora pro robotické vysavače
Zákaznická podpora
pro robotické vysavače
Po-Pá 9:00 - 17:00
+420 323 204 060
info@sencor.cz

Více informací >>>
2
/
9
Spolehlivý úklid
bez námahy
Vysávání pevných podlah i koberců a vytírání nečistot. Zní to jako náročná práce? Přenechte ji inteligentnímu robotickému vysavači Sencor SRV 9385WH a s úklidem si poradíte jako nikdy dříve.
3
/
9
Robotický vysavač se skvělou orientací
Díky pokročilé laserové navigaci Lidar se robotický vysavač dokáže stále výborně orientovat. Při prvním průjezdu domácnosti si Sencor SRV 9385WH zmapuje prostor a následně se pohybuje podle plánu.
4
/
9
Automatické
vysypávání
Robotický vysavač má k dispozici speciální nádobu na prach a nečistoty, která je součástí nabíjecí stanice. Ve chvíli, kdy vysavač dokončí práci, obsah jeho vnitřní nádrže se přesaje do sáčku na prach, který je umístěn uvnitř stanice.
5
/
9
Mopuje i vysává zároveň
Vysavač dokáže mopovat a vysávat zároveň v jediný moment. Velký rotační kartáč si poradí s hrubou špínou, jako je prach, vlasy, drobky, zvířecí chlupy a jemná hlína z obuvi, boční kartáč důkladně vyčistí rohy, plochy podél stěn a prostory kolem nábytku a mopovací nástavec setře podlahu do hladkého lesku.
6
/
9
Vysoký sací výkon s prémiovou baterií
Díky výkonnému motoru o výkonu 4 000 Pa si robotický vysavač poradí s libovolným typem pevné podlahy v domácnosti, vysaje a setře. Při přejezdu přes koberec dokáže zvýšit výkon sání a lépe tak vysát nečistoty a roztoče zachycené v hustém vláknu koberců.
7
/
9
Hygienická
domácnost
S nastaveným plánovačem dokáže samostatně uklidit i ve chvíli, kdy na to vy sami nemyslíte. Navíc pomáhá zachovat hygienický standard domácnosti za pomoci integrovaného UV-C světla, které bezpečným způsobem likviduje bakterie a vytváří zdravější prostředí pro vaši rodinu.
8
/
9
Ovládání
na dálku
Robotický vysavač můžete ovládat přiloženým dálkovým ovládáním, nebo pomocí aplikace Sencor Home přímo z vašeho telefonu.
9
/
9
Nastavte si
pokoje i patra
Funkce multi-rooming umožňuje zadat vysavači specifický úklid pro každý pokoj. Pomocí multi-mappingu si můžete uložit plány pater zvlášť, nebo přidat více domácností.

Spolehlivý úklid bez námahy

Vysávání pevných podlah i kobercůvytírání nečistot. Zní to jako náročná práce? Přenechte ji inteligentnímu robotickému vysavači Sencor SRV 9385WH a s úklidem si poradíte jako nikdy dříve. Vysavač s výkonným motorem o sacím výkonu 4 000 Pa se sám pohybuje po domácnosti, vysává a mopuje zároveň a díky Li-Ion baterii s kapacitou 5 000 mAh dokáže pracovat až 200 minut na jediné nabití. Nebojte se vyrazit na dovolenou a nechat úklid plně v rukou vysavače Sencor SRV 9385WH. Jeho nabíjecí stanice s nádobou na prach a prachovým sáčkem zajistí vše za vás. Dokáže vysavač samostatně zaparkovat, nabít a automaticky přesaje nasbíraný odpad, takže jej nemusíte vysypávat sami. Díky laserové navigaci Lidar a řadě chytrých senzorů se SRV 9385WH ve vaší domácnosti skvěle orientuje. Navíc efektivně likviduje bakterie pomocí bezpečného UV-C světla.  

Základní vlastnosti:

 • laserová navigace LiDAR pro orientaci v prostoru
 • automatické vysypávání nádoby na prach
 • sací síla 4 000 Pa
 • prémiová 5 000 mAh Li-lon baterie
 • UV-C dezinfekční světlo
 • TOF senzor
 • čtyři intenzity sání a tři intenzity mopování 
 • snadná obsluha v aplikaci Sencor HOME nebo dálkovým ovladačem
 • funkce Multi-rooming a Multi-mapping pro efektivní plánování úklidu
 • inteligentní senzory proti nárazu a pádu

Robotický vysavač se skvělou orientací

Díky pokročilé laserové navigaci Lidar se robotický vysavač dokáže stále výborně orientovat. Při prvním průjezdu domácnosti si Sencor SRV 9385WH zmapuje prostor a následně se pohybuje podle plánu.  Mapu si můžete prohlédnout a případně upravit v aplikaci Sencor Home. Díky tomu vysavač pracuje s maximální efektivitou a šetří energii. V případě potřeby se zastaví na nabíjecí stanici, kde se dobije. V orientaci mu kromě laseru pomáhá gyroskop, infra-červené senzory, senzor schodůTOF senzor pro precizní pohyb podél stěn. 

Automatické vysypávání

Robotický vysavač Sencor SRV 9385WH má k dispozici speciální nádobu na prach a nečistoty, která je součástí nabíjecí stanice. Ve chvíli, kdy vysavač dokončí práci, obsah jeho vnitřní nádrže se přesaje do sáčku na prach, který je umístěn uvnitř stanice. Sáček na prach jednou za čas vynesete, podobně jako u běžného vysavače. Robotický vysavač je díky tomu ještě samostatnější ve své úklidové činnosti. Ve vybavení stanice nechybí indikátor naplnění sáčku.

Pomocník, který mopuje i vysává zároveň

Sencor SRV 9350WH dokáže mopovat a vysávat zároveň v jediný moment. Velký rotační kartáč si poradí s hrubou špínou, jako je prach, vlasy, drobky, zvířecí chlupy a jemná hlína z obuvi, boční kartáč důkladně vyčistí rohy, plochy podél stěn a prostory kolem nábytku a mopovací nástavec setře podlahu do hladkého lesku. Po dokončení úklidu se vysavač dopraví zpět do nabíjecí stanice. Všechen prach a nečistoty se přesají do odpadní nádoby s prachovým sáčkem a robotický vysavač Sencor SRV 9385WH se samostatně nabíjí, než mu přidělíte další práci na úklidu vašeho domova. 

Vysoký sací výkon na podlahách i kobercích s prémiovou baterií

Díky výkonnému motoru o výkonu 4 000 Pa si robotický vysavač Sencor SRV 9385WH poradí s libovolným typem pevné podlahy v domácnosti, vysaje a setře. Při přejezdu přes koberec dokáže zvýšit výkon sání a lépe tak vysát nečistoty a roztoče zachycené v hustém vláknu koberců. Prémiová Li-Ion baterie s kapacitou  5 000 mAh zajistí až 200 minut provozu, poté se vysavač přesune na nabíjecí stanici pro průběžné nabití.

Hygienická domácnost

Pokud máte hodně aktivit a uklízení podlah v domácnosti by vás zbytečně připravilo o drahocenný čas, robotický vysavač Sencor SRV 9385WH je ideální pomocník. S nastaveným plánovačem dokáže samostatně uklidit i ve chvíli, kdy na to vy sami nemyslíte. Navíc pomáhá zachovat hygienický standard domácnosti za pomoci integrovaného UV-C světla, které bezpečným způsobem likviduje bakterie a vytváří zdravější prostředí pro vaši rodinu.

Ovládání na dálku

Robotický vysavač Sencor SRV 9385WH můžete ovládat přiloženým dálkovým ovládáním, nebo pomocí aplikace Sencor Home přímo z vašeho telefonu. Všechny digitální funkce tak můžete pohodlně aktivovat třeba z práce. Nastavíte si úrovně sání a mopování, vyberete si úklidový harmonogram a zvolíte prostory, kde se bude vysavač pohybovat. Je možné nastavit i zakázané zóny.

Nastavte si pokoje, patra i celé domácnosti

Funkce multi-rooming umožňuje zadat vysavači Sencor SRV 9385WH specifický úklid pro každý pokoj. Nechte jej mopovat v kuchyni po oslavě narozenin, nebo intenzivně vysát koberce po návštěvě se psy. Pomocí multi-mappingu si můžete uložit plány pater zvlášť, nebo přidat více domácností. Budete se těšit do čerstvě uklizeného domova a ušetříte cenný čas. Vysavači můžete zakázané zóny, aby nezajížděl do míst, kde mají děti hrací koutek, případně kde má pelíšek domácí zvíře.

Obsah balení

 • Tělo robotického vysavače včetně bočního kartáče a filtrů
 • Nabíjecí stanice s nádobou na prach včetně prachového sáčku
 • Mopovací nástavec
 • Textilní mopovací návleky
 • Dálkový ovladač
 • 2x AAA baterie
 • 1x náhradní boční rotační kartáč
 • Síťový adaptér
 • 1x náhradní HEPA filtr
 • 1x náhradní Molitanový filtr
 • Čistící kartáček
 • 2x náhradní prachový sáček
Robotické vysavače

Technický popis

S aplikací
Mokré vysávání
Výdrž baterie 200 min
Počet akumulátorů 1
Počet programů 4
Dokovací stanice S vysypáním
Časovač
Barva Bílá
Rotační kartáč
Příkon (W) 50 W
Hlučnost 70 dB
Výška (cm) 9,8 cm
Šířka (cm) 35 cm
Hloubka (cm) 35 cm
Hmotnost 7,8 kg
Doba nabíjení 5 hodin

Ke stažení

Obrázky
Návod k použití /EN/
Návod k použití /CZ/
Návod k použití /multijazykový/
Načti další

Příslušenství k dokoupení

Mopovací nástavec
SRXD 9306
Mopovací nástavec
Kompatibilní s SRV 9350WH, SRV 9385WH
 
2 v 1 nádoba na vysávání a mopování
SRXD 9307
2 v 1 nádoba na vysávání a mopování
Kompatibilní s SRV 9350WH, SRV 9385WH
 
Rám hlavního kartáče
SRXD 9308
Rám hlavního kartáče
Kompatibilní s SRV 9350WH, SRV 9385WH
 
Náhradní baterie
SRX 9301
Náhradní baterie
Náhradní baterie pro robotický vysavač SRV 9350WH, SRV 9385WH
Sada Mopovacích Polštářků
SRX 9302
Sada Mopovacích Polštářků
Sada mikrovlákenných mopovacích polštářků pro SRV 9350WH, SRV 9385WH
 
Filtr
SRX 9304
Filtr
1ks náhradního filtru pro robotický vysavač SRV 9350WH, SRV 9385WH
 
Boční kartáčky
SRX 9305
Boční kartáčky
Kompatibilní s SRV 9350WH, SRV 9385WH
2 boční kartáčky
 
Sáčky z polymerových mikrovláken
SRX 9310
Sáčky z polymerových mikrovláken
Kompatibilní s SRV 9385WH
3 sáčky
 
Centrální kartáč
SRXD 9303
Centrální kartáč
Kompatibilní s SRV 9350WH, SRV 9385WH, 1 centrální kartáč
 
Sáčky z polymerových mikrovláken
SRX 9309
Sáčky z polymerových mikrovláken
Kompatibilní s SRV 9385WH
5 sáčků
 
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat