Najít prodejce
DOPRAVA ZDARMANAD 1000 KČ

Sencor DAYS

Od pondělí 11. září do neděle 17. září se můžete těšit na Sencor Days, během kterých můžete nakoupit spotřebiče Sencor se slevou až 20%. V nabídce najdete širokou škálu spotřebičů pro domácnost, od kuchyňských spotřebičů přes elektroniku až po domácí spotřebiče. Na své si přijdou milovníci vaření i pečení, ale také ti, kteří hledají moderní elektroniku nebo pohodlné domácí spotřebiče.

Sencor Days 2023

 
Od pondělí 11. září do neděle 17. září se můžete těšit na Sencor Days, během kterých můžete nakoupit spotřebiče Sencor se slevou až 20 %.  V nabídce najdete širokou škálu spotřebičů pro domácnost, od kuchyňských spotřebičů přes elektroniku až po domácí spotřebiče. Na své si přijdou milovníci vaření i pečení, ale také ti, kteří hledají moderní elektroniku nebo pohodlné domácí spotřebiče.
 

Mezi nejžádanější produkty patří:

 
Kuchyňské spotřebiče: kuchyňské roboty, mixéry, mlýnky, espressa, kávovary, topinkovače, fritézy, varné desky, mikrovlnné trouby, grily, rýžovary

Elektronika: televizory, reproduktory, fotorámečky, sluchátka, rádia, akční kamerykoloběžky a meteostanice

Domácí spotřebiče: tyčové vysavače, robotické vysavače, žehličky, odšťavňovače, sušičky ovoce, klimatizace

Osobní péče: žehličky na vlasy, vysoušeče vlasů, zubní kartáčky, holící strojky, alkoholtestery

Využijte tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si kvalitní spotřebiče Sencor za výhodnou cenu. Akce platí pouze do 17. září, tak neváhejte!

PODMÍNKY MARKETINGOVÉ AKCE „Sencor Days“

(dále jen „akce“)
 
Akce platí na e-shopu sencor.cz s platností od 11.9. do 17. 9. 2023. Zboží, na které se vztahuje slevová akce, stanoví společnost FAST ČR, a.s. a je vyznačeno ikonkou slevy na eshopu sencor.cz. Sleva vyznačená u zboží se odečítá z aktuální prodejní ceny zboží. 

Zákazník nemá právní nárok na objednané zboží v případě, že zboží bude vyprodané, po učiněné objednávce a její akceptaci nebude zboží již dostupné, a/nebo zvýhodněná cena bude na určité zboží poskytnuta v omylu. V uvedených případech si FAST ČR, a.s. vyhrazuje právo stornování objednávky, včetně objednávek již potvrzených a/nebo objednávek již uhrazených.
Uplatnění slevy je podmíněno řádným dokončením objednávky a řádným uhrazením provedené objednávky a v případě nákupu na prodejně řádným uhrazením ceny zboží. 
FAST ČR, a.s. si vyhrazuje právo akci zkrátit, přerušit nebo zrušit či měnit její podmínky, a to i bez udání důvodu.  
Zákazník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v akci.

Marketingovou akci „Sencor Days“ pořádá společností FAST ČR, a.s., se sídlem U Sanitasu 1621, Říčany, 251 01, IČ:247 77 749, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 16725.

Info linka

Chcete poradit s výběrem spotřebiče, nebo si s něčím nevíte rady při jeho používání? Potřebujete najít řešení problému? Neváhejte nás kontaktovat a rádi se Vám budeme věnovat.
  

V případě zájmu můžete využít kontaktní formulář >

Provozní doba | Po-Pá 9:00-17:00 | info@sencor.cz
Pro rychlejší komunikaci si prosím připravte model spotřebiče a sériové číslo (umístěno na spodní části spotřebiče). V případě záručního servisu, datum zakoupení. Kde najít název modelu a sériové číslo
Zrušit
máte v porovnávání -
Porovnat